Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2021]


Priporočeni prispevki

Painted World sem falil v prvem walktruju bolj kot ko sem prvič seksal ("daješ mi ga v stegno")

 

isto great hollow

 

isto cel DLC (mislim kdo pa to sam najde pa sam nagrada za weirdo leta)

 

Pač its From Software, niso glih najbolj normalna firma, kljub izjemnem pedigreju in finančnem uspehu. Sej tud ni glih običaj, da CEO firme na sestankih sogovorce, ki mu niso všeč, riše kot spake / žabe / sluzaste polže, ki jih nato kasneje uporabi v špilu :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 10 minutami:

Ok eno glupo vprašanje.

 

Ko sem končal z Anor Londo, sem malo poguglal, ce sem kaj hudega zamudil, in evo, painted world a ne.

No, naj mi nekdo pove, kako bo navaden čefur najdo to. Ok, šel sem mimo slike, videl, da je neki mehanizem, ampak kako naj vem kaj s tem naredit brez da guglam.

 

Kak ste vi to ugotovili, ko ste prvič špilali stoletja nazaj?

 

Ta je res zajebana in je niti slucajno nebi sam nasel. Ljudje so v teh igrah sposobni razbrat cele lore in zgodbe iz opisov predmetov, mogoce je tam kaksen namig. Jaz jih vedno zgresim 🙂

 

Ajde tolcenje po stenah, tisto je bolj neandrtalska varianta, pa mi je uspelo najti cel kos mape, brez pomoci 🙂

Povezava do prispevka

Sem ravnokar pogooglal korake. Miyazaki :avadodo:

Faking madman.

 

Ajde, ne bi reku nič, če bi bilo treba samo raziskati vse nooks and crannies, da ne zgrešiš nekega predmeta in ga nekje uporabiš al whatever. Sam tle se je treba večkrat vračat na iste lokacije. No, sej ne vem, mogoče pa le so kaki namigi pri NPCjih in predmetih.

Sam vseeno lol. Tipi naredijo zajebano celo odklepanje nekih trivialnih stvari, kot je DLC. "No no, you money is not enough, you have to pay with you sour! It's Daku Souru!"

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 17 minutami:

Ok eno glupo vprašanje.

 

Ko sem končal z Anor Londo, sem malo poguglal, ce sem kaj hudega zamudil, in evo, painted world a ne.

No, naj mi nekdo pove, kako bo navaden čefur najdo to. Ok, šel sem mimo slike, videl, da je neki mehanizem, ampak kako naj vem kaj s tem naredit brez da guglam.

 

Kak ste vi to ugotovili, ko ste prvič špilali stoletja nazaj?

MI smo vsi imeli ključ :D Ker smo dupali Twinkling Titanite  in ostalo pri VraniTM, tako da nihče ni niti študiral na to, da je Painted world dejansko skrito območje.

Povezava do prispevka

Zakaj nikakve? Do takrat, ko do tja prideš  bi moral že nazaj  pot v prvo skrito območje. Takoj ko se pelješ z dvigalom dol iz Undead parisha v Firelink shrine ali pa nazaj gor bi vsak ki ni slep moral opazit, da lahko skočiš med potjo dol in raziskuješ Firelink naprej,...

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Kar pa se tiče Ashen Lake, že Demons souls izkušnje  z nevidnimi zidovi so nas večino pripravile do tega, da mlatimo po stenah, ker se bogve kar skrivaj zadaj. Mislim no v Dark Root si dajo jebeni bonfire za breakable zid samo zato, da začneš študirat, da bi blo pametno to večkrat probat. :lol:

 

tako da predvidevam, da v anor londo tudi nisi našel skrivne sobe s prijetnim presenečenjem?

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 22 minutami:

Sem ravnokar pogooglal korake. Miyazaki :avadodo:

Faking madman.

 

Ajde, ne bi reku nič, če bi bilo treba samo raziskati vse nooks and crannies, da ne zgrešiš nekega predmeta in ga nekje uporabiš al whatever. Sam tle se je treba večkrat vračat na iste lokacije. No, sej ne vem, mogoče pa le so kaki namigi pri NPCjih in predmetih.

Sam vseeno lol. Tipi naredijo zajebano celo odklepanje nekih trivialnih stvari, kot je DLC. "No no, you money is not enough, you have to pay with you sour! It's Daku Souru!"

Ja no, malo logike je že pristotne v korakih.  Samo moraš posluašat kar ti NPC govori in brat opise predmetov in bi slejkoprem moral zatavat do DLCja, če te že raziskovanje ne žene tja.

Povezava do prispevka
Majek reče pred 4 minutami:

Kar pa se tiče Ashen Lake, že Demons souls izkušnje  z nevidnimi zidovi so nas večino pripravile do tega, da mlatimo po stenah, ker se bogve kar skrivaj zadaj. Mislim no v Dark Root si dajo jebeni bonfire za breakable zid samo zato, da začneš študirat, da bi blo pametno to večkrat probat. :lol:

 

tako da predvidevam, da v anor londo tudi nisi našel skrivne sobe s prijetnim presenečenjem?

Tam ko mas od Havela stvari? al kaj drugega?

Povezava do prispevka

Zaključil Demon's Souls, carska izkusnja, se vrnem v spil v kratkem z drugačnim buildom, mal preveč u izi je lvlat pa sem bil op za skor vse bose :/

 

Trenutno sem se po kakem letu vrnu v Persono 5 da dokončam, sem ze pozabu kaj me je zvleklo stran, ce je ship zadnji dungeon bo kar kmalu konc, glede na save fajl mam ze 110 ur not 🥲

Povezava do prispevka

Obrnil Little Nightmares, lotevam se DLC-ja. Fina igrica, nič posebnega, sam fajn za enkrat it skozi, že zaradi estetike sovražnikov. Zgodbe pa ne štekam najbolj. Ok, štekam, smo na nekem otoku z grdavsi, ki proti plačilu jejo ta mala bitjeca. Vmes hara šefica-gejša, ki ima super powerje in nadzora bolj ali manj cel otok. Kaj je torej za tem? A portretira travmo child abusa? A je to neka verzija sirotišnice in prikazuje travme, ki se tam zasidrajo v človeku? :D Ne štekam čisto, kako prebirat to igro. Mislim, slutim da so avtorji skušali portretirat eno plast za samo striktno prikazano, ampak je ne dosežem. Bom še DLC preigral, če se kaj bolj razjasni 

Povezava do prispevka

Zgubo sem 20 let zivljenja v crystal cave in tomb of giants. Ni števila ki bi prikazalo koliko krat me je gravitacija ubila.

 

Tudi nisem vedo, da ko je crystal weapon broken, se ga ne da popravit...tak, da sem tudi glavni greatsword zgubo..fak no, prav na jok mi gre danes :D ..Nito mi ne pusti zivet.

 

Miyazaki upam, da bo Elden Ring buggy in ga cel svet toži!

 

Jebotekonj

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...