Skoči na vsebino

TV tema

mr.killer

Priporočeni prispevki

Ker mi bo kmalu riknu tv, ga bom moral zamenjat. Gor se bo rolalo filme/serije, PS3, PS5 in šport. Konkretno me zanima ali bo Sony XH90 ok ali je boljše, da se še malo stegnem do LG CX?

Glede prvega me zanima kako je zdaj kaj s tistim VRR updatom in če tega nikoli ne bo kakšen ima to vpliv na igrice? In koliko vas motijo maloštevilne svetilne cone?

Glede drugega pa koliko je nižja svetilnost moteča pri gledanju tvja v svetli sobi? Slučajno potem delujejo barve bolj motne ali niti ne? In pa koliko je resnice oz. mita glede burn-ina pri sodobnih oledih? Je treba na to izdatno paziti ali tv sam zalaufa tiste ohranjevalnike zaslona, ko je potrebno? Glede na to da tv menjam redko, bi bilo fino, če ne bi imel v vogalu permanentno odtisnjen Sexation logo.

Ne zanima me teoretično nakladanje o specifikacijah, ampak izkušnje. Ali pa naj kdo, ki se je odločal med istima oz. podobnima modeloma, pojasni zakaj se je odločil za enega in ne za drugega.

Hvala vnaprej.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...