Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Ojla. Iščem dobra priporočila za tekaške čevlje (kombiniran teren). Moji prvi so še iz časov srednje šole in bi bilo počasi že smotrno, da se spraviji v pokoj. 🤭 Hvala vsem ekspertom tukaj 😊

 

P.S.: Če so estetsko vsaj nekako, je pa še dodaten bonus. Saj veste…babe žabe 🤭

Povezava do prispevka

Hej, ščekiraj mrRunning. Free shipping nad 75 € ( to imaš itak takoj, če ne pa še kakšne štumfe vržeš zraven :) ). Zdej majo nek Winter sale, obkljulaj kakšen teren bi tekla in ti bo dalo cel kup izbire. Če ti ni ok, pa zastonj vrneš. Pa pomoje ne kompliciraj preveč za prvi par, če te bo zagrabilo, boš itak kmalu imela več parov doma (ženske ste sploh usekane na čevlje ane?). Lahko pa greš tud v nek Intersport in ti premerijo taco in ti na podlagi tega priporočijo čevelj.

Povezava do prispevka
vilinka reče pred 13 urami:

Ojla. Iščem dobra priporočila za tekaške čevlje (kombiniran teren). Moji prvi so še iz časov srednje šole in bi bilo počasi že smotrno, da se spraviji v pokoj. 🤭 Hvala vsem ekspertom tukaj 😊

 

P.S.: Če so estetsko vsaj nekako, je pa še dodaten bonus. Saj veste…babe žabe 🤭

Moja draga prisega na tole:

 

https://www.misterrunning.com/en/hoka-one-one-speedgoat-5-womens-trail-shoes-deep-lake-ceramic-1123158-dlcr.html

 

Začela je pa na telih raidlight ultra ampak jih žal ne najdem več v prodaji (baje so estetsko zadovoljive za nežnejši spol :D):

 

image.thumb.png.1afe58d115a7078a30514a6cb92752cc.png

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 urami:

Moja draga prisega na tole:

 

https://www.misterrunning.com/en/hoka-one-one-speedgoat-5-womens-trail-shoes-deep-lake-ceramic-1123158-dlcr.html

 

Začela je pa na telih raidlight ultra ampak jih žal ne najdem več v prodaji (baje so estetsko zadovoljive za nežnejši spol :D):

 

image.thumb.png.1afe58d115a7078a30514a6cb92752cc.png


uuu tele sem gledala v Hervisu!!! Pa še lepe so ko pri norcih!😍

Povezava do prispevka

Da ne bomo sam superge kupval :).

 

Dans sem mel en tak fantastičen moment, k potem vidiš, kako je vsak tek pustolovščina zase. Zadnja dva teka sem zarad službenih druženj prejšnji večer spustil, tko da sem rekel, da dans probam mal bolj tempo držat vsaj prvih par kilometrov polmaratona. In pol je kr šlo še en kilometer in še en in tko do konca. Pogledam na uro in je padu osebni rekord na 21ko na random nedeljskem teku. Cel dan že nahajpan hodim okrog :D.

 

Za kej več bo treba pa mal shujšat, k pomladil se sigurno ne bom :innocent:.

 

Screenshot_20240204-123747_Connect.jpg

 

Delte kere take svoje momente.

uredilo bitje Skunko
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

@apovsic: Kake probleme imaš? Glede na količino treninga ne bi rekel, ampak verjetno greš skozi bolečino. Meni se je že pred časom spet prebudil gleženj, nekako ga vzdržujem z bosu ballom, heel raisei,  kettle bell toe curli (funny but helps) in še crapload ostalimi vajami. Danes sem naredil trail 24km in sem imel sicer samo na začetku bolečino, potem je bilo OK. Ampak je fucking annoying, ker je bilo po fizioterapiji ene 3 tedne ok. Ideas?

 

Also, trolltime, vsaj na 50k imam boljši PR kot ti.:rofl:

 

@Skunko: to ti pove, da si imel to že dolgo v nogah, samo probal nisi. :D

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 46 minutami:

@shure vidim, da imaš iste težave kot jaz vsako leto :D Meni ama nič ne pomaga, ne terapije, ne počitek, ne nič :D Pripisujem obrabi v mladih letih, zdaj mi pomaga samo, da se ogreje zadeva. Me pa zmeraj na štartu kakih tekem skrbi, a je danes tisti dan, ko ne bom prišel do cilja :D 

Čez kak mesec bom šel spet na eno trojno kuro terapij, kar mi precej izboljša stanje. Sem nekako vdan v usodo, da bo to treba delat. Pa verjetno na masažo na dva meseca, ker mi res sprosti kolke, ki se mi zategnejo in jih sam z raztegovanjem ne sprostim. Pomaga pa ko mi s komolcem se nasloni gor 80kg:rofl:

 

Pri Garminu so to courses: https://support.garmin.com/en-US/?faq=ZY8vOwxq106cRyPSpiVbQ7  Za ostale pa ne vem, ampak bi rekel, da je kaj z maps/courses  poimenovano.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Ena mala prošnja, iščem uro, ki bi podpirala gpx file in tek po teh trasah. Zdaj a sem jaz debil, samo ne vem kako se temu reče :D iščem najcenejše ure, ki to podpirajo, samo ne vem kako poiskat to zadevo :D 

mislim da je najceneje instinct 2 https://www.garmin.com/sl-SI/p/775421#overview

smo tu je res osnovno, trasa in kje si ti na tej trasi. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

No saj več niti ne rabim, če greš kdaj kak trail sam pogledat, da ravno ne zalutam popolnoma mimo poti :D sem ravno v soboto 2x konkretno zgrešil obala ultra trail traso :D 

Pomaga tudi, če ne izklopiš na zadnjem trening teku obvestil o odcepih in potem na tekmi sfališ odcep.:panika:

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...