Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

  • 4 tedne kasneje...

Od prijatelja sem imel na izposojo Switch za par dni. Noro sem užival v Zelda: BotW, in me mika da bi si kupil Switch, vrgel kakšnih 100 ur v špil (morda nato še sequel) in prodal vse naprej. Ostale igre z izjemo Mario Odyssey me ne zanimajo.

Kateri Switch kupit? Igrati nameravam samo handheld. Nagibam se med OLED, ker če mislim buljit v mali ekran, hočem da je prijetno, po drugi strani je pa Lite mikaven z nizko ceno. Malo me skrbi iztrošenost baterije in joycon drift, zato imam rahel zadržek pred nakupom rabljenega, čeravno sem pristaš kupovanja rabljene robe.

uredilo bitje zelena panda
Povezava do prispevka

Nintendo Switch has now sold 129.53 Million Units Worldwide

 

Top 10 Best Selling Switch Games:

  • Mario Kart 8 Deluxe - 55.46M
  • Animal Crossing: New Horizons - 42.79M
  • Super Smash Bros. Ultimate - 31.77M
  • Breath of the Wild - 30.65M
  • Super Mario Odyssey - 26.44M
  • Pokemon Sword/Shield - 25.92M
  • Pokemon Scarlet/Violet - 22.66M
  • Super Mario Party - 19.39M
  • Tears of the Kingdom - 18.51M (v 7ih tednih)
  • New Super Mario Bros. U Deluxe - 16.17M

 

Edini špil, ki še lahko pride na ta seznam je Super Mario Bros. Wonder.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Mario + Rabbits: Sparks of Hope je dobil tretji DLC, ki prinaša Raymana, meni enega najjačih platformskih likov ever, long live the king, res bi spet sedla kakšna igračka z njim v glavni vlogi

 

Bom pomoje kar nabavil Sparks of Hope, me že dalj časa mika kot nek casual XCOM. Je kdo igral? Enka mi je bila prav fina, morda edino malo prelahka. A je dvojka težja? 

Povezava do prispevka

Težavnost je nekje na istem nivoju kot v prvem delu. Je pa dober sequel. Dobre QoL izboljšave. Combat je boljši. Ekipo lahko imaš kakšno hočeš. Ne rabi bit pod nujo Mario zraven. 

 

Men osebno je enka boljša ampak vseeno je dvojka polica material za Switcha. Bom pa nabavil season pass ko bo znižan ter probam vse tri DLCje.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Mario + Rabbits: Sparks of Hope je dobil tretji DLC, ki prinaša Raymana, meni enega najjačih platformskih likov ever, long live the king, res bi spet sedla kakšna igračka z njim v glavni vlogi

 

Bom pomoje kar nabavil Sparks of Hope, me že dalj časa mika kot nek casual XCOM. Je kdo igral? Enka mi je bila prav fina, morda edino malo prelahka. A je dvojka težja? 

 

Evo, ravnokar nabavil z Amazona.de, najcenej

 

Mario + Rabbids Sparks of Hope - [Nintendo Switch] : Amazon.de: PC & Video Games

 

S poštnino vred ~37 i kusur jevra

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 7 minutami:

 

Evo, ravnokar nabavil z Amazona.de, najcenej

 

Mario + Rabbids Sparks of Hope - [Nintendo Switch] : Amazon.de: PC & Video Games

 

S poštnino vred ~37 i kusur jevra

Vzami še kaj, da imaš free poštnino (ne vem ali se različni nakupi stackajo). V drugi temi je bilo ravno omenjeno.

Slinch reče pred 3 urami:

Heads up, amazon.de zdaj pokaže tole na prvi strani:

 

image.png.2dfd0d535060e307fe7b62daf0be5ed5.png

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Scar reče pred 32 minutami:

Super Mario Bros. Wonder Is What Happens When Devs Have Time to Play

 

https://www.wired.com/story/super-mario-bros-wonder-nintendo-switch-mouri-tezuka-interview/

 

Meni zgleda zabavno, pomoje kar day1 zame :sorcerer:

 

hahaha točno to je bila moja reakcija, ko je bil špil najavljen :D :D

 

1) switch je mega uspeh, nintendo podira vse rekorde

2) vodstvo reče ekipi Ajde pedri kitajski, pri naslednjem Mariotu 2D si pa dejte duška, itak so vsi KPI-ji že zdaj skozi streho, tko da ni panike tud če zabriteje Gobica npc-ja na prečko in mu tattovirate svastiko

3) devi rečejo yolo in nardijo špil za dušo, tudi če se ne bo prodajal

4) rezultat: visuali ko da si na preveliki dozi LSD-ja, random squilanje med trailerjem, princes peach s 160 kg in slonjim rilcem, še malo več weird petja in squilanja, še malo bolj random liki in ozadja, vse skupaj izgleda mega weird in cool

 

 

mislim kaj da fak je to no :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Scar reče pred 39 minutami:

Super Mario Bros. Wonder Is What Happens When Devs Have Time to Play

 

https://www.wired.com/story/super-mario-bros-wonder-nintendo-switch-mouri-tezuka-interview/

 

Meni zgleda zabavno, pomoje kar day1 zame :sorcerer:

Jaz sem pomojem tudi day1. Zadnjega 2D Marjana (NSMB U Deluxe) niti nisem probal niti me nikoli ni vleklo v nakup. Zgleda res pravo generično sranje, ki ti ga skupaj spravi chat GPT. Tole pa obeta. 

 

Sicer sem za Super Mario RPG  bolj nahajpan kot tole.

Povezava do prispevka

NSMB U sem imel na Wii U in je res precej chatGPT špila, je pa baje Luigi U DLC zanimivejši, ker je dosti bolj crazy v dizajnu stopenj

 

Pač fora je, da v bistvu so igrice: 

 

New Super Mario Bros. Wii (2009)

New Super Mario Bros. 2 (2012)

New Super Mario Bros. U (2012)

 

Samo remiksane verzije New Super Mario Bros. (2006). Če si obrnil slednjega, so ostali bili precej dolgočasni, razen če si fan igranja vedno enih in istih špilov. Pa že New SMB 2006 ni spet ponujal tako noro zanimive izkušnje, v primerjavi s kakšnim Super Mario World. Kar se meni tiče, je ta "New" serija zelo overrated. Sem 100 % completal Wii verzijo, pa mi je bila kar malo boring na čase

 

Medtem ko Wonder deluje awesome in bom ga ziher igral

Povezava do prispevka

Meni so ljubše 3D Mario igre, ampak sin je včeraj čisto zaljubljeno gledal tale Direct.....mu rečem, da bo pisal božičku za špil (si mislim, kakšen easy christmas shopping bo tole, hihi), ane? On pa: NOPE, sam si bom kupu, da bom imel DAY ONE.... ne pa ne boš...ja, bom......sinko, ne boš, lahko pa pišeš božičku....oči, sej bom sam kupu.....šparaj za izpit za avto, ki bo nemogoče drag (by the time you go to driving school).....oooočiiiiiiiii

 

Imam občutek, da debata še ni zaključena :P Še dobr, da ne zna še sam naročat preko neta pa da ni v bližini trgovine s špili ....though he might learn by release day.

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 7 urami:

Težavnost je nekje na istem nivoju kot v prvem delu. Je pa dober sequel. Dobre QoL izboljšave. Combat je boljši. Ekipo lahko imaš kakšno hočeš. Ne rabi bit pod nujo Mario zraven. 

 

Men osebno je enka boljša ampak vseeno je dvojka polica material za Switcha. Bom pa nabavil season pass ko bo znižan ter probam vse tri DLCje.

Sem vzel na Storu, ker je bila akcija, in zdaj igral eno uro. Fina igračka. Edino te cringe zgodbe se mi tok ne da prenašat, pa se mi zdi, da je še več dialogov kot v prejšnjem delu. Ampak 'OCD' me pa ne pusti, da bi skipal dialoge in vmesne sekvence :D.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...