Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

Jaz bi ene s katerimi bi dvignil malo tempo na 5K, nekje recimo 5min/km ali manj......

 

Moj trenutni portfolio šuzov: HOKA SPEEDGOAT 5, PUMA VELOCITY NITRO 2, Under Armour Flow Velociti Wind ter New Balance Fresh Foam 1080v12 (0 km)..

 

mnenja? :)

 

Si na Gorenjskem pa ne poveš!!!!!!!! Greva en krog v Bohinju, ti laufaš jaz pa z bajkom :devil:

Povezava do prispevka

HM = Half marathon pace v pripravah na oktobrski maraton v Benetkah:D Program je pa Pfitzinger 18/55, kjer imaš v enem workoutu 16km teka, od tega je 8km half marathon pace.

 

Od čevljev imam 2x Novablast2, Kinvara 13 (hate them) in Brooks Hyperion tempo (kinda hate them). Verjetno bom nabavil kar Novablast3 L.E., pa jih imel še za maraton, pod 3:20 bi moral it v vsakem primeru, cilj je 3:18 ali manj.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
kmetek reče pred 15 urami:

Jaz bi ene s katerimi bi dvignil malo tempo na 5K, nekje recimo 5min/km ali manj......

Men so taki čevlji ("super" čevlji z močnim blaženjem) pri takem tempu prej ovira kot prednost. Kot je shure rekel, lažje boš v navadnih copatih tekel kot v teh "super" čevljih.

Povezava do prispevka
shure reče pred 4 urami:

HM = Half marathon pace v pripravah na oktobrski maraton v Benetkah:D Program je pa Pfitzinger 18/55, kjer imaš v enem workoutu 16km teka, od tega je 8km half marathon pace.

 

Od čevljev imam 2x Novablast2, Kinvara 13 (hate them) in Brooks Hyperion tempo (kinda hate them). Verjetno bom nabavil kar Novablast3 L.E., pa jih imel še za maraton, pod 3:20 bi moral it v vsakem primeru, cilj je 3:18 ali manj.

 

kok imaš cifro?

 

https://www.sportvision.si/superge/96295-asics-novablast-3-le

 

s kje si že? ;)

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 1 uro:

Za kdaj pa so potem te super čevlji? Za res dolge razdalje?

Jaz jih uporabljam samo za tempo v okolici tekmovalnega ritma. Za daljše teke jih jaz ne uporabljam, vem da jih uporablja svetovni rekord na 12h za svoje dolge teke, samo on dela res dooooolge teke.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 urami:

Definitivno ne kompliciraj, tudi pri 4:00 na km ne rabiš posebnih čevljev :D Uživaj v teku predvsem, saj verjamem, da se rad s čevlji ukvarjaš, sam naj ti ne bo to osnovno vodilo. 

 

Gre kdo na Idrija trail letos? 

 

Porocaj kako bo...gres tudi na vertikal?

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 5 urami:

 

Porocaj kako bo...gres tudi na vertikal?

Lani sem šel 14 km, letos bi podvojil to razdaljo. V primeru podobne sopare kot lani bom tak umrl že na 10 km :D

 

Za vertikal sem se globoko posvetoval s svojimi tetivami in so mi odsvetovale projekt :D

Povezava do prispevka

Pismo fantje, ste pa ravno kontra kot večina enablerjev na netu. Sm se že čist nahajpal za nove čevlje, pol pa sam komentarji v stilu ne rabiš novih, ti sam lavfej... Pa sm se mal zamisli, pa ja v bistvu mam še dva para popolnoma dobrih čevljev. Sam ma pa mr running razprodajo, pa še 10 % mam ekstra popusta za rojstni dan. Popolnoma sm bil razdvojen. Pol sm šel pa zvečer lavfat, pa mi je šlo res slabo. Pa sem bil potem pred še večjo dilemo. A bi z novimi čevlji boljš lavfal, al za tako polžanje itak ne rabim novih kupovati? Jao, pismo mam čudno bučo. V glavnem nič ne bom kupu, najbrž mi je šlo slabše k sm slabo spal že cel teden, pa prejšnji vikend precej nezdravo živel. Tko da danes počivam, jutri zjutraj pa užgem en daljši tek. 

 

Hvala ker ste poslušali tole izpoved.

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče Dne, 23. 7. 2023 at 10:08:

Screenshot_2023-07-22-20-04-47-831_com.duckduckgo.mobile.android-edit.jpg

 

Jake the Mess reče pred 1 uro:

Pismo fantje, ste pa ravno kontra kot večina enablerjev na netu. Sm se že čist nahajpal za nove čevlje, pol pa sam komentarji v stilu ne rabiš novih, ti sam lavfej...

Saj si si sam odgovoril, ti ne rabiš novih copat, ti HOČEŠ nove copate :lol:

 

Pa saj lej, če si lahk privoščiš, kupi nove, samo ne zdaj pričakovat nekih čudežev samo zaradi copat.

 

Itak pa jaz govorim okoli, kako ne rabiš novih šuhov, a potem jih imam sam okoli 20 :rofl:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 28. 7. 2023 at 12:38:

Shure ti si zdajle na 2k? pismo jaz mam v celem letu 2k :( 

Bi bilo več, pa sem si vzel bolj na izi po Kočevskem, pa žena ni hotela sodelovati po Sardiniji.:D Plan pred začetkom je bil 4k, očitno bo 3.5k recimo na koncu.

IMG_0259.thumb.jpeg.8e96904cec1b026064cb34fcfcd6b909.jpeg
 

@kmetek: hvala, sam bom pomoje počakal na MisterRunning, ker imajo enostavno vračilo. Me skrbi, da so kaj spremenili dimenzije modela glede na N2

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...