Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Je kr neumno ja, ob desetih zjutraj po lokalnem času. Pa naši igrali zdaj zadnjo tekmo v skupini. Still no respect. Ga bo treba vzet. Lahko bi komot imeli tekme ob 13:00, 15:30, 18:00 in 20:30 recimo, ampak ne. No upam da danes ne bo kakšnega kartanja, ker časa je zelo malo in lahko bi se vsaj danes vzdržali. :D Jebiga, jutri pač delamo cel dan, v torek pa basket cel dan. :D

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 8 minutami:

Kako, da fak lahko dajo četrtfinalno tekmo ob 10 zjutraj? WTF?

ker je sam 1 dvorana in 1 dan

 

 

also inb4 "zgodnja jutranja ura" in vodka in pascall roller = še težja tekma kot današnja :ninja:

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
Navedek



Slovenia sent Spain to the dark side, again to clash with the United States for the fifth consecutive Olympic Games.

 

also malo jokanja

 

Navedek



Without taking away its merits, it is not acceptable that they do not whistle technique, when during the game he has been protesting. 
And also the referees have respected him a lot from his third foul. If Spain has to lose because it is worse, perfect. 
But we will never know what would have happened to a more impartial arbitration.




 

 

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
GTA reče pred 1 uro:

Takrat nam ni pomagalo ne 3000 navijacev, niti ego NBA peterka niti velum Pipan

 

takrat nas je blo kao 10000. Drugač so mi pa do Kokoškova naši igral najlepš basket pod Pipanom, sam kaj, ko so se skoz usral, ko je šlo zares... 

Povezava do prispevka
GTA reče pred 1 uro:

Takrat nam ni pomagalo ne 3000 navijacev, niti ego NBA peterka niti velum Pipan

 

od starosti so se mi že malo skisali možgani in sem kakšno stvar pozabil/zamešal, ampak tista scena takrat je bila dobesedno identična današnji; takrat je bilo Dirk vs. Slovenija in se je zgodil Roller, danes pa Luka vs. Španija in se je zgodil Čančar. :D

 

jaz si samo iskreno želim, da zdaj, ko so srčno premagali poimensko izredno močno reprezentanco Španije, ne bodo NASEDLI na dve veliki stari športni pravili:

a) NIKOLI ne podcenjuj ekipe, ki igra brez svojih najboljših igralcev, je pa kohezivna enota, kjer vsak ve kaj je njegovo delo

b NIKOLI, ampak res fuckin' NIKOLI ne podcenjuj švabov v izločilnih tekmah.

 

s kom igramo v primeru zmage sicer vem, ker ste napisali, ampak NIKOGAR ne sme brigat zato, dokler ne oddelajo naši ne oddelajo svoje na terenu.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 minutami:

od starosti so se mi že malo skisali možgani in sem kakšno stvar pozabil/zamešal, ampak tista scena takrat je bila dobesedno identična današnji; takrat je bilo Dirk vs. Slovenija in se je zgodil Roller, danes pa Luka vs. Španija in se je zgodil Čančar. :D

 

Evo, to je tudi meni takoj prišlo na misel, da je zdaj skoraj zrcalna slika - takrat je bil Dirk z naskokom najboljši EU igralec in tudi igralec prvenstva, vsi smo se ukvarjali samo s tem, kako ga ustavit, ker je bla Nemčija za nas Dirk + nepomembne oprode, na koncu so nas pa ravno te nepomembne oprode (zlasti Roller) prerešetal, ker Nowitzki sicer ni bil toliko pri šutu, je pa nase povlekel celo slovensko ekipo.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Jaz tudi močno upam, da ne bo danes padla vodka barata y chicas dulces festivas do 04:00 AM. Predvsem pa da ne bodo podcenjevali nemcev... Na papirju so dobili IMO najbolj premagljivega nasprotnika, ampak to je tudi Petar II. rekel '41. Zeljačam se lahko poserje kaka insane serija trojk, potem pa nas lepo držijo in čakajo na napake in je to to. Res res upam, da bodo tekmo vzeli kot da igrajo VS ZDA.

 

S francozi bo pa sploh brutal, če pridejo do tja. Obrambno so mega neugodni, že Batum je Poliju povzročal krče v želodcu v LAC, ko se pa un monstrosity od FIBA Goberta vkoplje pod koš pa itak samo upaš da naši fantje gledajo televizijo in da vedo kaj jih čaka. Ker če bo kak Dragič al pa Prle al pa kdorkoli rinil pod koš... ne bo lepo :D  V napadu se jih pa niti ne bi tok bal, razen pač tega da se Fournierju spet ne sfuka

 

edit: evo točno in 100% tole

  

hawa meyta reče pred 13 minutami:

jaz si samo iskreno želim, da zdaj, ko so srčno premagali poimensko izredno močno reprezentanco Španije, ne bodo NASEDLI na dve veliki stari športni pravili:

a) NIKOLI ne podcenjuj ekipe, ki igra brez svojih najboljših igralcev, je pa kohezivna enota, kjer vsak ve kaj je njegovo delo

b NIKOLI, ampak res fuckin' NIKOLI ne podcenjuj švabov v izločilnih tekmah.

 

s kom igramo v primeru zmage sicer vem, ker ste napisali, ampak NIKOGAR ne sme brigat zato, dokler ne oddelajo naši ne oddelajo svoje na terenu.

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 12 minutami:

a pipan je bil tud pr grčija comeback še al je bil tisto zdovc

 

Pipan je vodil repko v Beogradu 2005, potem svetovno 2006, evropsko 2007 in olimpijske kvalifikacije 2008. Ne vem zdej, kera tekma je bla to prot Grčiji.

 

Raz reče pred 11 minutami:

 

Evo, to je tudi meni takoj prišlo na misel, da je zdaj skoraj zrcalna slika - takrat je bil Dirk z naskokom najboljši EU igralec in tudi igralec prvenstva, vsi smo se ukvarjali samo s tem, kako ga ustavit, ker je bla Nemčija za nas Dirk + nepomembne oprode, na koncu so nas pa ravno te nepomembne oprode (zlasti Roller) prerešetal, ker Nowitzki sicer ni bil toliko pri šutu, je pa nase povlekel celo slovensko ekipo.

 

Kolkr se je jst takrat spomnem, nas je tud Dirk rešetal z vseh strani, morm pa priznat, da sm mev par pirov v rit in smo bli itak nekje na vrhu dvorane, tko da nism čist 100% :D Vidm, da so nas za 15 pik takrat nascal, sm mislu, da je blo vseen bolj tam tam :D

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 1 uro:

a pipan je bil tud pr grčija comeback še al je bil tisto zdovc

 

bi se skoraj upal trdit, da je bil (že) Zdovc takrat.

 

minuta pred koncem, šest pik (?) prenosti, kralj Jaka Laković je pa štepal mete iz 7m. :avadodo:

 

če se prav spomnim, nas je takrat ubil Panagiotis Liadelis - ampak nisem čisto ziher...

 

Raz reče pred 1 uro:

ker Nowitzki sicer ni bil toliko pri šutu, je pa nase povlekel celo slovensko ekipo.

 

ja! :D par zaporednih šutov je falil, potem je Roller zadel dva ali tri zaporedne mete in do konca tekme Dirk sploh ni več pretirano metal.

 

Galko reče pred 1 uro:

Na papirju so dobili IMO najbolj premagljivega nasprotnika

 

to je zelo res, ampak kot rečeno, tega se najbolj bojim. te švabske nepopustljivosti, trme, ko se trgajo na igrišču do zadnje sekunde, čeprav z neko brezvezno igro, ki niti ni na visokem nivoju.

 

also, če me bo kdo pred smrtjo vprašal, česa se najbolj spomnem iz te tekme, bom imel naprej v mislih tole...:avadodo::ododava:

 

 

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Lol, pa je res bil vseen Dirk prvi strelec z 22, v spominu je valda ostal sam Roller. 

 

@Fulltacticalgear najboljš, da o resnosti reprezentanc govoriš po porazu, ne pred začetkom prvenstva. Pa seveda, aktualni svetovni prvaki niso resna reprezentanca :*

 

@AdamSmit najboljš res, da Španci jočejo čez sodnike. Eni reprezentanci ne sodijo tolk konstantno v korist :)

 

Povezava do prispevka

pac sej je klasicen profil kokr iz risanke, pro gay, pro hamas (cudna kombinacija), Janša je Hitler, vsak dan jokam o Janši ob vsaki priložnosti,

 

kokr, da copy paste-as ameriske spake na twitterju in Trump zamenjaš za Janša.

 

 

drgač pa, dejmo mal težit ostalim novinarjem rtv, ce so oni tud mnenja, da bi doncic mogu zavrnit igranje v reprezentanci zaradi lol izbrisanih as per hard hitting investigative journalist collegue

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 2 urama:

a pipan je bil tud pr grčija comeback še al je bil tisto zdovc

Pipan ja, euro 2007 v španiji.

 

Tisto prvenstvo smo res lepo igral, vse do 2:40 do konca cetrtfinala. Vse smo stresl, nemcem smo najprej vrnil za 2005, italjane, francoze, litvo se mi zdi...

Povezava do prispevka

Sm gledal zdejle highlightse iz EP 2017, ko so naši razbil Špance, fak, kako so lepo igral takrat :wub: Res lepa timska igra, žoga lepo kroža, pa sam padal je z vseh strani.

 

Jude reče pred 17 minutami:

Če bi dobili Italijo sem si nameraval vsak dan do tekme zavrteti tale video:

 

 

Spomnem se tele tekme ja, men so tisto prvenstvo tud ful dobro timsko igral. Sej takrat je bil Smodiš na prvenstvu ane? Pa Dragić prvič da je igral mal bolj resne minute, ko je Parkerja pospravu v žep v tisti tekmi za peto mesto se mi zdi :wub:

 

Italijani so pa tud rabl kar nekaj let, da so se reprezentačno sestavl po temu EP, kjer jih je Lakovič razbil takrat s telim metom. Če se prav spomnem niso bli niti na enem prvenstvu do lan al predlan od takrat.

 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...