Skoči na vsebino

PS5 known bugs


dzaver

Priporočeni prispevki

Super Km3t reče pred 4 minutami:

se prav očitno, to prenašanje iz PS4 na PS5 še vedno ni popravljeno? dal sem prenašat save in špile iz ps4 na ps5 preko wifija in ps4 še vedno misl da se stvar prenaša, na ps5 pa instant fuknlo rebuild database. 

 

:ododava:

 

kaj mi je storiti?

 

Jaz sem BP prenesel na dan izida stvari iz PS4 na PS5. Sicer sem res prenašal sam 3 manjše igre in par shranjenih pozicij ampak vseeno. Sem pa imel obe konzole priklopljene s kablom tak ko vedno ker pač gigabit mreža >>> Wifi pa magari če je 5ghz.

Povezava do prispevka

jst trenutno nimam nobenega porta na switchu frej, tko da sm biu prisiljen v wifi, ker je najbolj eleganten od slabših načinov.

 

se je ps4 zbudil zdej. save mi je preneslo, hvala bogu. ni pa preneslo nobenega špila. oh well, se bom zadovoljil s sejvi pa vse ostalo downloadal.

 

sam šit ej, kako so postavli ta BD pogon. ko ejecta disk ga morš od spodaj prijet, ker od zgoraj ne moreš because curvy bass konjzola. :avadodo:

 

btw, že na ps4 nisem vedel. kako prideš do trenutno aktivne download liste/historyja iz menija? v kolikor nič ne downloadam, sploh ne vem kako prit do tja..

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka

preko oblaka ja. sam spet, nepotrebna budalaštine. jst sm mislu, da je ta sync avtomatski medtem ko konzola lavfa ampak ni.

 

morš it pod power nastavitve, pa tam omogočit da je konzola povezana v internete medtem ko je v rest mode in šele takrat avtomatsko prenaša. what the fucking fuck stupid shit is this sony??? ne želim jst svoje konzole v internetih, ko je ne uporabljam. 

 

si rečem okej, ni panike, bo pa ročno z enim klikom zdele pognal sync vseh savov. nope. kaj sm si mislu kej, idiot. ne more bit tako simple.

 

treba ročno označit sejve vsakega špila posebaj in za vsakega posebaj klikat upload. ko maš nekaj špilov, to traja.

Povezava do prispevka

Auto sync tudi lahko vklopiš...

You can automatically sync your saved data with cloud storage when you close a game or put your console in rest mode.

Cloud storage sync requires automatic updates to be enabled.

Go to Settings > System > Power Saving > Features Available in Rest Mode > Stay Connected to the Internet.  Go to Settings > Saved Data and Game/App Settings, then select Saved Data (PS5) or Saved Data (PS4).  For PS5 games, select Sync Saved Data > Auto-Sync Saved Data.  For PS4 games, select Auto-Upload. 
For PS5 games, both your console and cloud storage will sync to the most recent data. For PS4™ games, data is automatically uploaded to your cloud storage, but will need to be manually downloaded to PS5 console storage.

 

Drugače, pa če bi ti avtomatsko dljal save bi bil pa tudi problem, ker bi ti preneslo kaj kar nebi hotel in bi ti povozilo lokalni save.

Povezava do prispevka

na PS5 je zdej auto upload tudi med delovanjem konzole. PS4 for some stupid reason te opcije nima.

 

kako misliš povozilo lokalni save? saj uplodani sejvi še vedno ostanejo lokalno, a ne (a še lokalno slučajno briše by design?)?

ko jih snemaš iz clouda na mašino pa ja, morš bit pozoren kaj želiš in kaj ne.

 

btw, a spreminjanja home teme in tega več ni na ps5? 

Povezava do prispevka

Na mojem PS5 so po zadnji posodobitvi nehali USB porti delat, očitno.

Ne na sprednjem, ne na zadnjih dveh mi ne polni kontrolerjev (dva imam). Prvi rest mode po posodobitvi je še delalo, ker sem imel en kontroler priklopljen in je svetila lučka, zdaj pa ni važno, a je prižgan al v rest mode, enostavno ne dela 🙃

uredilo bitje weby
Povezava do prispevka
weby reče pred 8 urami:

Na mojem PS5 so po zadnji posodobitvi nehali USB porti delat, očitno.

Ne na sprednjem, ne na zadnjih dveh mi ne polni kontrolerjev (dva imam). Prvi rest mode po posodobitvi je še delalo, ker sem imel en kontroler priklopljen in je svetila lučka, zdaj pa ni važno, a je prižgan al v rest mode, enostavno ne dela 🙃

a ti USB zazna na portih?

Povezava do prispevka
weby reče pred 3 urami:

USB ključek mi prepozna na obeh zadnjih portih, tako da mi sam kontrolerjev noče polnit.

kaj pa spredaj?

 

Probaj unpairt kontroler, ga resetirat (una mini luknjica spodaj je reset) in ga še enkrat sparit s konzolo (pod accessories maš te nastavitve). Pa posodobi ga.

Pa če maš kak USB-C kabel za filanje telefona, probaj še s tem... nekaterim je začelo filat.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
KE RIT reče pred 1 uro:

"Pes ki najbolj laja ima najmanjši kurac."

 

                                               Kungfucij

to ni še nič:D

 

btw pridem zdaj dol za en teden, da obiščem sorodnike in stare friende

pa lahko si vzamem še malo časa, da sprobam to tvojo arkadno omarco

saj smo vsi forumaši vedno vabljeni pri tebi a ne:happy:

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 16 urami:

Yo @Gatsua ti si že fiksal?

 

Jaz sem ready :D

 

Screenshot_1.thumb.jpg.dbb6dd5346a9567d9274df28baa70573.jpg

 

Zdej k ga mam pokonc je manj glasn tbh :) Se prav majo tole v OBI vidm? Dej zmontiraj pa poročaj kako se obnese. 

 

Včeraj se je moja konzola nekaj skregala z SSDjem v 2.5 ohišju in mi je Genshin Impact 2x freeznil, nakar sem igro skopiral nazaj na SSD. Nasploh pa itak ne vem zakaj nimam vseh iger lepo na notranjem SSDju ker je dovolj placa, sploh pri 350Mb/s optiki... :) 

Povezava do prispevka

@GatsuRavnokar naredil cockring hack in zadeva je NE-SLIŠNA. Povsem je odpravilo coil whine. :avadodo::avadodo::avadodo:

 

Pa še Big Brain moment sem imel ravnokar. Inštaliral si bom PSN verzijo BB in kupu digital verzijo DLCja, da mi ne bo BluRay brnel ob igranju.

Upam, da so sejvi kompatibilni z mojo UK retail verzijo. Sam tudi če niso, BMK, bom pa še enkrat platiniral. Itak bom to mojstrovino preigraval tja do PS6-7. :D

 

EDIT: Sweet, gre za isto verzijo. Sam fak, DLC je 20EUR. Zdaj sem igro kupil že dvakrat retail, pa je obakrat bila cenejša od tega (tudi GOTY verzija lol). Ma dobro, itak si zaslužijo. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...