Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

LeBron reče pred 19 minutami:

Sojenje na fibinih tekmovanjih je absurdno in totalno neprimerno za tako velika tekmovanja kjer se ga potem udeležujejo (ne sicer vedno) največji zvezdniki, pa to ni vidno samo na naših tekmah. da ne bo izpadlo da se samo naše brani. To je blo dobro vidno tudi zdaj na tej tekmi Španija Kanada pri tistem kontaktu Brooksa pri prostem metu, ki so se potem odločili da bo no call, kjer bi moral dobit osebno. Res da je skočil za žogo ampak do kontakta je prišlo + še nevaren je bil.

 

Proti našim pa itak, Dončičeva tehnična proti Avstraliji itak nimam sploh besed, to kar pa je blo danes. Čebašku piskajo tehnično zaradi flopa par minut kasneje Nemcem pa ne. Hrovatu prvo niso priznali koša ker je bil kao mali faul, pol pa so mu dali za metat proste mete (sej pol sploh nevem al so koš priznali in je metal dodaten met al ne, ker sem bil tako živčen da sem skoraj tv odmontiral dol s stojala). Živa katastrofa je to.

 

Najprej je izgledalo da so piskali prekrsek pred metom, potem pa so si "premislili" in priznali kos ter prosti. Niti komentatorjem ni bilo jasno kaj se dogaja.

Povezava do prispevka
Karim reče pred 1 uro:

Tezko rect gladko, na prejsnjem EP so bili dalec od uspeha. Imo ima srbija tezavo sama s sabo oz. Prevelik hype


Ne vem, ce spremljas, ma letos nihce normalen v Srbiji ne goji nekih ambicij po vprasanju tega prvenstva. Kar bi znalo celo dat nek rezultat, ma IMO litva gladko v 1/2 finale. 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 29 minutami:

Meni je postal tako antipatičen, da včasih kar težko gledam tekme z njim na terenu. Res je en nadležen pezdetek. 

 

 

pa ve se, da so se v reprezentanci bombali z alkoholom tako na olimpijskih in na lanskem evropskem. Pred tekmo s Poljsko so se ga ubijali v hotelu do 5ih zjutraj. Zato tudi Donke ni mogel na tekmi naredit več kot 3 korake zaporedoma. Na njihovem podcastu pa razvijali vse možne teorije zakaj so spušili. Pa, če si slučajno kaj omenil to v komentarjih na jewtjubu, se je to potem kr brisalo. Tip je prtegnjen.

Povezava do prispevka

Mah, užitek ga je gledat ko igra košarko, kurčenje je pač del igre. Je med najboljšimi na svetu, te sudci so pa pod nivojem in štekam da mu grejo na rac. Dokler zarad tega ne trpi igra na pomembnih tekmah je dost vseen. 

 

Tole danes je bila mal blamaža, ampak ni pa krize. Samar 13min, Glas 7, Dimec 16. Mal je torej uspel spočit nosilce, kar je tud neki vredno. Na takih turnirjih je vedno ena težka tekma in to pač ni bla ta. To bo četrtfinale, ki bi blo težko proti Kanadi, Latviji al pa Španiji. IMO isti kurac. Zlo različne ekipe, vse pa premagljive s pravim pristopom. Nobena tekma ne bi bla pa fix. Mogoče zna bit problem mal samozavest po tej blamaži, ampak upam da ne. Majo da se strgajo, vsekakor je pa tud četrtfinale že soliden uspeh. 

Povezava do prispevka
Babica Zima reče pred 10 minutami:

Mah, užitek ga je gledat ko igra košarko, kurčenje je pač del igre. Je med najboljšimi na svetu, te sudci so pa pod nivojem in štekam da mu grejo na rac. Dokler zarad tega ne trpi igra na pomembnih tekmah je dost vseen. 

 

Tole danes je bila mal blamaža, ampak ni pa krize. Samar 13min, Glas 7, Dimec 16. Mal je torej uspel spočit nosilce, kar je tud neki vredno. Na takih turnirjih je vedno ena težka tekma in to pač ni bla ta. To bo četrtfinale, ki bi blo težko proti Kanadi, Latviji al pa Španiji. IMO isti kurac. Zlo različne ekipe, vse pa premagljive s pravim pristopom. Nobena tekma ne bi bla pa fix. Mogoče zna bit problem mal samozavest po tej blamaži, ampak upam da ne. Majo da se strgajo, vsekakor je pa tud četrtfinale že soliden uspeh. 

 

Realno gledano in tako tudi povedano. 

 

In če smo pošteni je že med top 8 na svetu dober uspeh, bi bilo pa še lepše če pridejo med top 4. Recimo v nogometu lahko samo sanjajo o takih uvrstitvah. 

Povezava do prispevka

Jst mislm da ne

 

Branilci za luko
- Dort

- R.J. B

- Brooks

 

Da ne rečem da zna še kak S.G.A. komot igrat Obrambo. 

 

Skratka totalno neugodni za nas, kaka Latvija bi bila velik bolje ampak je kolega zgori zlo dobr povedu.

 

1. Top 8 je s tako ekipo imo uspeh. 

Pustimo to da smo igrali v najbolj easy skupini, smo mogl igrati dobro tekmo proti Avstralcem in jih izločit da smo tle (mim grede kengeruji se šele jokajo doma k so vidl kako so nas Švabi nabil in se tolažjo)

2. Realno gledano lahko zmagamo Kanado samo so šanse majhne

3. Da te Nemec premaga ker igra ful dobro, in je pač boljši bi bilo lažje gledat, kot da tvoj kapetan, top 5 igralec sveta psihično ne more držati kontrole, ko jo rabiš. Podobno proti Avstralcem na nek način, proti Nemcem pa easy peasy clap. To je malce bolj zaskrbljujoče.

 

Jaz si želim samo da odigrajo eno dobro tekmo, se borijo kot levi, pa da tudi Kanadi ne bo v easy zmagat. To je vse kar si želim. Če bi se nam pa slučajno "pokakalo prit med top 4 so pa itak legende ne glede na to kok ga pijejo ali ne vmes.

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 9 minutami:

Jst mislm da ne

 

Branilci za luko
- Dort

- R.J. B

- Brooks

 

Da ne rečem da zna še kak S.G.A. komot igrat Obrambo. 

 

Skratka totalno neugodni za nas, kaka Latvija bi bila velik bolje ampak je kolega zgori zlo dobr povedu.

 

1. Top 8 je s tako ekipo imo uspeh. 

Pustimo to da smo igrali v najbolj easy skupini, smo mogl igrati dobro tekmo proti Avstralcem in jih izločit da smo tle (mim grede kengeruji se šele jokajo doma k so vidl kako so nas Švabi nabil in se tolažjo)

2. Realno gledano lahko zmagamo Kanado samo so šanse majhne

3. Da te Nemec premaga ker igra ful dobro, in je pač boljši bi bilo lažje gledat, kot da tvoj kapetan, top 5 igralec sveta psihično ne more držati kontrole, ko jo rabiš. Podobno proti Avstralcem na nek način, proti Nemcem pa easy peasy clap. To je malce bolj zaskrbljujoče.

 

Jaz si želim samo da odigrajo eno dobro tekmo, se borijo kot levi, pa da tudi Kanadi ne bo v easy zmagat. To je vse kar si želim. Če bi se nam pa slučajno "pokakalo prit med top 4 so pa itak legende ne glede na to kok ga pijejo ali ne vmes.

koliko tekem latvije si gledal? zelo neugodni, umazani in nepopustljivi, spomni se samo eurobasketa 2017

Povezava do prispevka

mene dejansko skrbi samo Lukatov res čuden in do konca antipatiče attitude danes. Sem Poli-lover for life, ampak tole je blo pa res bad. Ne vem če sem ga v najslabših dnevih pri Mavsih videl takega. Nekdo bo moral udariti po mizi in reči bobu bob, tko se ne smeš obnašat pa konc, in ga tud sankcionirat. So samo vsi na slabšem. Pa nima veze če imaš bear claw ureznine na hrbtu. Je pa jeba da ima že tok moči in vpliva, da si mu ne upa nihče niti pisnit, ne v klubu ne v repki. 

 

Ostalo okrog poraza proti DE mi je pa whatever, tko 5% ne spremeni ničesar ta poraz. Vsi so zdravi, ni bilo nobenih novih poškodb. Blažič prihaja k sebi. Rezerve so se mal našpilale. Imajo 2 dni pavze za počivanje. Vsi, vključno z našimi igralci in štabom, vejo, da igrajo slabo ko svinja kadar niso motivirani in da na podlagi ene tekme absolutno ne moreš predvidet kaj bo v naslednji. Samo tole z Lukatom me skrbi. Vse ostalo je pa klasični SLO modus operandi, kar se te generacije tiče :D Fanatični borci in overachieverji, ki igrajo 2 nivoja nad svojimi dejanskimi zmožnostmi.... Kadar so motivirani. In trezni.

 

IMO nas čaka brutalna tekma v sredo, sem 99% prepričan, da bodo proti Kanadi udarili tako na hard kot so proti Avstraliji. Ma vse tekme bodo hude, si bom kar pass kupil da se lepo v miru vse pogleda.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

mene dejansko skrbi samo Lukatov res čuden in do konca antipatiče attitude danes. Sem Poli-lover for life, ampak tole je blo pa res bad. Ne vem če sem ga v najslabših dnevih pri Mavsih videl takega. Nekdo bo moral udariti po mizi in reči bobu bob, tko se ne smeš obnašat pa konc, in ga tud sankcionirat. So samo vsi na slabšem. Pa nima veze če imaš bear claw ureznine na hrbtu. Je pa jeba da ima že tok moči in vpliva, da si mu ne upa nihče niti pisnit, ne v klubu ne v repki. 

 

Ostalo okrog poraza proti DE mi je pa whatever, tko 5% ne spremeni ničesar ta poraz. Vsi so zdravi, ni bilo nobenih novih poškodb. Blažič prihaja k sebi. Rezerve so se mal našpilale. Imajo 2 dni pavze za počivanje. Vsi, vključno z našimi igralci in štabom, vejo, da igrajo slabo ko svinja kadar niso motivirani in da na podlagi ene tekme absolutno ne moreš predvidet kaj bo v naslednji. Samo tole z Lukatom me skrbi. Vse ostalo je pa klasični SLO modus operandi, kar se te generacije tiče :D Fanatični borci in overachieverji, ki igrajo 2 nivoja nad svojimi dejanskimi zmožnostmi.... Kadar so motivirani. In trezni.

 

IMO nas čaka brutalna tekma v sredo, sem 99% prepričan, da bodo proti Kanadi udarili tako na hard kot so proti Avstraliji. Ma vse tekme bodo hude, si bom kar pass kupil da se lepo v miru vse pogleda.

Pošljimo ga domov kot Zahoviča leta 2002. Pustimo to, da je potem konec košarke v Sloveniji.

Povezava do prispevka

Eh Brooks ga ne more pokrit. Edini ki mu lahko dela probleme je Dort. Čeprav se vedno bolj govori da donketa iz tekme v tekme bolj zajebava ta poškodba stegenske al kaj že ma. Nevem jaz sem se res bolj bal Avstralcev kot se Kanadčanov čeprav mi imajo slednji carsko ekipo in sem jim napovedal medaljo na tem prvenstvu, ampak težka bo proti našim. :P

Povezava do prispevka
kefir reče pred 4 urami:

koliko tekem latvije si gledal? zelo neugodni, umazani in nepopustljivi, spomni se samo eurobasketa 2017

 

Samo 1 vse ostalo zgolj extended highlightse. S Kanadčani so se držali 1. polcajt pol so jih Kanadčani zgazili. 

 

Ej fantje lejte, je ena svetla točka proti Kanadi. Powell igra....tko da obstaja vesolje v katerem Toby izgleda še boljši kot proti Avstraliji (si ne bi mislil, da bom kdaj to izustil)

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 4 urami:

 

 

pa ve se, da so se v reprezentanci bombali z alkoholom tako na olimpijskih in na lanskem evropskem. Pred tekmo s Poljsko so se ga ubijali v hotelu do 5ih zjutraj. Zato tudi Donke ni mogel na tekmi naredit več kot 3 korake zaporedoma. .



A to ti je teta iz kliničnega povedala

Povezava do prispevka

Niggerji forumski, to bo nora tekma. Tok enih stvari za spremljat. Dillon bo garantirano zrihtal kako proper pizdarijo, če ne drugega bo vsaj kakšen kvaliteten lajn proti Poliju, upajmo da ne bo kakšno sladko podstavljanje nog pri doskoku in zvini gležnjev, česar je ta svinja žlehtna vsekakor sposobna. Powella bo ful carsko spremljat, ko smo bli zdej 3 leta vsi tok pametni, da tip ni dober niti za mrežico zamenjat pod košem. Pa seveda SGA, a ga bodo naši borci uspeli vsaj približno ustavit al jim bo nafukal 35 pik. 

 

Pred tekmo z Avstralijo (in do neke mere z Gruzijo, ki so jo tudi vzeli resno) ne bi dal SLO več kot 15% šans da zmagamo. Zdej se mi zdi pa dejansko premagljiva. Samo ne smeš gledat imen kdo igra za njih in jih primerjat z našimi partizani :D :D

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Sej drgač to, da se v glavnega zvezdnika praktično s kamionom zabijaš, je klasika že od Jordana naprej. Pa verjetno še od prej. Tud LeBron pa Curry jih ful fašeta, pa sta največi megazvezdi športa.

 

Fora je v odzivu. Takih jokajočih, užaljenih in žolčno jeznih odzivov, ki letijo na vse strani in ki zelo očitno v slabo voljo spravljajo celo ekipo, nisem videl odkar so ukinili Emo Thursday na Viva 2. Lahko se pizdiš na sodnike na nek normalen način, lahko pa pač izgledaš kot ta nova plata od My chemical romance. 

 

Sej je še Dragič med vrsticami povedal po tekmi, da je blo tole čist preveč na hard in da je to glavni razlog za izgubo fokusa ma samo igro.

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

@TitanG Točno to. Meni je samo žalostno videt, kako FIBA vzame tak turnir, ki naj bi bil kao promocija basketa in crem de la creme tega športa, pol ti pa uleti s sodniki, ki na Galjevici ne bi mogli sodit rekreacijske lige. In, če se pri fuzbalu vsaj do neke mere zaščiti največje igralce, se tu do Luke obnašajo, kot da je zadnji mulec, ki se je priključil reprezentanci Burkine Faso, ker ni imel drugega za počet... Malo občutka je treba imet za dogajanje na terenu.

 

Pa mi gre Luka na kurac s tem pizdenjem v NBA. Ampak, da mu nek šalabajzer da tehnično za met s sredine pol sekunde po pisku... Bo čoban pač imel zgodbo za vnuke - ''spomnim se, davnega leta 2023, sem temu igralcu; takrat je bil najjači player na svetu, zalepu tehnično. Noben ne bo vašga dedka jebal v glavo...'' <_<

 

@Galko, maš tut res. Odziv mora bi drugačen. Upam, da je Luka kaj odnesel od tega in dobi Kanada konkretno po pički zato.:D

uredilo bitje Gogy
  • Na jagodo +1 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Meni gre tudi čedalje bolj tale hate na kurac, američani se po forumih dobesedno delajo norca, da igra donke in 12 lešnikov, ki so jih pobrali z ulice. Normalno, da pridejo take tekme, kanadčani bodo dobil po pički in vas bo spet sram haterje kake pišete, tako kot se je pisalo, kako nimamo za burek proti avstralcem. 

Povezava do prispevka

Dejstvo je, da smo bli vedno močni kt ekipa predvsem zaradi ekipnega duha in ker se znajo borit ko levi, takrat ko so motivirani. In ker je na čelu repke luka, ki lohk vedno s svojimi playi al sam zmaga igro, al pa potegne vse ostale soigralce s sabo.

 

Individualno nimamo za burek tut prot kaki Gruziji skor da ne, sploh če ne bi mel Polija.

 

Problem je, takrat ko

a) Ne gre met not in mečemo 15% za tri in se lahko sam konstantno podvaja Polija zato

b) Nismo motivirani in tekmo vzamemo jebivetrsko

c) Nam pritisnejo na živce in se v Poliju prebudi 12 letna pubertetnica, ki bi se najraj vsedla na tla in cepetala z nogami

 

Ker sami smo lepo vidl, da znamo zmagat tut če Poli ne dropne 40 10 10. Lep primer tega je tekma prot kengurujem. Zmagal smo z neko ekipno borbeno igro, kjer se je čist vsak boril kt da je zadna tekma, k jo bodo igral. Zmagal v skokih, kar se Sloveniji ni zgodil od Karantanije, jih uničl s taktiko, ker so se vsi držal nekega načrta in bli v obrambi kot muhe s steklino. In tut če je mel Poli 4 favle in ni pršu do meta, smo jih nalomil tok, da vbistvu nikol ni blo neki blizu in smo kontrolirali celo tekmo...., kar bi z lahkoto tut prot švabom, če ne bi bil Mental boom ko je drugi najvčeji antipatik basketa (Po Schroederju) Moritz Wagner, sprovuciru Polija in celo ekipo z njim

uredilo bitje Ignis
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Sej drgač to, da se v glavnega zvezdnika praktično s kamionom zabijaš, je klasika že od Jordana naprej. Pa verjetno še od prej. Tud LeBron pa Curry jih ful fašeta, pa sta največi megazvezdi športa.

 

Fora je v odzivu. Takih jokajočih, užaljenih in žolčno jeznih odzivov, ki letijo na vse strani in ki zelo očitno v slabo voljo spravljajo celo ekipo, nisem videl odkar so ukinili Emo Thursday na Viva 2. Lahko se pizdiš na sodnike na nek normalen način, lahko pa pač izgledaš kot ta nova plata od My chemical romance. 

 

Sej je še Dragič med vrsticami povedal po tekmi, da je blo tole čist preveč na hard in da je to glavni razlog za izgubo fokusa ma samo igro.

Jst se strinjam s tem. Itak, da Luka kasira najvec udarcev, ampak od vedno je pac v vseh sportih tako, da najboljsi pokasira najvec batin. Moral se bo malo umiriti. Nonstop prigovarja sodnikom in ima razsirjene roke, poleg tega se pa zapleti z nekimi scrubi ala Mo Wagner. Lik je first team All NBA in vedno znova ga sprovocira bench warmer pri Orlandu. Pa pizda, nasmej se mu pa ga ubij na postu in mu pokazi, da je too small. Ne pa, da je najprej iz inata sel metati neumno stepback trojko cez Wagnerja in ga potem v naslednjem napadu vrgel na tla, ko se je namerno zabil vanj. IMO je tam imel sreco, da ni kasiral nesportne. Tam se je obrnil momentum tekme vceraj.

 

V NBA je tudi med vodilnimi po stevilu tehnicnih in to je pac resen problem. Sodniki pa so na FIBA tekmovanjih bruka ze od 2017 naprej in proti temu nimas kaj dosti. Ampak 2017 se mi pol toliko nismo ukvarjali sodniki kot se od OI 2021 naprej. Leader zacne in potem potegne se ostale.

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 2 minutama:

Od kod pa prihajajo sodniki? A ma fiba zdaj te fore, da prihajajo sodit neki romuni, tadžikistanci pa taki strokovnjaki košarke?

 

Referees

 

Juan Fernández (ARG)

Leandro Zalazar (ARG)

Scott Beker (AUS)

Ademir Zurapović (BIH)

Guilherme Locatelli (BRA)

Martin Horozov (BUL)

Matthew Kallio (CAN)

Waseem Husainy (CAN)

Carlos Vélez (COL)

Martin Vulić (CRO)

Carlos Peralta (ECU)

Kristian Paez (ECU)

Wael Mostafa (EGY)

Yohan Rosso (FRA)

Georgios Poursanidis (GRE)

Péter Praksch (HUN)

Manuel Attard (ITA)

Manuel Mazzoni (ITA)

Ahmed Al-Shuwaili (IRQ)

Daigo Urushima (JPN)

Takaki Kato (JPN)

Yevgeniy Mikheyev (KAZ)

Andris Aunkrogers (LAT)

Gatis Saliņš (LAT)

Mārtiņš Kozlovskis (LAT)

Rabah Noujaim (LBN)

Gvidas Gedvilas (LTU)

Omar Bermúdez (MEX)

Julio Anaya (PAN)

Wojciech Liszka (POL)

Johnny Batista (PUR)

Jorge Vázquez (PUR)

Roberto Vázquez (PUR)

Aleksandar Glišić (SRB)

Boris Krejič (SLO)

Luis Castillo (ESP)

Antonio Conde (ESP)

Park Kyoung-jin (KOR)

Kerem Baki (TUR)

Amy Bonner (USA)

Blanca Burns (USA)

Jenna Reneau (USA)

Andrés Bartel (URU)

Daniel García (VEN)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...