Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Kočevc reče Pravkar:

Ma gledam po netu, nimam vec igrice. Probaj pol saturation na 10? Js sm dal neki na 10 pa hdr on. Sam men se je zdel da sm dal hdr na 10

Pol je zihr saturation, ja. Kot sem prej napisal, imaš pod HDR 3 postavke. Brightness, nits in saturation. Prva in zadnja greta do 10, nitsi pa od 500 do 2000.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

A nima oled pac crne lepse, barve ma pa qled lepse. Jaz sem jih tudi gledal v Mediamarkt, pa je bil qled lepsi

 

Meni ne... ne vem, če pač mamo ljudje drugačen pogled in okus pač. To je možno. Drugače pa mi je pač oled uber ales in kupim drugo samo, ko pride kaj novo. Saj črna je ogromen faktor. Kje zgleda lepša neka živo zelena barva, al na globoko črni barvi kjer res izstopa al na sprano sivkasti (ker ni prav črno "črne")?

Povezava do prispevka

Glede na to, da omenjaš 15 eur verjetno misliš katerega od straih chromecastov, ki ne podpirajo tako uporabe, ampak so namenjeni za pretočne vsebine (netflix, youtube, ...). Nimajo svojega UI, upravljaš jih tako da "castaš" iz aplikacij npr. youtube/netflix (sicer je na voljo tudi screen share, ampak za gledanje filmov je kvaliteta občutno preslaba).

Google TV, kar ima med drugim tudi novi chromecast (Chromecast with Google TV) je pa super za take zadeve. Sam uporabljam sicer Mibox S, za predvajanje filmov iz network diskov uporabljam pa Kodi aplikacijo. Sicer ne vem če dobiš kaj pod 50€, a vseeno priporočam.

Povezava do prispevka
Gape reče pred 6 urami:

Glede na to, da omenjaš 15 eur verjetno misliš katerega od straih chromecastov, ki ne podpirajo tako uporabe, ampak so namenjeni za pretočne vsebine (netflix, youtube, ...). Nimajo svojega UI, upravljaš jih tako da "castaš" iz aplikacij npr. youtube/netflix (sicer je na voljo tudi screen share, ampak za gledanje filmov je kvaliteta občutno preslaba).

Google TV, kar ima med drugim tudi novi chromecast (Chromecast with Google TV) je pa super za take zadeve. Sam uporabljam sicer Mibox S, za predvajanje filmov iz network diskov uporabljam pa Kodi aplikacijo. Sicer ne vem če dobiš kaj pod 50€, a vseeno priporočam.

 

Hm.. o.k.. ja za netflix pa youtube mam trenutno gumba na TV, da direkt dostopam do tam.

 

Raziskujem sicerj, da je razlika med:

 

1. kanditat

2. kandidat

3. kandidat (a to je to kar hočem?) :)

 

 

 

Povezava do prispevka
MesarMate reče pred 13 urami:

 

Hm.. o.k.. ja za netflix pa youtube mam trenutno gumba na TV, da direkt dostopam do tam.

 

Raziskujem sicerj, da je razlika med:

 

1. kanditat

2. kandidat

3. kandidat (a to je to kar hočem?) :)

 

 

 

Prvi kandidat je nek fejk, druga dva pa za isto ceno dobiš pri nas.

 

Ampak če hočeš nameščat aplikacije boš potreboval nek android box:

kmetek reče pred 11 urami:

 

E: https://www.ma-ko.si/google-chromecast-z-google-tv-bel

 

uredilo bitje rajc91
Povezava do prispevka
MesarMate reče pred 13 urami:

 

Hm.. o.k.. ja za netflix pa youtube mam trenutno gumba na TV, da direkt dostopam do tam.

 

Raziskujem sicerj, da je razlika med:

 

1. kanditat

2. kandidat

3. kandidat (a to je to kar hočem?) :)

 

 

 

Mislim da sta prva dva enaka, tretji pa je 4k verzija. Kot je napisal že kmetek, ti iščeš "Chromecast with Google TV" oziroma "Chromecast z Google TV" v Slovenščini. Malce čudno ime ¯\_(ツ)_/¯

 

Od cenejših lahko pogledaš še Tivo Stream 4k in Mi Stick.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...