Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Kastor reče Dne, 11. 8. 2023 at 15:00:

Zjutraj ob 6ih štartaš, na pol poti se fukneš v morje in potem na easy nazaj :D 

Aja, pa hvala za tale pro tip. Danes sem se po teku vrgel v vodo (no sej sem po vsakem teku do zdaj v bistvu) in sem z glavo zaružil v meduzo :confused: tko da zgledam v faco, ko da bi me eden nabuškal, pa veš zjeban sm že cel dan, k sm dva flonidana pojedu. Nisem pa upošteval starega nasveta iz osnovnošolskih dni in prosil mimoidoče, da naj mi urinirajo po obrazu in sem raje hitro šel nazaj v apartma in sem pol ure stal pod toplo vodo.

Povezava do prispevka

Evo pa smo poškodovani, v petek ko sem naredil 10ko z 1080v12 sem nekaj čutil v mečah na levi nogi...včeraj počitek, hoja pa to. Morda sem pretiraval z razdaljo glede na to, da so še dosti nove superge?

 

Danes grem na štadion pa spet....2-3 dni počitka še kaj drugega?

 

Petek:

 

image.png.23b5eaf311a5cf4c8a62e2ddb98c7c78.png

uredilo bitje kmetek
Povezava do prispevka

Imam par vprašanj v zvezi z vašimi izkušnjami z vračili na Mr.Running, jih bom dal kr v alineje :D

 

  • Sem vrgel proč škatlo, v kateri sem dobil tri pare superg, vrnil bi dva para, a lahko kr v neko tretjo škatlo dam original škatle superg al bi mogu v tisti od mrrunninga vrnit?
  • Če sem na enem paru, ki bi ga vrnil, že vrgu proč tisti listek, ki je obešen na superge ob nakupu, lahko še vrnem al ne sprejmejo?
  • Če ima škatla od superg zrezan zgornji del, ga lahko samo zalepim na škatlo in vrnem, glede na to da je s supergami vse ok in ma samo škatla znake uporabe?

 

Če ni možno nič od tega, lahko kr začnem prodajat Asics Gel Nimbus 25 in Novablast 3 L.E., cifra 42.5 EU, če kdo rabi :D 

 

Sem prebral T&C za Free return in malo editiral post. Vem da ne sme bit vidnih znakov uporabe, me pa vseeno zanima, če je v praksi kaj drugače.

uredilo bitje Lyrical
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

A obstaja kaka stran, ki rangira traile glede na zahtevnost proge? Ok za višinske metre imajo že na ahotu, sam mene zanima prav uno zajebanost podlage, ker moji gležnji preprost ne bojo zdržal še enega tega po kakih ultra vukojebinah. 

 

Tale bo malo kontroverzna ampak kaj če bi probal kakšne (pol)visoke čevlje?

 

S tistimi, sedaj sicer že pokojnimi La Sportiva polvisokimi čevlji, ki sem jih imel pred časom, se je prav lepo teklo. Gležnji so tudi manj trpeli po kamenju in koreninah. Sem pa po razdaljah žal zelo daleč od kakšnih maratonov, največ kar sem uspel spravit iz sebe je bilo kakšnih 5-6 km.

 

Ali pa mogoče kakšno kompresijsko nogavico?

Povezava do prispevka

Saj težko rečem kje je težava, ker gležnji v osnovi me ne bolijo baš neki, na tekmah si pa dost pogosto obrnem nogo :S Čevlje sem probal različne in imam z vsemi enako situacijo. Nekaj časa sem mislil, da mi pozornost na progo pade, ko se zjebem, sam zdaj se mi je to naredilo na tretjem kilometru.

Povezava do prispevka

Osebno imam podobne probleme, ker sem v svoji "mladosti" dostikrat zvil gleženj in je postal malo švoh. Posledično je bolj dovzeten za te zvine, ko ti stopalo zrne navzven.

 

Sem si privoščil nekaj fizioterapije in dosti časa delal vaje za izboljšanje moči in gibljivosti gležnja, sedaj je veliko bolje. Se pa tu in tam še vedno zgodi, da mi ga obrne. Zato imam tudi rad čevlje s širokim podplatom, se mi zdi, da so bolj stabilni.

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 15 urami:

.a guma na stadionu je še slabše kot asfalt?

ma ne guma je dosti bolj prijazna do nog kot asfalt, "problem" je ker dosti bolj odbojna in se zna tehnika spremenit, zato znajo meča bolj trpet, če nisi navajen tečt po stezi

 

@KastorZa gleženj ne vem, vem pa da imajo nekateri probleme z boki, če veliko na stezi delajo. Jaz delam ogrevanja in izteke vedno v kontra smer, glavne treninge pa v navadni smeri.

Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 21. 8. 2023 at 11:36:

Nisem, moja to redno konzumira, jaz pa še nisem začel to jest. A ti to konzumiraš? 

 

jest sem to jemal 2 leti nazaj, ko sem dost delal višincev in sem čutil utrujenost v sklepih in je blo dost boljš.

 

https://4endurance.si/products/run-bike-flex-activlab?_pos=1&_sid=05312b451&_ss=r

to sem krkal

 

drgač mam pa nerealno carske gležnje, dostkrat mi jih obrne, nikol si jih pa ne zjebem

Povezava do prispevka
apovsic reče Dne, 21. 8. 2023 at 10:20:

This, pa za steza zna biti zahtevna do meč, tako da previdno izbiraj kdaj boš delal na njej.

 

Apo ti boš zihr vedu, kaj je to k me tm pr kosteh od podlpata pa navzgor mal proti prstom malce topo boli pod desnim podplatom. Pa na pritisk če sam tipam nič ne boli, samo med hojo, tak feeling kt da bi malce bolelo. Če bos hodim po travi ful boljš, če pa bos po trdem al pa s supergam po čemrkol je pa malce slabš. Nč tist ultra tragičnega ampak v easy pa skos bolečina.

 

Vmes sem dal dobra dva tedna mir k sm itak šel na morje, pa je še vedno prisotna. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...