Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Kakšne izkušnje imate s pasjo agresijo med bicikliranjem? Mene je enkrat eden napadel. Se nisem ustavil. Šel sem naprej in na srečo je bil rahel klanec navzdol. Najprej je samo tekel zraven in lajal kot prfuknjen, potem pa je začel skakat vame in me šavsnil. Na srečo je prijel samo hlače. Nato je dobil dve brci v gobec in se 50m potem naveličal. Lastnica se je drla, a itak ni pomagalo. V tem primeru sem imel srečo, da sem šel po klancu navzdol. Če bi blo obratno... ne vem.

uredilo bitje seventhson
Povezava do prispevka

V Grčiji sem imel pizdarije, od takrat naprej bi najraje vse postrelil. Enkrat je pritekel z nekega parkirišča z druge strani na glavno cesto in tekel ob meni, potem pa me je šavsnil po levem stopalu. Itak sem padel in brez čelade bi verjetno končal tam. Tako pa mi ni bilo nič, pes je zbežal, bil sem pretresen, ampak sem se lahko odpeljal naprej.

Ko sem srečal trop psov, nisem mogel naprej. Počakal sem na nekega domačina, ki se je pripeljal mimo, ta jih je spodil, jaz pa sem se odpeljal.

Bedno je, ker se potem ne moreš sprostiti in samo gledaš, kje bo naslednja zverina. Upočasniti, kolikor se da in se izogniti v velikem loku.

 

 

uredilo bitje Kosinus
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Mutombo reče pred 2 urama:

Strava ma 25% za letno narocnino kar je kr soliden deal za vse 2023 plane :)

 

A to samo za nove? A imas kako kodo za to?

 

Skoda ker sem ze septembra imel obnovo narocnine...

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 37 minutami:

https://www.rtvslo.si/okolje/bo-alpsko-smucanje-zamenjalo-alpsko-kolesarjenje/653044
 

@Boris kdaj bos odprl agencijo pa folk iz rupetine uvazal na zimsko kolesarjenje?

Vidim da janezi odkrivajo toplo vodo

Ja tle je par bikeparkov odprtih 

sicer pa v andermatu in po drugih smuciscih smucajo. 

Bike park Chur

pokasirajo 45.- na glavo

 

0F7A1E26-1610-4A18-878A-98C302F0218F.jpeg

Povezava do prispevka

Nism bral 

 

lahk bi ze vedu da ne klikam na neodvisne medije 24 ur rtvslo

bom k bodo mel jaslice v avli stavbe

 

v sloveniji se se zdj po smuciscih furate med tem k v ch mamo bajkparke 

javi se sime k se bos lahk po pes poteh lhk fural brez da ti bo janez nastavljal zice v visini vratu

 

lep lp

Povezava do prispevka
b4d reče pred 2 minutama:

Vsaj za slikanje bi lahko kaseto malo spucal :D

 

Zgleda pa s to crno verigo kr hudo!

nism furu od zacetka decembra pa je kolo tko. Se gume so se spraznle pa sm dofilal da ni bajk na tleh :D Kaseta ni zasrana sam tko zgleda na sliki ker je bila oprana pred zadnjo voznjo 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...