Skoči na vsebino

DUNE (2021, 2023)


Priporočeni prispevki

hmmm... če te "nekaj sezuje" je to nad carsko kul in nasploh hupi. Pa saj je simple, npr.: "Ej, ko sem videl to, me je dobesedno sezulo!" ali še bolj enostavno: "Sezulo me je, stari!"  
Razen seveda, če te rukne vlak. ;) 

Kemik je pač povedal, da ga trailer NI sezul. Kaj komplicirate zdaj? /end_offtopic

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

nikoli še slišal, da si narediš tako visoka pričakovanja oz. se overhypaš (brez prave podlage)

da te potem karkoli bo dejansko nastalo/prišlo le teh ne bo moglo zares zadovoljiti?

ne glede na kvaliteto

 

se mi je žal to že kar nekajkrat zgodilo 

 

btw trailerja sam nisem pogledal, ker SPLOH ne gledam trailerjev, samo končno izdelke

Povezava do prispevka

Ne, to kar govoriš mi ne mejka sensa. Jaz ko sem overhajpan mi je vse carsko, ker sem tako srečen. Mislim ok razen če je pač res očitno smeti.

 

Zdaj ko razmišljam mi je pa edino smiselno na ta način, da je bil tolko nahajpan, da je bi praktično že sezut in mu trailer ne glede na carskost ni mogu ničesar več nardit.

uredilo bitje Heretik
Povezava do prispevka
Heretik reče pred 5 urami:

Ne, to kar govoriš mi ne mejka sensa. Jaz ko sem overhajpan mi je vse carsko, ker sem tako srečen. Mislim ok razen če je pač res očitno smeti.

 

Zdaj ko razmišljam mi je pa edino smiselno na ta način, da je bil tolko nahajpan, da je bi praktično že sezut in mu trailer ne glede na carskost ni mogu ničesar več nardit.

 

Thank your lucky stars..ker jaz npr. imam izkušnjo tega kar opisuje Berbasecks..pa mislim da je pojavnost te kr pogosta pri povprečnem posamezniku..lahko pa da se motim pa sva "svetli" izjemi..

 

Berbasecks reče pred 6 urami:

nikoli še slišal, da si narediš tako visoka pričakovanja oz. se overhypaš (brez prave podlage)

da te potem karkoli bo dejansko nastalo/prišlo le teh ne bo moglo zares zadovoljiti?

ne glede na kvaliteto

 

se mi je žal to že kar nekajkrat zgodilo 

 

btw trailerja sam nisem pogledal, ker SPLOH ne gledam trailerjev, samo končno izdelke

 

Smart

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Ker nima smisla držati film na hladnem za eno leto, razen če za naslednje leto nimajo planirano nič in če nimajo, kinematografi itak ne bodo preživeli. Bolj bi bilo smiselno, da bi ga izdali na digitalnih platformah, če se že moramo pretvarjati, da ni varno.

 

 

uredilo bitje gladius
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 6 mesecev kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...