Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

RAD!OACTIVE reče pred 5 urami:

 

kdaj bo servis?

 

servis je ko kaj crkne. do zdaj sem menjal enkrat bremz ploscice in zadnjo gumo. pa enkrat sem ga peljal, da so mi novo zajlo do droperja napeljali, ker se mi je snela. bajk bo pa pomal 3 leta star se mi zdi. pocas bo treba spet bremz ploscice menjat pa mogoce tud diske. nimam sublerja, da bi zmeril debelino ampak se cuti na rockah, da grejo ze prevec globoko not. naslednjo kaj pa bo crknilo se mi pa zdi, da bo zic, ker so na eni strani sivi ze razpokali. razmisljam, da bi nabavil un takratek zic, ker pri tem se hlace dostkrat zapnejo na koncu.

Povezava do prispevka
tuerk reče Dne, 28. 3. 2022 at 12:01:

@Boris Pa ti si stroj. Bemu boga.

 

Imam v kratkem plan na Golico it. 10 km pa okoli 1000 višincev. Trenutno še nisem pripravljen. 

 

Eto, moje kočler kolo. Iz včerajšnjega crita 😎

 

 

IMG_20220327_171818.jpg

 

Kako pa je Golica? Se pelješ Al bl nosiš? Pa dol? En mi je neki odsvetoval,  da so ful dropi, da ni za nas starčke.

Povezava do prispevka
b4d reče pred 5 urami:

Majkemi da si bom namontiral une skarje kot jih imajo na helikopterju za daljnovode rezat, spredaj na vilice. Pa da vidim potem te sprehajalce psov s flexiji cez celo cesto...

Ne rabiš, samo nehaj se vozit po rožniku. Sklepam da je to reakcija na tvojo zadnjo furo.:closedeyes:

Povezava do prispevka
Boris reče Dne, 27. 3. 2022 at 20:26:

Mi prodamo cca 5 ext shockov na mesec folk cist ponoru. Dam jim se par mesecev preden jih bo kupu kak fox. Delajo vse v italiji. Top roba


Če bi vedo da si ti tut dobavitelj bi pr tbi naročo, ko z večjimi šalabajzerji še nisn mev opravka ko pa Slovenski pa Nemški zastopnik.

Slovenc je tk rek da naj mo dnar nakažem, pol je šov pa na morje predn da bi mi trr podatke dav.

Sm pol pr nemco naročo, pa nakažem danr pa nobenga potrdila o plačilo pa nč. Pišem js modelo mail če je dobo dnar pa to, mi odgovori čez en tedn. Na koncu mi pa čez mesec pa pov pošle shock brez spodnjih bushingov, pa brez vsakega pojasnila zaka. :avadodo:

 

Je pa vlek razlog da sn se za ext odločo glih made in italia. Sm premze tut kupo Formula iz istega razloga:D pa nasploh se trudim, da ka upgradam al pa zamenjam, da je nareto u eu. 
 

če rabi kdo kvalitetn zobnik al pa kaseto lahk priporočim tte Ukrajince, js njihov ovalni zobnik vozim zdej ž 2 sezone. 
https://www.garbaruk.com

 

 

Povezava do prispevka

jst dobim v dveh treh dneh od narocila. Dobim direkt iz italije. Narocim pri CH uvozniku. Res hitri in super support ce karkoli rabis kasneje. 

 

poslji en mail direkt italjanom. Napisi da si mel te probleme. Jaz ponavadi dobim ze rdy shock preloadan in vse nastimano po kilah. A si dobil dva fedra?

Povezava do prispevka
Boris reče pred 23 minutami:

jst dobim v dveh treh dneh od narocila. Dobim direkt iz italije. Narocim pri CH uvozniku. Res hitri in super support ce karkoli rabis kasneje. 

 

poslji en mail direkt italjanom. Napisi da si mel te probleme. Jaz ponavadi dobim ze rdy shock preloadan in vse nastimano po kilah. A si dobil dva fedra?


Ja sej drugač shock je biv porihtan,  preloadan pa nastajt compression pa rebound, pa dve fedri tut. 
Septembra lani tut v Italiji ni blo zaloge bojda zato sn tk dovgo čako. sej to me ne   moti, sam majnko komunikacije, sploh glede na to da sn nekam nakazo 1000€

Povezava do prispevka

ja tko je tle pac isto pr nas nakazes kes preden ti posljejo karkoli. Sam folk je na to navajen. Jst sm lani kupoval fox 38 rabljeno. Pa rece tip ja poslji kes (1200.-) pol ti posljem vilco. Sm bil mal wtf. Pa mi frend rece ja tle je tko. In res nikol problemov. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...