Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Super je blo ... ravno prav folka, temperatura kul, nobene logistike k se človk lahk ogreje tko, da se do starta sprehodi od vhoda v bajto 😁.

 

Sem ful vesel, ker sem postavil svoja rekorda na 5 in 10 km 😎, tko da je generalka za kranjsko goro naslednji vikend uspela.

 

 

Screenshot_20230902-222413_Connect.jpg

Povezava do prispevka

V soboto odtekel Zrmanja trail in je bilo to lagano najhujša tekaška preizkušnja v mojem tekaškem življenju. Štartali smo ob 11:30, temperatura je bila nad 30 stopinjami, sonce je nabijalo, praktično smo bili 80% časa izpostavljeni soncu. Meni je zmanjkalo vode že do 8 km, nato smo kot zombiji skakali v reko in pili kar direktno, saj bi rekel, da sem samo jaz odpovedal, a modeli so bruhali na progi, jaz osebno se ne spomnim od 18km naprej praktično nič, ko sem prišel v cilj sem se ulegel v korito vode in rabil pol ure, da sem se začel normalno pogovarjati. Sem pa spoznal par stvari o sebi v ekstremnih razmerah :D

 

Je pa z lahkoto to en najlepših trailov na katerih sem bil, drugo leto grem spet, se splača riskirat infarkt <3

uredilo bitje Kastor
  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

fak ima kdo te New Balance Fresh Foam X 1080v12? še dobro

 

z njimi naredil že 120km pa mi še vedno nekaj nagajajo....2 tedna nazaj petek 10km pa potem malo zapeklo v mečih - pavziral teden......2 dni nazaj delam kranj easy run cca 6-7km, po slabih 5km moral nehat...spodaj desno nad peto "nekaj"...

 

danes grem z PUMA VELOCITY NITRO 2 8.5km no problemos....mislim wtf?

Povezava do prispevka

Huh ja ne vem. Sam imam dvoje NB pa so mi super in mi ne delajo nobenih težav. Sam jaz imam precej plavutkasto taco in mi res sede širok čevelj. Sicer so mi bile Novablastke boljše za sam tek, sam mi pa očitno čevelj ni sedel, ker sem imel črne nohte na mezincih in palcih.

 

Vsak čevelj ti najbrž ne more pasat na nogo. Jaz sem tudi ženi Hokice kupil in ona res nima nekih težav/preferenc pri obutvi, pa pravi da jo bolijo podplati in pokostnica po teku z njimi. Tako da že razmišlja o nakupu Novablastk, takih kot jih je imela do sedaj :D

Povezava do prispevka
shure reče Dne, 3. 9. 2023 at 13:20:

Jaz grem tudi na 25ko, sicer bolj za hec, ker je glih med maratonskim treningom. Ampak rabim kamenčke.😅

 

Dobr laufej💪

 

Tudi jst laufam na JAT, grem na 100k. Prvič po sto letih , da bomo meli na nekem ultra trailu lepo vreme kot kaže.:D Lahke noge obema, če me kdo vidi v cilju, me pa naj pocuka za rokav.

 

image.png.3738702c4fecc95f7c89be646cfbd81d.png

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Bomo videli, ... lani je bilo na 100K UTVV Vipava super, če izvzamemo dež pa blat (pa pač vse muke pa bolečine od vmes, ki jih pozabiš po cca 1 mesecu, ko te začne mikat, da bi šel spet). :lol:

Sem bil letos na Kočevju pa Zasavju, tako da bo tole tretji večji trail letos .. me pa res veseli, da bo enkrat za spremembo vreme ok (da vsaj mal pogledaš okrog, če se že matraš na Stol :lol:).

Povezava do prispevka

Še najmanj sranja sem imel z BROOKS GHOST 14.....shure in skunko vidva sta tako ali tako okolica KR ne?

 

Fak če ne bodo NB 1080 V12 boljše kmalu sem potem brez daily easy run shuzev......

 

SPEEDGOAT HOKA 5 TRAIL mostly

PUMA VELOCITY NITRO 2 GTX bolj za hitrejši tempo in dež.

UNDER ARMOR VELOCITY FLOW WIND....

 

I'm d00med :)

uredilo bitje kmetek
Povezava do prispevka

Ste ostali delali kak taper? Jaz imam ful gas že nekaj tednov, ker je to samo med programom:

  • 92km
  • 72km
  • 87km
  • Ta teden bo 40km+30km kolesa do sobote

Me zanima kako bodo pekle noge v Podkoren. :D

@kmetek: jaz sem drugače iz Cerknice, ne iz Kranja. Sam delam občasno tam. Novablast 3? Za daily trainer je super.

 

@Skunko: a tisti skoraj navpični del v Podkorenu je tekmovalna proga?

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Odtekel, ni bilo težko do Vitranca. Ne vem kateri sadist se je to spomnil, brutalen vzpon, ki se kar ne konča. Na koncu 67. mesto, 2:39:31. Glede na to, da sem sredi maratonskega treninga in so noge utrujene sem zadovoljen. Vmes sem se ene parkrat moral malo ustavit zaradi krčev. Kako je šlo ostalim?

 

 

IMG_0793.png

uredilo bitje shure
  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...