Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 2 urama:

Marš u kurac tist k je prodal pravice za te prenose Sportklubu... Gledal sem na nekih streamih ampak je vse štekalo in prekinjalo za popizdit. FIBI pa tud ne dam 6€ za 2 tekme pogledat. 

Poišč si kakšno staro mamo, teto... ki ima telemach, pa ne uporablja EON na telefonu in evo ti vse sportklube.

 

Jst mam na telefonu vae te aplikacije od t2, telekoma in telemacha in mam vse možne sportne programe. 

Povezava do prispevka
dg90 reče pred 5 minutami:

Poišč si kakšno staro mamo, teto... ki ima telemach, pa ne uporablja EON na telefonu in evo ti vse sportklube.

 

Jst mam na telefonu vae te aplikacije od t2, telekoma in telemacha in mam vse možne sportne programe. 

 

Žal ne poznam niti ene osebe ki bi imel te smeti od operaterja...

Povezava do prispevka
obstek reče pred 8 urami:

Kakšen intervju @hawa meyta? Link? :D

 

to sem sicer napisal bolj v šali kot zares. a na koncu se ne bi prav nič čudil, če res pride do kakšne takšne (začasne) rešitve.

 

govoril sem pa o tem intervjuju, kjer Memi pove, da se s Sanijem pogovarjata oziroma posvetujeta o igralcih.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Noro kaj se dogaja letos z Olimpijo. Ampak un totaln drop v formi in učinkovitosti je zgleda minil. Od Zadra so igrali več ali manj same dobre tekme. Ne glede na to kaj si mislimo o SC Derby, niso naivna ekipa in pač una zmaga tudi ni bila granted. Še najslabša tekma proti Venezii, tisto bi realno lahko tudi dobili, je pa jasno, da z osveženo ekipo pridejo tudi kakšni krči. Izgleda pa, da jih je vedno manj. Mislim, da je Sani naredil dobro potezo, ko je zadržal Jurico. Vsi so ga že metali v smeti in pošiljali v božju mater, ampak mislim da je bilo neupravičeno, kar je nenazadnje dokazal z zmagama v gosteh proti Partizanu in Valanecii včeraj. To res niso lahke zmage. To je faking Euroleague level šit in očitno ta ekipa ima to v sebi. In pravzaprav tudi največji skeptiki ne morejo več reči, ta ekipa še nima resnega skalpa, o čemer je bilo govora tudi po lanski zelo uspešni sezoni. Je pa logično, da ne more it vse vedno notr, pa ne morjo res čisto vsake tekme zmagati. 

 

Edino kar je, je da večinoma zgubljajo tekme proti ekipam, ki bi jih morali na papirju premagovati, pa očitno za tiste tekme ni dovolj motivacije, energije. To pa je recimo da krivda trenerja. 

 

 

Povezava do prispevka

MIslim, da folk Saniju in Golemcu zameri predvsem kadrovanje cez poletje - imo ni glih normalno da po 2 mesecih sezone zamenjas 4 igralce prve ekipe. za Keena smo tudi bezni poznavalci basketa slisali, da je v prvi vrsti suter in ne kaj prida play + undersized + da si mel pod pogodbo ze Rupnika, Omic je bil fraj celo poletje, niso podpisali Glasa (sklepam, da bi ga na koncu v vsakem primeru prepricala moznost dela z Obradovicem ampak ce drzi, da je zelel podpisati za olimpijo pa so mu pojasnili, da bi imel pred njim prednost tudi Hodzic, se mi zdi to res velika napaka). Pa stekam, da zaradi budgeta pri sestavi ekipe morajo tvegati, ampak nekaj kesa ocitno je, ce si lahko za zamenjavo omislis Ferrela, Omica, pa menda mislijo pripeljat se enega igralca. Hvala bogu, da je zgleda ta prevetritev ekipi dela dobro, v zadnjem casu so res nakazali, da znajo igrat in upam, da nadaljujejo v tem stilu.

Povezava do prispevka

mene samo zanima, ali sploh se, in če se, kako to izgleda, Bečirović in Golemac pogovarjata o tem, kakšen tip košarkarja je treba pripeljat v ekipo.

 

ker roko na srce, vse bolj se mi zdi, da eden drugega ne posluša.

 

also, Glas je očitno the real deal. Obradović mu vse bolj zaupa in zdi se, da počasi postaja pravi nosilec Partizana. :worship:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...