Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2024]


Priporočeni prispevki

ke_kit reče Pravkar:

...ampak dvomim, da mi bo od tu dalje karkoli priskutilo to fenomenalno izkušnjo.

 

Močno dvomim... če si se vživel v Henrya, potem si dosegel "cilj igre". To je to kar rabiš, da te igra prevzame... filing, da si to ti nubček par stoletij nazaj v naši okolici in poizkusiš preživeti v krutem svetu na način kot tebi paše (borec, pičkica, tat, morilec... sam si izbereš). Zgodba, vključno z glavnimi in stranskimi misijami (ter čist obstranskimi zadevami), jim je odlično uspela.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 18 minutami:

Močno dvomim... če si se vživel v Henrya, potem si dosegel "cilj igre". To je to kar rabiš, da te igra prevzame... filing, da si to ti nubček par stoletij nazaj v naši okolici in poizkusiš preživeti v krutem svetu na način kot tebi paše (borec, pičkica, tat, morilec... sam si izbereš). Zgodba, vključno z glavnimi in stranskimi misijami (ter čist obstranskimi zadevami), jim je odlično uspela.

Boldani del mi je res najboljši, ja. Jaz kolebam med lovcem in self made vaškim herojem. Kriminal je sicer ful zabaven (lockpickanje in pickpocketing sta oba res ful zabavna), ampak bi raje ohranil ugled, ker mi je kul imeti interakcije s folkom. Že zdaj mi je žal, da sem si zjebal ugled v prvem mestu, ker sem sledil navodilom mlinarja in me je igra nekako učila, da ni panike, če kar kradem. Jok brate, folk se me izogiba, stražarji pa me ustavljajo na vsakem koraku, ker sem sumljiv in mi hočejo gledati v žepe ali nosim kaj ukradenega. Moral sem tudi že plačati kazen, ker so mi našli ukradeno robo. Jasno mi postaja, da se da to preprečiti, če te nihče ne opazi in ne nosiš hot robe s sabo, ampak bom raje bil good guy. :D

 

Evo, že samo to kar sem opisal zgoraj me je totalno navdušilo nad igro. A takih in podobnih situacij, z vsemi kombinacijami različnih igralnih mehanik, je baje na tone. Komaj čakam, da nadaljujem avanturo. :avadodo:

Ful en tak BG3 feel mi daje vse skupaj, kar je pa res huda hvala. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Edino kar me malenkost moti je, da se oprema malo prehitro obrablja in maže. Ajde, razumem, da si po kakem bojevanju ves razfukan in je treba popraviti oklep in zašiti cote, ampak, da se mi čevlji zjebejo po dveh dneh hoje, mi je malo too much. :D

Ne vem, mogoče samo rabim nabaviti boljšo opremo. Tudi za lakoto, bojevanje in druge reči mi je na začetku najdealo, ampak sedaj vidim, da se stvari s časom izboljšujejo same od sebe. Ne dvomim, da bo podobno tudi z ostalim kar mi je sedaj sumljivo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Edino kar me malenkost moti je, da se oprema malo prehitro obrablja in maže. Ajde, razumem, da si po kakem bojevanju ves razfukan in je treba popraviti oklep in zašiti cote, ampak, da se mi čevlji zjebejo po dveh dneh hoje, mi je malo too much. :D

Ne vem, mogoče samo rabim nabaviti boljšo opremo. Tudi za lakoto, bojevanje in druge reči mi je na začetku najdealo, ampak sedaj vidim, da se stvari s časom izboljšujejo same od sebe. Ne dvomim, da bo podobno tudi z ostalim kar mi je sedaj sumljivo.

ziher na peto hodis

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 4 urami:

Jaz tudi "igram" Pentinent. Je kul to kar Galko opisuje, samo pogrešam dejansko igralni del.

 

Jap, dejansko je walking simulator z "linearnim" light roleplayem. Meni še vedno ful dogaja špil. Dobro misterijo so nakvačkal, situacija je zajebana pa pač setting je carski. Se pa bojim, da delam ful napačne odločitve in da se bo vse skupi zelo zelo slabo končalo, čutim da se bo kr neki folka šlo malo pogreti na garmado ali vsesti na rahlo ošiljen kol :D

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 3 urami:

Kaj v hudu pomenjo tiste tri barve? Seprav zelenena, rdeča in spodaj rumena?

Rdeča je tvoj health, rumena je stamina, zelena je health konja med ježo, med bojem pa postane vijola in predstavlja health nasprotnika.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 urami:

Ta igra mi ima res fenomenalno estetiko :avadodo:

 

Bonus goodest boi

 

Ufff, sem po slikah moral takoj gledat primerjavo z PC verzijo. Tole je kr mood killer kar ti igraš. :/

 

Na PC zgleda bolj surreal.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 1 uro:

Ufff, sem po slikah moral takoj gledat primerjavo z PC verzijo. Tole je kr mood killer kar ti igraš. :/

 

Na PC zgleda bolj surreal.

Ravno prej sem razmišljal, da me slaba grafika sploh ne moti in kljub temu uspem čisto lepo pasti notri.

Hvala bogu se ne obremenjujem s takimi "neumnostmi".

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

SW Jedi Survivor: Super izpeljano metroidvania style raziskovanje, ok combat, ok zgodba in za eno leto staro igro res neverjetno število grafičnih glitchev z ogabnimi fps dropi v performance mode in dobesedno neigralnim 30fps na oled tvju zavoljo ogabnega 30fps stuterja. Kako za vraga jim te igre ni uspelo spravit v red v tem času mi res ni jasno... vsaj 40fps mode bi lahko implementirali ffs... Res škoda ker drugače je tole močno boljša igra od prve.

Povezava do prispevka

Čez praznike sem si ga vzel lagano, v Stellar Blade sem noro užival, v bistvu še vedno igram, vsaj NG+ bom obrnil če ne NG++. Drugač pa Gran Turismo 7, padel sem v  Le Mans prototipe iz 80tih in 90tih, zdej grindam denarce za njih in pokam enduro race. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

SW Jedi Survivor: Super izpeljano metroidvania style raziskovanje, ok combat, ok zgodba in za eno leto staro igro res neverjetno število grafičnih glitchev z ogabnimi fps dropi v performance mode in dobesedno neigralnim 30fps na oled tvju zavoljo ogabnega 30fps stuterja. Kako za vraga jim te igre ni uspelo spravit v red v tem času mi res ni jasno... vsaj 40fps mode bi lahko implementirali ffs... Res škoda ker drugače je tole močno boljša igra od prve.

Mi je noro, kako je špil čistlan tu na forumu. Sam imam čisto drugačno mnenje. Že samo platformanje, ki je sicer v Stellar Blade bolj basic je v primerjavi z jedejm manj stresno. Jedi surviror mi je bil pri plaformanju tam tam s snowrunnerjem na neki poviti cesti, ko nisi bil siguren ali se ti bo vse skupaj prevrnilo ali boš speljal.

Povezava do prispevka

Aja, drugače pa imam že ene 25 ur v igri in se mi zdi, da nisem naredil še praktično ničesar (v main story sem šele tam kjer moram najti sled Gingerja pri žgalcih oglja). A to pričakujejo, da bom igral kake 200 ur, da obrnem? :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...