Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Nebos mogel pustit obstojecih ventilckov ce nimas stranskih lukenj na ventilcku. Ce imas samo na vrhu ventilcka ti bo insert zapru luknjo in nemores izpustit zraka ali kontrolirat pritiska pred furo. Drugace pa dvomim da je insert za 25e neka kvaliteta. Da ne bos ko uni model ki je tlacu izolacijo za cevi notr 

jst ti svetujem slicy. Lazje ne vpija mleka in je lazja montaza. Plus ne naredi ti balona iz gume 

imas tudi modele XC

Kolega je fural 2 sezone SES brez enega razfukanega obroca 

 

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 10 minutami:

A uporablja kdo tube iz latexa na cestnem kolesu? Zanima me kako se obnesejo v praksi v primerjavi z tpu in butyl tubami..

na cestaku se leta 2023 uporablja samo se tubeless 

 

gorann reče pred 11 minutami:

Nekak dvomim da se b4d mece po skalah s kolesom

pol ne rab insertov 

Povezava do prispevka

Tek v hrib je brutal, progo dobro poznam zato se lahko res v nulo iztrošim do vrha,  tako da sem na totalnem limitu pri mlečni kislini v bistvu se je težje gnati v klanec peš kot s kolesom vsaj zame, zakaj?  Ko si na kolesu daš v najlažjo prestavo in pač sfuraš, ker nimaš druge opcije, ko pa tečeš v hrib pa res non stop razmišljaš da bi raje hodil ker pač imaš to možnost... Sem zelo.zadovoljen s svojim napredkom 30 let nisem hodil v hribe, in si nisem mislil da v parih mesecih dobiš toliko moči da dejansko lahko na izi laufam v klanec 15, 20minut... pa všeč mi je ker po taki turi kot prejle delajo druge mišice predvsem meča imam bolj švoh in na kolesu ne delajo toliko 😆 sem že pozabil kako pomembne za vsakdan so solidne noge...20231229_091506.thumb.jpg.169cf947d65bcd614ad869fceb4163a6.jpg

uredilo bitje doz
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Odpovej se sladkariji in slanim prigrizkom ter sladkim pijačam, v 2 letih nisem probal niti 1 koščka sladkarije ali slanega peciva... pijem samo vodo in sem prišel iz 103 na 88 brez napora... da ne govorim koliko boljše se pocutim brez sladkorja... ne pozabi tudi jaz sem imel 113kg, ko sem šel na popolno abstinenco od alkohola sem v 6 mesecih prišel iz 113kg na 100kg... alko sucks ass

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Težko eliminiraš sladkor, sam sem imel večje probleme s tem kot pa s prenehanjem kajenja... 

mislim saj sladkorja ne moreš popolnoma ukinit, itak je v mleku, sadju, kruhu ipd... ampak jaz sem ga pojedel ogromno, bomboni sladoled, slaščice in

sem se resno slabo počutil, v bistvu od vsega kar sem naredil yase v zadnjih 5 letih (alko, čiki, gibanje) je ravno to da sladkorja ne uživam več, prineslo daleč največjo spremembo počutja, kakorkoli odtrgano se to že pač sliši... je pa zajebano kriza traja cca 3 mesece

uredilo bitje doz
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...