Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Hja sej vidis, ce model neb vprasal za mnenje, bi ga verjetn celo nabavil.

 

Kot so ze omenili, obvezno diske pa vsaj 105 cene celo ultegra grupa. Pa poglej mal na fb oglase (kolesarski mali oglasi), se ponavad kr hitr kej najde. Js sm lani kupoval, pa je bla slaba izbira, letos pa vidim, da folk ful prodaja. Eni so zaletavi pa kupjo bajk in ne nardijo kilometra, druge je pa kot kaze inflacija udarla. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

Zdj so cene sle dol 10-15% vseh bajkov in znamk. Kupi si nov bajk k ti bo prav. Za 1500 bos dobu ze lep bajk 

 

to si ti mal narobe zračunu, 3k minus 15% še ni 1,5k

 

karbon+diski+ultegra al pa vsaj 105 (stari mehanski 11s grupi), bo težko dobu za 1,5k al se motim? 

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 27 minutami:

@Tihi Mi53k kdaj bo franja report? Kok ste se ga ubili? :D Js sm ze letos mislu it pa so prsle familijarne obveznosti naokrog


ubili po maratonu z alkoholi?

 

js se ga nism, k sm mogu it na baletni nastop od tamale 😅

 

drgač pa lepo organiziran maraton, res zaprte ceste, spremljava skos, vozila z vodo/geli, polcaji na motorjih k so highfival gledalce, velik gledalcev, “preveč” postajališč (js sm sam na kladju natoču en bidon)

 

je pa tle tempo res hud, mel sm 32 povprečno pa bil zlo zadi (pa pustmo une k dejansko dirkajo)

če na štartu ne držiš ta hitrejših grup je konc, js sm na žalost zaspal in so se mi odpelal, tud ni pomagal da smo na štart pršli med zadnjimi

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 17 minutami:


ubili po maratonu z alkoholi?

 

js se ga nism, k sm mogu it na baletni nastop od tamale 😅

 

drgač pa lepo organiziran maraton, res zaprte ceste, spremljava skos, vozila z vodo/geli, polcaji na motorjih k so highfival gledalce, velik gledalcev, “preveč” postajališč (js sm sam na kladju natoču en bidon)

 

je pa tle tempo res hud, mel sm 32 povprečno pa bil zlo zadi (pa pustmo une k dejansko dirkajo)

če na štartu ne držiš ta hitrejših grup je konc, js sm na žalost zaspal in so se mi odpelal, tud ni pomagal da smo na štart pršli med zadnjimi

Ubit sm mislu, k ponavad se na teh maratonih prehitr zazenes in precenih svoje zmoznosti in si po polovici ubit :D vsaj to se je men dogajal, ko sm hodu laufat razne maratone, nikol se drzal svojega tempa. 
sm pa vidu na fb, da so enmu pinarellota spizdli po franji :panika: pomoje bajk vredn 10k

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 uro:

Ubit sm mislu, k ponavad se na teh maratonih prehitr zazenes in precenih svoje zmoznosti in si po polovici ubit :D vsaj to se je men dogajal, ko sm hodu laufat razne maratone, nikol se drzal svojega tempa. 
sm pa vidu na fb, da so enmu pinarellota spizdli po franji :panika: pomoje bajk vredn 10k


aja, to sm se pa ubil do vrhnike ja, k sm še upal, da bom ujel kšno hitrejšo grupco

 

ampak sva se od dolgega mosta do vrhniškega klanca samo dva menjala spredi, ostali so bli pa pametni

IMG_1046.jpeg

IMG_1047.jpeg
moj ftp je pa okol 270w, tko da ja, toj blo to 😅

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...