Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Kastor reče Dne, 2. 8. 2023 at 14:05:

Nekoliko sem se navdušil nad hoko, a žal ne vem kateri čevlji so kul za traile poleg speedgoat 5? Ima kdo kake izkušnje z ostalimi trail hoka variantami in bi lahko kaj priporočil?

Jaz sem s speedgoat 5 zelo zadovoljen, nabavil 2. par po obrabi 1. Super grip, hitro se susijo, lahki, za vsak teren, ...

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 23 urami:

pa sej tečem že 4 leta, čeprav bolj aktivno kako leto da.

 

Bi pa sedel kak skupinski tek.

Točno tko, nikol gledat drugih, sam svoj napredek.

 

Jaz laufam okrog Kranja, ampak ponavadi zjutraj pred šihtom ... če je kdo mogoče v soboto zjutraj za kak speedwork na kranjskem stadionu, je ta za nas običajne smrtnike odprt od sedmih do devetih pa se lahko ob osmih dobimo. Pri navadnih tekih zna bit kar jeba ujet skupen tempo :P

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 43 minutami:

skunko: sem prost zdaj soboto.

No vidiš, pol pa pridi v soboto ob osmih (zjutraj :)) na kranjski stadion pa oddelava sprinte. Js bom un v rumeni fluorescentni majici (najbrž itak edini tam :P).

 

Če ma še kdo čas, lepo vabljeni na mini m33t :).

Povezava do prispevka
Skunko reče pred 13 urami:

No vidiš, pol pa pridi v soboto ob osmih (zjutraj :)) na kranjski stadion pa oddelava sprinte. Js bom un v rumeni fluorescentni majici (najbrž itak edini tam :P).

 

Če ma še kdo čas, lepo vabljeni na mini m33t :).

 

kmetka boš prepoznal po novih supergah

Povezava do prispevka
Skunko reče pred 3 urami:

Ma ne, prva stvar k jo spakiraš za dopust, je oprema za laufat 😁.

 

Nimaš lepšga kukr zjutri laufat ob morju 😍, pa še na dopustu je običajno več časa.

Zjutraj ob 6ih štartaš, na pol poti se fukneš v morje in potem na easy nazaj :D 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 urami:

Zjutraj ob 6ih štartaš, na pol poti se fukneš v morje in potem na easy nazaj :D 

Js mam tako traso, da vzamem brisačo sabo, jo po 300 m vržem na plažo in se pol skopam po teku ... ker užitek je to ... sploh za prvomajske je bil lep cold plunge :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...