Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Kaj vrnejo =))) 

Pac lastnik je firma, pol se itak amortizira.. ddv je davek za potrosnike, ce ti kopujes b2b ni davkov, ker pac to rabis za poslovanje.. tvje, racunalnike, pisarniaki materijal avto ipd itak lahko prikazes, da rabijo vsi, ne glede na dejavnost... drugo je ce ti kupujes ne vem jacuzzi al ne vem, za te picke specificne picke materne morejo bit v sklopu dejavnosti

 

Ma glej ce poznas koga ki je davcni zavezanec sploh ni problema, razen, ce ti stiska, da ti bo en dan reku, sej ta tv je od moje firme.. aja pa garancija je samo eno leto ce vzames na firmo, vsaj tako je v italiji

 

Drugace pa odvisno kje kupis.. pri nas mores res dat 2600 pol reces racun na firmo in kolega ti da za davek, ki mu ga itak odbijeko od davkov in bo toliko manj placal, lahko tudi zahteva, da mu davcna vrne pare, ce nima toliko davka.. ce nimas lastne firme al je nima noben v zlahti, mores imet pac fer kolega

 

V tujini.. pa ti direkt odbijejo in placas samo 2000 brez davka.. sicer odvisno od prodajalca.. tam v unieuro so omejili na 500 eur.. na computer universe sploh ni panike oz ni blo, zdaj ne vem..

 

Folk je vcasih kar dajal neke random davcne in to.. edino to je slabo.. pol ce gre kdo preverjat lahko najebes ma drugo, ce imas podjetje sp drustvo, da je davcni zavezanec, ce ga ima tvoj bratranec, al dober kolega sploh ni panike. Samo mores vprasat in upat, da ni kolega najvecja picka.

Povezava do prispevka

Itak. Imam takega kolega, ki bi to naredil komot. Pa se nisem htel vpletat v to, niti ga prosit. Praktično od day one firme smo 3 best friendi... in potem se je zaposlilo večino znancev in kolegov... Kako pa bi blo, če vsak vpraša, če lahko na firmo vzame? Bi firma naenkrat imela 10 x 75" TV-jev za potrebe podjetja, prodaja pa opremo za urejanje okolice? :D Jaz sem prvi bil, ki sem rekel, da se ne grem tega.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

E Če Če

 

Jaz ti govorim za kaksem tv al racunalnik vsaketoliko, na leto, dve leti ipd..

 

Ce hoces kupit 10 tvjev ne vem, morem vprasat mojega financnega svetovalca haha.. ziher se da tudi to verjemi, s takimi zakoni kot jih pise Mefi... 

 

Sam pac glej, vem jaz, da ne morejo to vsi in da ni to za masovno.. sam ce imas moznost je lepa opcija..

 

Sicer pa ne pozabimo na rdeco nit.. xh90 ki ga vsi hvalijo za next gen in fucking 85 inch 

Povezava do prispevka

Kakšne so izkušnje z black friday na področju TV? Se splača počakat 1 mesec? Razmišljam o LG CX in vidim, da ima mimovrste 21% dol 55''. Za dobro ceno mogoče celo 65'' .. 

 

Katere so še kaj dobre spletne trgovine izven slo za takšno robo? 

uredilo bitje Istvan
Povezava do prispevka
Istvan reče pred 24 minutami:

Kakšne so izkušnje z black friday na področju TV? Se splača počakat 1 mesec? Razmišljam o LG CX in vidim, da ima mimovrste 21% dol 55''. Za dobro ceno mogoče celo 65'' .. 

 

Katere so še kaj dobre spletne trgovine izven slo za takšno robo? 

 

Moj TV ga ima za samo 35€ več kot na mimovrste - piši jim, da gledaš ta TV in vprašaj za njihovo najugodnejšo ponudbo, po moje bodo prekosili mimovrste...jaz sem z njimi imel vedno dobre izkušnje - just remember, ne omenjaj popusta, ampak samo prijazno vprašaj za ponudbo. :)

 

Povezava do prispevka
Istvan reče pred 1 uro:

Kakšne so izkušnje z black friday na področju TV? Se splača počakat 1 mesec? Razmišljam o LG CX in vidim, da ima mimovrste 21% dol 55''. Za dobro ceno mogoče celo 65'' .. 

 

Katere so še kaj dobre spletne trgovine izven slo za takšno robo? 

Čist tko v info, Mediamarket.si ima 65ko za 2070€ kar je 180€ cenejše od Mimovrste.

uredilo bitje BigFoot
Povezava do prispevka

Cx 65 za 2000 2100 je propee deal, jaz bi ga za tolk odobil ze septembra, kar je vec je slovensko nabijanje cen.. kar pa je manj je ze hud deal.. ma pomoje se ga da dobit oz se ga bo dalo dpbit za kaksnw BF ovo ono deale med 1800 2000 ce se malo potrudis in pohitis

 

Sam ne pri nas.. ker pri nas sem opazil, da te hude zadeve na dajejo pod popust za BF.. mogoce kdo bo.. sam to bo treba res cekirat vsak dan

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Starigralček reče pred 1 minuto:

https://www.mimovrste.com/televizorji-od-123-do-139-cm/sony-kd-55xh9077-televizor

 

Mogoče kdo ve kako je sedaj z tem  firmware update"om

pri tem tv"ju

bo sedaj hdmi 2.1  funkcioniral?

 

Če ima kdo še kakšno dodatno informacijo ali podatek o tem tv"ju ste dobrodošli z komentarji..

 

Kolikor sem bral, funkcionira, edino pri 4K120 nimaš HDRja...

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 23. 10. 2020 at 19:54:

Kaj vrnejo =))) 

Pac lastnik je firma, pol se itak amortizira.. ddv je davek za potrosnike, ce ti kopujes b2b ni davkov, ker pac to rabis za poslovanje.. tvje, racunalnike, pisarniaki materijal avto ipd itak lahko prikazes, da rabijo vsi, ne glede na dejavnost... drugo je ce ti kupujes ne vem jacuzzi al ne vem, za te picke specificne picke materne morejo bit v sklopu dejavnosti

 

Ma glej ce poznas koga ki je davcni zavezanec sploh ni problema, razen, ce ti stiska, da ti bo en dan reku, sej ta tv je od moje firme.. aja pa garancija je samo eno leto ce vzames na firmo, vsaj tako je v italiji

 

Drugace pa odvisno kje kupis.. pri nas mores res dat 2600 pol reces racun na firmo in kolega ti da za davek, ki mu ga itak odbijeko od davkov in bo toliko manj placal, lahko tudi zahteva, da mu davcna vrne pare, ce nima toliko davka.. ce nimas lastne firme al je nima noben v zlahti, mores imet pac fer kolega

 

V tujini.. pa ti direkt odbijejo in placas samo 2000 brez davka.. sicer odvisno od prodajalca.. tam v unieuro so omejili na 500 eur.. na computer universe sploh ni panike oz ni blo, zdaj ne vem..

 

Folk je vcasih kar dajal neke random davcne in to.. edino to je slabo.. pol ce gre kdo preverjat lahko najebes ma drugo, ce imas podjetje sp drustvo, da je davcni zavezanec, ce ga ima tvoj bratranec, al dober kolega sploh ni panike. Samo mores vprasat in upat, da ni kolega najvecja picka.

Davcna kar dost utruja glede stroskov firme. Men so nazadnje v slo za doo tezil za vsako malenkost ki sm jo dal v stroske.

 

Nima glih vsak dostop do firme ki lahk amortizira veliko kolicino tehnicne opreme. Kake monitorje in PCje ze, TV je druga zgodba. Kolk firm sploh rabi TV za svoje poslovanje? Pa vec njih, 70 colske? Davcna ni glih neumna in dobr ve da so ti TVji po dnevnih sobah.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...