Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

kmetek reče pred 9 urami:

ja tile geli mi ne pomagajo kaj preveč raje morda kak isostar?

 

skunko: mogoče me ne bo jutri.....naredil 10k dons malo sem crko.....lahko torek?

Ja ja ... lahk greva pol do brda pa okrog kukr se nama bo dal.

 

Seveda se lahko pridruži še kdo 😁

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 12 urami:

ja tile geli mi ne pomagajo kaj preveč raje morda kak isostar? večino so teki max 10km+

 

skunko: mogoče me ne bo jutri.....naredil 10k dons malo sem crko.....lahko torek?

 

pomojem da za te tvoje 10km teke ne rabiš elektrolitov, škodl ti pa tut ne bodo, tko da kup, če hočeš

 

Jake the Mess reče pred 11 urami:

Na kolk dolge teke kej jemljete gele? 

 

jet sem jih letos začel jemat za v hribe al pa če delam klance več kot 2 ure in so mi top

Povezava do prispevka
Skunko reče pred 10 urami:

Ma na Joštu pa Šmarjetni že vsak kamen na poti poznam :D.

 

Trening je itak samo en aspekt hribov ... je tut fajn kej novga videt.

To tudi mene že malo jebe, ful rad grem še kam drugam, sam se mi čedalje manj da pakirat cunje za sabo pa nahrbtnik itd :D

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 3 urami:

skunko: kam greva jutri no?

Dans smo v okviru solidarnostnega dneva cel dan delali na Štajerskem in sem ravno prišel domov, tako da dvomim, da se bom kam spravil jutri :D, dejva spet ciljat soboto na stadionu.

 

@schatzi ne, jošt je itak en tak mali labirint poti ... ampak pri meni je nekako tko, da če mam ful mal časa, pičim čim bolj direkt na Jošt kot učinkovit trening, če mam pa več časa, grem pa raziskovat kam dlje od doma :D.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...