Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Ah kje, jest sem to zacel na vasi, kjer je bil lokalec ta pravi XCjas in potem sem pac poistovetil kondomsko oblacenje s pedaliranjem in MTB. 

 

Sicer da bi se bolje vklopil v subkulturo vcasih navlecem scitnike in siroke hlace, samo ni to to. Manjka mi pa se nek flanel (vsi iz grunge obdobja so razpadli) :D

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 22 urami:

Haha okej no, razumem point :D

 

Drugač sem ga mislil imet za vikend družinske izlete cca 10km v eno smer. Zato tud ne mislim odkantat več k 300 eur 

pejt v hervis dekatlnon pa med solato najdes boljsi bajk ya par sto eurou kot tiste smeti ki si linkal. Vzames 29 col z diski pa tudi ce so na kabel. Pokoristis se kuponcke zvestobe iz merkatorja pa si zmagu 

Povezava do prispevka

Dobra turca iz Buj @Boris, sem jo socer skrajšov, ker sem bil cooked še od četrtka, ko sem šel iz Novigrada do Motovuna. Dons sm šel od Buj prek Tribana do Grožnjana, pol pa prek Šterne do Oprtalja. Nato hud spust do Livad, pa nazaj  po dolin Mirne do Buj. Slabih 50 km, ene 700 m višincev, so kr noge pekle že na konc. Pa 20 stopinj :avadodo:.

 

Evo par bednih slikc.

 

 

16EFC71E-54B2-49F5-A92F-A2B1CE56962E.jpeg

 

924811A4-9DCB-4684-A21F-394BDAC579CF.jpeg

 

2DBA6B1B-05FB-4DCE-80C7-0FB11259E7BA.jpeg

 

C7E284AC-DFC5-4029-8A72-DC948E45F34B.jpeg

79A5E4CA-ABD6-4DF6-ADB1-FD4F1F123C93.jpeg

uredilo bitje dilar
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Boris reče pred 36 minutami:

a si sel pol do unga jeza? Pa gostilnico si obiskal ?

 

Ej ne, sm skrajšov, tistih 95 km, ki si mi jih ti strasiral, bi blo mal preveč za dons. Tole sm naredu dons. Tm 60 70 km je pomoje trenutno moj limit kondicijsko, da nism pol uničen cel teden :D V tork me že čaka trening na bazenu, pa nočm bit čist skurjen.

 

 

Buje.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...