Skoči na vsebino

PS5 known bugs


dzaver

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 4 minutami:

 

Love is in the air.... ooooouuu :)

 

A to pomeni konec prcanja med oporabnikoma foroma??? Stay tuned :D

Maja konec prcanja.. jaz in kekit imamo tak pristen odnos.. malo se imamo radi malo si jenemo mater.. pac odvisno, kako se zbudimo.. to so taki pravi osnosti ves.. ko se znas skregat, brez da si zameris 🤣🤣🤣

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 7 minutami:

Še malo in si bova začela deliti Netflix acc. Boš moral dobit novega userja. :D

 

Haha... pol Areya zajebeta, ne mene. Jaz ga nisem že ene 9 mesecev prižgal :D

 

bigboss82 reče pred 3 minutami:

Maja konec prcanja.. jaz in kekit imamo tak pristen odnos.. malo se imamo radi malo si jenemo mater.. pac odvisno, kako se zbudimo.. to so taki pravi osnosti ves.. ko se znas skregat, brez da si zameris 🤣🤣🤣

 

Lepo. Treba se imeti rad in ne širiti samo sovraštva okrog :D Vsi parčki pa se kdaj pa kdaj skregajo.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Druače sem najbrž zguntal, zakaj PS 4 savegame za days gone ne dela na PS5 - špil je druge regije kot pa tisti, ki sem ga imel prej? Prej je bla namreč disc verzija od dobrega uporabnika @dzaver, zdej pa probavam s tem ki je v PS5 bundlu. 

 

Sem pa oba igral na UK accountu - vam ima to kaj smisla? 

 

To žal ne dela ker Sony še vedno vztraja z različnimi sejvi za različne regije... Tudi jaz sem včeraj dol potegnu GoW iz SLO PSNja in se čudil zakaj sejv ne prime ki sem ga downloadal iz oblaka. Pa se mi je hitro posvetilo da sem igra digitalno USA verzijo...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 18 minutami:

 

To žal ne dela ker Sony še vedno vztraja z različnimi sejvi za različne regije... Tudi jaz sem včeraj dol potegnu GoW iz SLO PSNja in se čudil zakaj sejv ne prime ki sem ga downloadal iz oblaka. Pa se mi je hitro posvetilo da sem igra digitalno USA verzijo...

 

Sem bil pod vtisom, da je to odvisno od računa, ne regije. Torej igrax XX kopijo na UK računu, potem pa YY kopijo na UK računu in bo kul.

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 21 minutami:

 

Sem bil pod vtisom, da je to odvisno od računa, ne regije. Torej igrax XX kopijo na UK računu, potem pa YY kopijo na UK računu in bo kul.

 

 

Kaj so tej XX in YY? :D Sejv je itak vezan na account in se ga ne da prenašat med njimi. Še dodatno so pa različni sejvi za USA, EU, Asia itd verzije.

Povezava do prispevka

to je bla lekcija za mene, ko sm prodal bloodborne EU Cd verzijo in nabavu kanada digital verzijo špila, sejvov pa nikjer (bil sm nekje na polovici špila), me je kr vse minilo

hint: še zdej nisem dokončal bloodborna (zdej čakam ps5 60fps fix

 

podobno je blo z dlcji za destiny, nabavu v kanadi, niso delal z EU verzijo

Povezava do prispevka

Sevji so vedno vezani na SKU spila, in ce je ta izdan v vec regionalnih inacicah v Evropi, ti med sabo ne delajo, ce sony v backendu tega ne omogoci. Primer, kjer so retroaktivno omogocili dostop do sejvov iz drugih regij, je vsaj po mojem vedenju prvi Resistance za PS3, pa se to ker so nekaj zajeabali z MP mapami. Drugace jih boli kurac. V vecje skrajnosti gre samo se Nintendo, kjer se digitalni in fizicni spil vodita pod drugima ciframa in je za vsakega posebaj treba napravit certifikacijo tako spila kot vsake zaplate.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 urami:

Kaj pol pravte a je huawei adapter legit za polnit kontroler? 

Ker mi kar mori tole, v prednjem usbju mam slušalke, zadnji so kao neki zjebani al kaj (?), začnemo žgat WZ in mi po 1 uri nabije low batteri, da mu jebem japonsko mater. 

 

Hkrati bom naročil tisto stojalo za filat, 30 € res ni noben keš, sem mislil da je to dražje.

Js polnim na huawei adaptorju,polni mi ga brez problem,, zdrzi pa kake 12ur

Povezava do prispevka

@Ezoterikti maš CX? A ti je ok? Sem lih pred nabavo, pa mi zdej meče YouTube filmčke od tipa ki na polno basha čez CX, da ma ful sprane barve + crushed black pa sem na polno u dilemi :D

Pol ma se primerjavo s sony ag8 in Sony res zgleda jače, sam kurc ker nima nobenega hdmi 2.1 porta... 

Se eno leto za tv pa ne mislim čakat 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 20 minutami:

what, to maš neki na bad, men normalno delajo 4k mkvji tud na interni LG aplikaciji na tvju. Itak jih server odkodira.

 

 

Jah jaz imam 2 Android TVja 2017 in 2018 letnik, ki žal ne zmoreta sfurat 4K filmov preko mreže z nobenim predvajalnikom. PS5 pa tud ne očitno.

Povezava do prispevka

@Gatsu Zgleda res ne podpira MKV containerjev in ti forca transcode, kar sfuka sliko in povzroči bufferanje, ker Plex nima dobrih teh on the fly kodekov, ki bi zmogl transcodirat 4K. Če greš v plex setttingih na prvo okence in klikneš, da ti na ekran fukne infote, ti bo pokazal, da verjetno Direct Play ne deluje zaradi x razloga (HEVC ni podprt, MKV ni podprt). Tko da je zgleda sony res na polno gimpu plex.

 

 

 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...