Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Ja samo kakšen je to kapitalist jebote, če ima izdelek, ki bi se prodajal kot sveže žemljice, on pa ga količinsko omeji, pri tem pa ne nabije cene.

 

če bi nintendo te zadeve tržil po 200 evrov na kos, samo roka pa :avadodo:

 

Samo ona dajo normalno ceno, potem jo pa zakotni dilerji tipa feget Slinch nabijajo v višave. 

 

Z drugimi besedami, če bi bil Nintendo true kapitalist bi pač izračunal kaj je opimum med povrapaševanjem/ponudbo in ceno - in potem ali nabil ceno, ali pa prodal vsem, ki špil želijo po še vedno dragi ceni.

 

 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Jaz sem Super Mario 64 igral relativno pozno --- v prvem letniku gimnazije, to je bilo tam okoli ~2005. Sicer sem ga že prej pri kakem kolegu sprobal, takrat l. 2005 pa prvič zares, v celoti in na svoji napravi. Zadeva je bila tudi takrat, torej skoraj deset let po izidu, povsem transcendentna. Ne da je zdaj celoten špil flawless, poznejši leveli so mi manj všečni (čeprav Tick Tock Clock mi je pomoje najljubši), ampak celostno gledano pa je res masterpiece za vse čase. Koliko enih skrivnosti, podrobnosti, carskih izzivov, v nulo dodelanega nadzora. Fak no, res kocine pokonci. Sem ga potem replayal še pred par leti, pa je še vedno top. Škoda mi je edino, da se z nekaterimi leveli res ne poconnectam (Jolly Roger Bay in Dire Dire Docks --- skratka "plavalni" leveli, plus open worldiš labirint Hazy Maze Cave mi nikoli ni sedel), tako da mi je res top samo ene 80 % igre. Je pa res, da je mnogim Hazy Maze Cave izredno ljub, tako da je to pomoje res osebna preferenca. Ampak ja, all in all, to je tisti moment, ko nekdo iz vesolja iztegne roko in te malo poboža po laseh, top of the toppest. 

 

Super Mario Sunshine je SUMMER: THE GAME. Ne vem, kako bo tole igrat jeseni/pozimi, ker zadeva ima tako hud poletni filing, da si je res ne predstavljam igrat s prižganim ogrevanjem v bajti. Tudi to sem igral s konkretnim zamikom, sem že celo bil na mn3njalniku, ko sem prvič igral (in o tem pisal na prejšnjem - rip - forumu). Na začetku igre nisem maral, kasneje pa sem jo zelo vzljubil, ker je pač happy summer game, ne moreš je hejtat, razen če si res evil person. Also noro hud soundtrack in sound design na splošno, mogoče najboljši v seriji.

 

Glede Super Mario Galaxy pa je tako, da mi je dvojka veliko ljubša. Pravzaprav je Super Mario Galaxy 2 med štirimi elitnimi prestižnimi naslovi, ki so v Ćamir "mala bosna" beležki dobile 10/10, ker mi je pač res nek miks med feelom 3d in 2d Mariov in v bistvu poveže celo franšizo v eno celoto in dostavi najbolj kvalitetno odmerjene izzive v seriji, igrici je res težko karkoli očitat, pure užitek, 10/10. Žal pa Galaxy 2 ni v packu. Galaxy 1 je meni malce slabša. Sicer nerelevantno za nekoga, ki dvojke itak še ni igral in je ne bo, ampak vseeno kisel priokus, da je izostala iz paketa. Ne štekam čist te poteze, ampak dobro, nintendo gonna nintendo forever.

 

Skratka. Nimam beležke pri sebi, ampak po spominu imam takole zabeleženo: 

 

Super Mario 64 ... 8/10 (mogoče 9?)

Super Mario Sunshine ... 7/10

Super Mario Galaxy 1 ... 7/10

Super Mario Galaxy 2 ... 10/10 (ni v paketu)

Povezava do prispevka
Feget reče pred 11 urami:

Ok please please naj mi eden razloži zakaj je to limited edition deal????

Kolektorjem mal pihajo na dušo s tem. Sej pa so ble iste fore za 25-ko Maria z All-stars in za 25ko Zelde tut Four Swords špil. 

Sicer se tut konec marca konča fiscal year Q4 2020 pa, da si nabijejo prodaje in potem dajo vun foro za tiste ko so zamudli je pa šanca posamičen nakup za 30e na špil vendar samo digitalno. 

 

 

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Meni je včeraj pisalo da lahko naročim, danes pa ne več. V bistu mi ni žal da nisem. Prvič to da najboljši špil izpustijo iz paketa , drugič s to svojo eksluzivnostjo, ki je čisto v nasprotju s kapitalističnim duhom svobodne pravne demokracije in trejič ker sem skeptičen, da bodo to neki pravi HD remasterji. Če se bo Mario 64 špilal isto kot na switchu, kjer ga lahko igram na pro controler, res ne vem kaj se pridobi s to novo verzijo. Sunsine lahko igram v 4k ne emulatorju in dela perfektno. Mario galaxy brez odurnih wii control pa me mika, samo bi rad videl prvo kako mislijo to izvesti. Za oba galaxija na switch brez opletajočega nunchuka bi verjetno celo stisnil mastnih 50 evrov, za katerih delavec v tovarni dela cel dan.

 

 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 7 minutami:

Meni je včeraj pisalo da lahko naročim, danes pa ne več. V bistu mi ni žal da nisem. Ker so mi Nintendo res taki smrdljivi kurci. Prvič to da najboljši špil izpustijo iz paketa , drugič s to svojo eksluzivnostjo, ki je čisto v nasprotju s kapitalističnim duhom svobodne pravne demokracije in trejič ker sem skeptičen, da bodo to neki pravi HD remasterji. Če se bo Mario 64 špilal isto kot na switchu, kjer ga lahko igram na pro controler, res ne vem kaj se pridobi s to novo verzijo. Sunsine lahko igram v 4k ne emulatorju in dela perfektno. Mario galaxy brez odurnih wii control pa me mika, samo bi rad videl prvo kako mislijo to izvesti. Za oba galaxija na switch brez opletajočega nunchuka bi verjetno celo stisnil mastnih 50 evrov, za katerih delavec v tovarni dela cel dan.

 

Ta paket, pa kakor je za nostalgike in collectorje sweet, je v resnici svinjski nateg v vaše fanboy guzice.

https://www.nintendolife.com/news/2020/09/nintendo_explains_how_motion_controls_work_in_super_mario_galaxy_on_switch

 

Povezava do prispevka

Sploh nisem poznavalec in ne spremljam igričarske industrije in obetov prihodnjega razvoja in novitet.

Razmišljam,da bi nabavil Switch-a,pa me "skrbi" da se sčasoma zadeve naveličam, ali pa mi pomanjkanke časa ne bo dopuščalo igranja...koliko kej drži ceno če se ga odločim prodat oz. a bo čez 1 leto vreden še 100€ al bo izguba manjša? 

 

 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 1 minuto:

Kaj pa jebe? Meni je Sunshine s HD teksturami delal na 60 FPS bp. Edino zaradi HD tekstur so bili robovi olja kje malo hecno "pravilni", ampak ja, to je cena HD moda :D 

 

JediEagle reče pred 4 minutami:

filmčki štekajo, kadar govorijo, HD tekstur ne zagrabi ali pa je še vedno shitty.... vsaj widescreen je

 

Saj, verjetnomoram še kaj po nastavitvah poklikat.... ampak moram mal forume brat, pa se mi trenutno ne da :D Bom probal kakšen guide poiskat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...