Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Sem pogledal ta njen video danes ja. Se popolnoma strinjam z njo da je trenutno Gamepass insane value for money. Ampak ker Microsoft ni karitas se bo slej ko prej skristaliziralo kako bodo vsaj pokril vse stroške 15 studijev in zraven še kaj zaslužili. 

 

 

Halo Infinite keeps on giving :D Tale model pravi da ima precej zanesljiv vir ki pravi, da letos ne bo MPja.

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Jaz ne vem kako ste mislili da bo zgledal Halo: Infinite, pokazal so nekaj malega iz game engine že 1 leto nazaj, in že takrat je grafika zgledal sekret. Me pa šokira da bojo zmetal 0.5 miljarde v Halo: Infinite pa zgleda takole na Seres X, cajt da se nogira kup ljudi iz studija.

 

Kar se same prezentacije tiče je več kot očitno da so fural sporočilo da so vse igre free na games pass, u bistvu so prodajal game pass, kao lejte kok vas stane na mesec in kaj vse lahko dobite, načeloma je game pass cool, jaz sem dal dejansko 120€ za 3 leta game pass ultimate ko je bila akcija za 1$ upgrade iz Xbox live, meni je to nor deal.

 

Samo gleda na prikazano bo Series X meni nakup šele ko pride nova Froza ven, men so igre iz Forza serije cool, game pass mi je tud cool, furam tud Kodi prek XO, day one nakup bo pa PS5, tko da could care less za tele klošarske holy wars. Če se bo pa MS cloud gaming prijel bo pa mel Sony velik problem. Zelo jasno je da hoče bit MS Netlix za gaming in cloud gaming master, Sony pa fura strategijo ekskluziv (s tem da je bilo must play iger pri PS4 iskreno zelo zelo malo)

 

 

uredilo bitje George
Povezava do prispevka
AMF reče pred 20 minutami:

BB in GoW

2 igri več, kot pa na xboxu

 

A sem rekel da je to subjektivna ocena stanja? Pizda ste eni trdi ko kurac no. To je isto kot da jaz rečem da je samo Ori and the Will of the Wisps vredna nakupa Xboxa če nimaš PCja če ga imaš pa dobesedno nič. Pa vsi vemo da so tukaj še Forze, Gearsi, Cuphead itd.

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Eto, da bom še bolj jasn v celi generaciji PS4 je must play iger manj kot je prstov na eni roki, govorim o must play, je pol še kup solidnih špilov, must play jih ni niti 5, must play je nekaj kar je 9/10 ali več

 

Če ste pa fanboyi boste pa tulil v nebo, nobody the fuck cares, in ne Ghost of Sushi ni must play

 

Najbolši špili zadnjih 10 let so bli itak pri meni čisto vsi brez izjem multiplatform, Witcher 3, Skyrim, RDR2, GTA V, ni nobena ekskluziva prišli blizu (še najbližje Last of us remastred)

 

Meni je škoda življenaj za pofl ranga 70 do 80 na metacriticu, špilam max nekje 10 gajmov v celem letu, ponavadi še dosti manj

 

Je pa kristalno jasno da bo PSV povozu prodajno Series X, ne bo niti bliz, na dalši rok, bo pa zmagovalec nekdo ki bo cloud in subscription master, tle je pa Sony brez vizije, počakajte da pride še Amazon in sesuje cene, ker to je njihova mantra, uletet v segment pa delat brutalno zgubo, smao da se nardi market share.

 

Gaming trg bo čez 5-10 let zgledal radikalno radikalno drugačen.

 

 

 

Povezava do prispevka

Evo moja must play ps lista preden crknem:

- Bloodborne

- Uncharted 4

- Last of Us 2

- God of War

(samo še Last of Us 2 moram preigrati, potem lahko crknem)

 

Potencialni must playi:

- Persona 5

- Shadow of the Colosus remaster

- The Last Guardian (nisem še igral, ampak se mi zdi da bi znal biti tu)

- Last of us remaster

 

Tako da overall, precej boga lista ja:D Fuuuuck v bistvo bolj ko gledam tole, bolj si mislim WTF? A to je to? Če dam še dva remasterja stran, je to 6 res dobrih eksluziv - manj kot ena na leto. Eksluzive prodajajo konzole ali kaj je že tisti line:rofl:

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...