Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Pa polminutni sprinti z minuto pavze in to ponavljas. Vsaj kolikor mi je frend svetoval in tudi v Garmin planu je bilo (ampak so prepocasni za tvoje cilje). :D Komaj cakam apovsica, da pove svoje.

 

A je se kdo totalno lacen po jutranjih tekih? Zjutraj sem imel 13km pace tek, pa bi najraje pozrl cel hladilnik. Ne vem kaj bo jutri po 26.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
schatzi reče pred 2 urama:

jest sem mel par let nazaj iste plane, apovsic mi je predlagal kilometerske intervale s paceom pod 4 min (recimo med 3:40 in 3:50) in 2 minuti hoje.

evo sem nazaj s kosila, ja s tem treningom preveriš če si sploh blizu, če hočeš iti pod 40 moraš jih vsaj ene 8 naredit (10 je bolje, 12 je pa skoraj garant)

shure reče pred 2 urama:

Pa polminutni sprinti z minuto pavze in to ponavljas. Vsaj kolikor mi je frend svetoval in tudi v Garmin planu je bilo (ampak so prepocasni za tvoje cilje). :D Komaj cakam apovsica, da pove svoje.

ja, cilj takih treningov je da zvišaš brzino in ti tempo na 10ko ni več "šprint" ampak navaden tek

 

je pa tako: hitreje kot greš, bolj je treba pazit na tehniko, oz. pri naši starosti je treba že pazit, da kaj ne poči, tako da če boš vključil kaj hitrejšega bi se s kom pogovoril, da ti malo tehniko in kako močne so posameznge mišice pogleda, da ne bo res kak problem

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 1 uro:

jaz tudi v kranjsterdamski knjižnici :) itak bom rabil povečevalo zaradi dioptrije na blizu :rofl:

 

je kje kdo v kranju kak stručko za teke, tehniko itd? ;)

damn očitno smo tekači tud na mn3 povezani, ravno danes iz optike prinesel svoja prva očala :D

Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 13. 7. 2022 at 8:51:

Bil 2 let zapored, letos edini dan, ko imam druge obveznosti in ne morem na ta trail. Priporočam drugače, folk je prijazen, trail zajeban, se pa lahk namočiš v idrijščici po trailu :D 

Bravo. Katero dolžino pa si tekel in kaj po tvojem dela  ta trail zajeban - višinci, teren,...?

razmišljam, da bi letos poskusil kak trail, pa gledam opcije...

Povezava do prispevka
Orbit reče pred 18 minutami:

Bravo. Katero dolžino pa si tekel in kaj po tvojem dela  ta trail zajeban - višinci, teren,...?

razmišljam, da bi letos poskusil kak trail, pa gledam opcije...

2x sem bil na 14km(680 višincev). Letos bi šel probat 27km, sam so žal vmes prišle obveznosti. Trail je drugače zahrbten, na začetku te ene 5 km peljejo po ravnem nato pa zajeban vzpon, proti koncu tekme pa še čakajo trije malo krajši a vseeno zajebani klanci. Vsako leto se pa ubistvu zajebem v prvih 5km, ker je pač treba tahitre lovit po ravnini :D

 

Osebno ti priporočam ribniški trail, 13km(450 višincev) en vzpon, ki je dost enakomeren, se ga da tudi prelaufat, plus prijazni ljudje in luštna atmosfera(pa še na postajah imajo res res široko paleto hrane in pijače :D).

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 12 urami:

2x sem bil na 14km(680 višincev). Letos bi šel probat 27km, sam so žal vmes prišle obveznosti. Trail je drugače zahrbten, na začetku te ene 5 km peljejo po ravnem nato pa zajeban vzpon, proti koncu tekme pa še čakajo trije malo krajši a vseeno zajebani klanci. Vsako leto se pa ubistvu zajebem v prvih 5km, ker je pač treba tahitre lovit po ravnini :D

 

Osebno ti priporočam ribniški trail, 13km(450 višincev) en vzpon, ki je dost enakomeren, se ga da tudi prelaufat, plus prijazni ljudje in luštna atmosfera(pa še na postajah imajo res res široko paleto hrane in pijače :D).

Za ribniškega sem slišal pohvale, kao manjši ampak dobro organiziran - nekaj v tem smislu.

Pod 20 km dolge ne bi šel, to lahko pretečem tudi sam, če si vzamem kakšno popoldne 2-3 ure. Itak pa jaz ne bi šel tekmovat in postavljat nevem kak čas, glavni cilj mi je priti v cilj. :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...