Skoči na vsebino

Trenutno igram [01/2021]


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 1 uro:

Sem se vrnu v depths, preklet s pol energije in mi je celo ratalo retrievat 10k soulsov, ki sem jih droppal pri žabah. V drugo je bil walk through the park, k sem našu alternativno pot dol, namest skozi random luknjo v tleh. :D

No pol sem se uncursal z nekim kamnom, ki sem ga kupil pri undead prodajalcu/ki v kanalizaciji in se vrnil dol tamanit Gaping Dragona. Prvič sem seveda standardno zletel v kanal ( :avadodo:) sam pol v drugo je pa bil res easy strategy. Čakaš da naredi nek napad, tečeš do njega, ko prihaja k sebi, udariš par krat in spizdiš. Rinse and repeat. :D

Dobil ključ za Blighttown. Da vidimo to čudo. :D

 

Eh v rimejku je to zdej pussy level. Pravi moški smo to stopnjo igral ob izidu na 15-25fps :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

sem probal bloodstained ritual of the night, pa me je grda vizualna podoba in lesenost likov cist odvrnila od nadaljnjega igranja.

 

zdej igram the messenger, sem sicer na zacetku, pa morm rect, da je zaenkrat shopkeeper glavna zvezda spila :rofl:

uredilo bitje ngebe
Povezava do prispevka

Do mene pridejo trije patetiki in me vprašajo kdo med njimi je največji:

 

- prvi je štiridesetletni devičnik, ki še vedno živi pri mami in je na socialni pomoči

- drugega ženske mlatijo, ima 2 cm velikega tiča in je študiral pravo

- tretji igra indy pixle igrice 

 

Not even a challenge - gladko izberem tretjega. 

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Blighttown je faking labirint. Ne pomaga, da je igra v HDR (PS5) milijardo pretemna :D

Sem prišel do pajkovke, me je ubila ene trikrat, vmes seveda enkrat zletel dol z enega goblinskega gradbenege odra in zafukal 12k duš. Oh well, sem se pol pomiril, ko sem najprej ubil joškato vdovo, pol pa še Ceaseless Discharge. Lol kjer cheese fight. Najprej sem si mislu, da bom verjetno mogu prit tole delat v end game, sam pol ni blo ne, dovolj je skala XD

 

Si mislim, ok zdej bo mal mir, ampak se nisem mogu upret it tepst 6 faking bull demonov haha. Sama sreča, da se ne respawnajo. Pojma nimam kam it od tu dalje, mimo gruče Capra Demonov globlje v Demon Ruins se mi zdi mal suicide mission. Nazaj čez Blighttown pa se mi res ne da, k nisem odprl nobene bližnjice. A je kej takega na unem mlinu s premikajočimi se platformami/dvigalom? Sem zalutal tam, ampak nisem našel ničesar razen gruče vrečarjev s toxin špukalcami. Pls help. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

to je to prijatelj, dobrodošel v najbolj soul-crushing in brezihodnemu delu vseh souls naslovov kadarkoli :D:D   Pot naprej bo čedalje težja, pot nazaj pa čedalje daljša, okolje pa, hja, boš videl sam...  Jaz ti priporočam da ostaneš in še malo raziskuješ :D 

 

aja pa malo še tolci po čudnih stenah od drevesa v blighttownu, tam je tudi nekaj kar bi bilo škoda zamuditi :)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 30 minutami:

Blighttown je faking labirint. Ne pomaga, da je igra v HDR (PS5) milijardo pretemna :D

Sem prišel do pajkovke, me je ubila ene trikrat, vmes seveda enkrat zletel dol z enega goblinskega gradbenege odra in zafukal 12k duš. Oh well, sem se pol pomiril, ko sem najprej ubil joškato vdovo, pol pa še Ceaseless Discharge. Lol kjer cheese fight. Najprej sem si mislu, da bom verjetno mogu prit tole delat v end game, sam pol ni blo ne, dovolj je skala XD

 

Si mislim, ok zdej bo mal mir, ampak se nisem mogu upret it tepst 6 faking bull demonov haha. Sama sreča, da se ne respawnajo. Pojma nimam kam it od tu dalje, mimo gruče Capra Demonov globlje v Demon Ruins se mi zdi mal suicide mission. Nazaj čez Blighttown pa se mi res ne da, k nisem odprl nobene bližnjice. A je kej takega na unem mlinu s premikajočimi se platformami/dvigalom? Sem zalutal tam, ampak nisem našel ničesar razen gruče vrečarjev s toxin špukalcami. Pls help. :D

Pot iz blightowna je čisto preprosta od tam, kjer si fental pajkovko. Al pa od tistega Bonfire sredi Blighttowna, ki upam da ga nisi zgrešil, ker pol te je za tepst.  :D Drugače pa je iz Blighttowna dostopna tudi 2ga  izmed 3  skritih con.

Povezava do prispevka
Majek reče pred 54 minutami:

Pot iz blightowna je čisto preprosta od tam, kjer si fental pajkovko. Al pa od tistega Bonfire sredi Blighttowna, ki upam da ga nisi zgrešil, ker pol te je za tepst.  :D Drugače pa je iz Blighttowna dostopna tudi 2ga  izmed 3  skritih con.

Ne ne, tistega bonfirea nisem zgrešil. Če bi vsakič moral it iz kanalizacije do pajkovke, bi se mi zmešalo haha. Pa še tako se mi je zdela pot dol čisto predolga lol. Zato me zanima ali je kaka bližnjica. Zdaj sem spet pri pajkovki in me zanima ali lahko najdem kako bližnjico na površje, ali moram skozi ves blighttown nazaj.

 

Also. @Galkocar. Hvala za namig. Res se je splačalo it še malo naprej. Pa še dobro, da se nisem ustrašil stonogice. :D

989014285_demonruins.thumb.jpg.e6e3a91d88ebfe4e6f518e3e071ddb7e.jpg

Po Caprah pa tipi nafukajo kar 3 bike, ki se respawnajo :avadodo:

Ampak noben bik ne more bit tolk trmast kot jaz. Sem vse spucal (dobil nek hud ember, tko da zgleda se je splačalo) ampak me ne pusti v golden mist ;__;

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

KO prideš ven od pajkovke v Blighttown se držo levo. Tam malo naprej od Quellane, ki je tudi menda nisi zgrešil. Lestve in vodno kolo,... Me čudi, da tega nisi našel, ker če greš ob desnem robu od onega bonfire spodaj v blighttownu se zabiješ v tole. :lol: Tak, da slabo ti to tavaš okoli, če ne najdeš očitnih stvari,a  pretepaš smotane demone. 

 

Če zlato meglico greš dosti kasneje.  Zdaj moraš it tam h kovaču Andreju, seveda če si pozvonil oba zvonca in dobil sekvenco kako se vrata odpirajo. Če ne najprej pozvoni ta zvonec pod pajkovko in/ali onega pri gargojlih zgoraj.

 

aja: Škoda , da ne igraš kot human bi doživel še par zabavnih NPC invazij v Dephs in BLightown in Demon Ruins in še kje.

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Sens Fortress sem odprl, jup. Sem pol našel bližnjico skozi valley of drakes. Se mi je zdelo, da ne more bit un mlin/dvigalo za brezveze tam. :D

Pa vedno mi je škoda humanityjev, k vem, da bom prej al slej umrl :D

Bom probal igrat unhollowed ves čas. Thx za namig.

Povezava do prispevka

Ok eno glupo vprašanje.

 

Ko sem končal z Anor Londo, sem malo poguglal, ce sem kaj hudega zamudil, in evo, painted world a ne.

No, naj mi nekdo pove, kako bo navaden čefur najdo to. Ok, šel sem mimo slike, videl, da je neki mehanizem, ampak kako naj vem kaj s tem naredit brez da guglam.

 

Kak ste vi to ugotovili, ko ste prvič špilali stoletja nazaj?

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...