Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Super Km3t reče pred 13 minutami:

problem je ker je samsung letošnje modele downgrejdal. se pravi lanski model q70r je bil špica, ampak če letos hočeš podoben performance moreš gledat serijo serijo 80 (q80t).

 

tle si poglej sicer

 

  

 

nisem počekiral za tist njegov model. sem pa napisal zgoraj, da ko sem SAM kupoval TVje sem videl to slovensko nategastorstvo (predvsem izložbenih) trgovin. In še danes, če me prašaš, so dobre cene zgolj izjema kot pravilo, ko jim algoritmi stvar butnejo dol in slučajno pride ceneje. Za 4k no shit, da si dobil cel kup zadev zraven, sploh če si vzel kak zadnji model or something. V vsakem primeru predpostavljam tudi, da je človek, ki kupuje sam toliko diht, da bo preveril ponudbo in moje šunjanje kot ti praviš ne bo imelo vpliva mimo tega, da bo boljše pogledal.

 

 

 

ma vsi, ne samo top modeli, so zelo konkurenčni s tujino in ponavadi se dobi še kaj dodatnega popusta na tiste uradne cene, če kupiš recimo pri kakem Sony ACS, MojTV, ipd.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 53 minutami:

https://www.mimovrste.com/qled-televizorji/samsung-qe55q80t-televizor?src=bestsellers

 

vs,

 

https://www.mimovrste.com/televizorji-od-123-do-139-cm/sony-kd-55xh9077-televizor?src=bestsellers

 

v tele dva sem se zapel, s samsungom mam čist lepo zgodovino, sonya pa še nikol nisem imel, a tole je kaj faktor na katerem OS deluje? (tizen vs android)

 

q80t je primerljiv oz bolši, 888 je bolana cena. Jst mislim, da je clo mal bolši zarad bolšega HDRja. Sam fora je da sta oba ta tvja par kategorij pod OLEDi :D Nisem vedu, da je q80t tok cheap, ne vem jst bi pomoje uzel. Še rajš bi pa, kar tud sm, uzel oled :D

 

So pa res kot je nekdo napisal letošnjo serijo downgradal.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Mal sem se poglobil in ja itak imaš sam 3 opcije, Samsung QLED q80 in gor,  SONY xh90 in pa LG CX.

 

LG CX - najboljši, pač OLED, podpora 4k 120hz, vsa podpora VVR, HDMI 2.1 itd itd, "slabosti" malo manj svetla kot led, možnost burn in-a (zelo zelo majhna, skoraj minimalna ampak obstaja)

 

SONY - best p/p televizor, dobro procesiranje slike tudi v gaming modu, isto svašta podpore za vse možno, trenutno ni zmožna predvajanja 4k 120hz, čaka se update od Sony-ja

 

QLED - najvišja svetilnost, "najboljši" HDR, ima samo 1 port 2.1, blooming (torej sijanje pri temnih scenah) v gaming modu ker ne procesira tako dobro slike zavoljo input laga (ki ga ima v gaming modu boljšega kot Sony).

 

Sicer pa itak vsak svoja jajca hvali. Jst čakam spet kakšno akcijo mediaworlda, ta vikend so imeli brez davka in je bla 75q90t za 2300 (kao 2299) + Samsung ima do konca novembra akcijo in ti vrne 500€ ni važno če je TV že znižan + ne igra vloge če nisi Italjan.

 

Ta kanal je imo najbolj informativen:

https://www.youtube.com/channel/UCcCYOO2uYPnG-21WDOWdwew

 

Lep lp pozdrav

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 50 minutami:

Mal sem se poglobil in ja itak imaš sam 3 opcije, Samsung QLED q80 in gor,  SONY xh90 in pa LG CX.

 

LG CX - najboljši, pač OLED, podpora 4k 120hz, vsa podpora VVR, HDMI 2.1 itd itd, "slabosti" malo manj svetla kot led, možnost burn in-a (zelo zelo majhna, skoraj minimalna ampak obstaja)

 

SONY - best p/p televizor, dobro procesiranje slike tudi v gaming modu, isto svašta podpore za vse možno, trenutno ni zmožna predvajanja 4k 120hz, čaka se update od Sony-ja

 

QLED - najvišja svetilnost, "najboljši" HDR, ima samo 1 port 2.1, blooming (torej sijanje pri temnih scenah) v gaming modu ker ne procesira tako dobro slike zavoljo input laga (ki ga ima v gaming modu boljšega kot Sony).

 

Sicer pa itak vsak svoja jajca hvali. Jst čakam spet kakšno akcijo mediaworlda, ta vikend so imeli brez davka in je bla 75q90t za 2300 (kao 2299) + Samsung ima do konca novembra akcijo in ti vrne 500€ ni važno če je TV že znižan + ne igra vloge če nisi Italjan.

 

Ta kanal je imo najbolj informativen:

https://www.youtube.com/channel/UCcCYOO2uYPnG-21WDOWdwew

 

Lep lp pozdrav

Meni so lih ta teden vrnili 500 eur.. lahko potrdim

 

Sicer pa q90t blooming v game mode... to so popachali.. baje.. mialim baje.. patch je, folk pravi da je zdaj okej, sam zal ne morem probat in povedat mnenja ampak bom kmalu hehe

 

in se dodali HGiG v zadnjem patchu.. zdej uni Vincent pravi da ni ql, ma en drugi model ki dela videe.. lahko vam postam kanal, ce vas zanima pravi da je ql.. tako pitaj boga.. treba probat

 

So pa bili pred tem parchom hudi problemi z bloomimgom in pred tem, pred prwjsnjim patchom tudi z ghoastingom.. kar he ultra shit.. sam imo kot sem spremljal sceno je tud odvisno od loterije kaksen panel dobis. Ne vem.. v glavnem vecina zdaj pravi da je ql so pa nekateri ki se se pritozujejo..

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 2 urama:

Sicer pa itak vsak svoja jajca hvali. Jst čakam spet kakšno akcijo mediaworlda, ta vikend so imeli brez davka in je bla 75q90t za 2300 (kao 2299) + Samsung ima do konca novembra akcijo in ti vrne 500€ ni važno če je TV že znižan + ne igra vloge če nisi Italjan.

 

Ta kanal je imo najbolj informativen:

https://www.youtube.com/channel/UCcCYOO2uYPnG-21WDOWdwew

 

Lep lp pozdrav

 

Tega ne razumem? to ima samsung akcijo ali mediaworld?

Povezava do prispevka

Haha desni klik - translate, pomaga :D

 

Evo direkt link do pravil: https://images.samsung.com/is/content/samsung/p5/it/offer/failastoriaoggi/TC_Promo_cashback_Qled_8k_Fai_la_storia_oggi.pdf

 

Če kaj ni jasno označiš, google translate in lepo prevede :)

 

TL;DR:

 

3.1 do kdaj poteka oziroma moraš aparat kupit (15.11), registrirati in vnesti podatke na samsungu pa do 30.11.

 

Allegato A - katere trgovine so vključene

 

Allegato B - kateri TVji so vključeni (pozor, so italijanske oznake TVjev mogoče se razlikujejo od naših, glej sam na začetku kaj piše qXXr (lanska) qXXt (letošnja), čeprav vidim da so samo letošnje v promociji). 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 5 urami:

Holy shit ti pa si impulsive buyer :D  

Hah mogoče je tko izpadl ja, sam gledam za TVji ze par mescov, dans je bil sam dan d :lol:

Starigralček reče pred 2 urama:

Mimovrste?

BigBang če bo šlo skozi, nekaj štrajkajo. Drugače grem pa na Mimovrste ja. 

Povezava do prispevka
nimr0d reče pred 1 uro:

Hah mogoče je tko izpadl ja, sam gledam za TVji ze par mescov, dans je bil sam dan d :lol:

BigBang če bo šlo skozi, nekaj štrajkajo. Drugače grem pa na Mimovrste ja. 

Jaz sem jo zadnjič nabavil na mimovrste..pridem tja pred štacuno, pa stoji ene 20 folka pred menoj..

 

uredilo bitje Starigralček
Povezava do prispevka

Potrebujem pomoč pri eni dokaj specifični situaciji. Oče ima net in tv preko t-2. Ker se pred pol leta izgubili pravice do športnih programov Sportklub smo se znašli tako, da sem od kolega, ki je naročnik pri Telemachu dobil dostop do EON-a. Dobil sem en dostop preko aplikacije (ki jo uporabljam jaz na mojem Tv-ju) in en dostop preko brskalnika. To zadnjo opcijo je uporabljal oče ker itak ni imel smart tv.ja tako, da je pač povezal prenosnik s TV-jem (s HDMI kablom).

 

Sedaj je pa kupil nov TV (Samsung q70r) in plan je bil da se direkt preko browserja v Tv-ju poveže na eon TV in se s tem znebi kablom in ostalega sranja. No sedaj smo pa ugotovili, da to ni možno, ker eon.tv ne podpira več internet explorerja, ostalih browserjev pa ni mogoče naložiti...:(. Klicali smo na Telemach če se da (seveda s plačilom) dodati še eno TV aplikacijo na obstoječo naročnino, ampak na žalost to ni možno.

 

Sedaj me pa zanimajo rešitve. Ali namenski smart tv box podpirajo browserje preko katerih bi lahko dostopal do eno.tv?

 

Ali kakšni drugi Tv (npr. s sistemom Andriod) omogočajo uporabo Chroma, Firefoxa.... Ker če je to možno, šwe vedno lahko vrne Tv in izbere kakšen drug model. Ima mogoče kdo izkušnje s tem?

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...