Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

S<3NEC reče pred 7 minutami:

Če prav razumem na Franjo pride dobesedno nekaj tisoč kolesarjev? Kako izgleda štart in potem par (deset) sledečih kilometrov? To morajo biti nenormalni zamaški, prerivanje in zasilno zaviranje?


na ta pravi franji mislm da nas je blo manj k 1k

 

neki več na ta mali franji - te so štartal uro 40 za nami, ostalo gre pa na družinske pa otroške k so že v soboto

 

maš pa kr dost slik kako zgleda na štartu

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 1 minuto:


na ta pravi franji mislm da nas je blo manj k 1k

 

neki več na ta mali franji, ostalo gre pol na družinske pa otroške k so že v soboto

 

maš pa kr dost slik kako zgleda na štartu

Mene zanima kako si ti to doživljal. Je borba za življenje a pač nekaj časa malo bolj paziš in si ok?

Povezava do prispevka
S&lt;3NEC reče pred 26 minutami:

Mene zanima kako si ti to doživljal. Je borba za življenje a pač nekaj časa malo bolj paziš in si ok?


jaz sem si štart čist preveč na easy vzel, tko da nism mel nobene situacije

 

ne vem pa kako je blo spredi, ni blo nč zaprte vožnje, tko da je šlo verjetn takoj na polno

Povezava do prispevka
svaljek reče pred 2 urama:

Tega bi dejansko vzel, če bi bil na voljo v kateri drugi barvi kot rdeči ...

 

Kolikor vidim, je to edino njihovo kolo v tem rangu, ki je trenutno na razpolago.

 

Ne vem a sem jaz slabo pogledal ali pa so v zadnjih 2 urah spremenili ampak zdaj vidim, da je na voljo tudi v crni barvi.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 2 urama:

Pa M canyona ni enako kot M neke druge znamke.  Njihovi sizing je dokaj tocen.

 

Kupi in join the canyon club 😎

dans sm enmu staremu 2 leti canyonu menjal pressfit. Vzamem orodje da bom to dal notr. Prvo pac na roke in vidim da orodja sploh ne rabim. 

Tko da ja welcome to the club

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 minuto:

ce das z roko notr je tak frejm za v kanto. A ti bi to lepu lezaje notr :D

 

 

Tole ti bo všeč.

Tale mehanik, ki mi je sestavljal Factorja, mi je baje točno s tem Loctite zalepil CeramicSpeed gonilni ležaj. Da tako zahteva Factor in da če bi dal gor mast si ob garancijo. Go figure.

 

Kako je pa originalni ležaj stal notri, če ima toliko zračnosti?

Povezava do prispevka
b4d reče Dne, 7. 6. 2023 at 9:49:

Jest sem ga na bike-discount, ker je bil takrat najcenejsi. Nisem prej probal, ampak ima Gore normalne EU stevilke, tako da mi je L kot ulit. Za primerjavo Decathlon nosim L, ameriske zadeve ala Patagonia, TNF pa M.

 

Extreme vital drzi nekaj Gore, ampak tega ni blo takrat na zalogi.


Ce si v Lj, se lahko zmeniva pa vidis/probas v zivo kak dan.

Spregledal sem, da mi ponujaš pomerjanje oblačil, tako da sem kar nabavil in včeraj dobil. Zraven pa se dres za hladno vreme, ker je bil ravno znižan. Hvala za priporočilo.

BAA501F8-1A60-4082-9CC6-4BEC60818111.thumb.jpeg.b8df6d4b358d3830e6cb18620ab1aa80.jpeg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...