Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Sem naredil prvi svet (main quest) v Sparks of Hope. Fina igračka, še enkrat confirmam, ampak mi je bila enka na uč ljubša. Malo preveč mi je nekega clusterja, itemov, skinov, side questov, svega i svašta, enka mi je bila všeč v svoji kondenziranosti. Zaenkrat mi en battle kravžlja živec, sem si ga pustil za kasneje. Igram pa na najtežji težavnosti 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Hej druzina, @mumbo360, @Me3do, @MorskaGlista, @Kavbojc, @linuxx1337. Shwic onlineTM letna narocnina na fitnes v okovih je naokoli. Ako kdo zeli podaljsat, mi prosim nakaze peneze, oziroma javi, da se sprosti mesto in lahko poiscem novega clana za jogo ob radiatorju. Hvala. Also @Jake the Mess bodes podaljsal tidal? 25.09. je bilo leto naokoli.

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

sm pomojem nekje na tretjini SMB:Wonder pa me izgled in wibe se vedno ful odbijata, tko da bom mogu mal zobe stisnit, da preigram do konca. je pa mehansko kr nekaj kul stvari not, vsec mi je k se vedno ne izgubljajo casa z zgodbo al pa naprimer razlaganjem zakaj je mario tut slon (ampak ok pri wonderju itak nic nima smisla, pomojem si avtorji predstavljajo, da tko zgleda, ce si na tripu) v glavnem lepo 15 sekunden story intro pa gremo igrat, loh bi se razvijalci dolgocasnih AAA story driven igric kjer tricetrt casa gledas neke cutscene mal zgledval po tem konceptu : D

 

igrica bi loh mela svojo temo

Povezava do prispevka

imagea ne rabis nic hackat, jst v ryujinx igram, iz interneta ukraden image das v folder ki ga mas nastavlenga v emulatorju

 

preden prvic pozenes posnames se https://www.mediafire.com/file/wisclvjbc2rglk1/010015100b514000.7z/file in vsebino das v cache folder (v emulatorju desni klik na igrico > cache > cache folder), tko ti bo prvic mal dlje loadalo, potem pa bo bolj tekoce tekla igrica, ker ne bo rablo shaderjev sprot compilat al neki

 

pa keye posodobi prej https://theprodkeys.com/ryujinx-prod-keys-title-keys/  (v emulatorju: file > open ryujinx folder > in tm gres v system folder in not pastas prod/title keys datoteki)

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Nazigam ze celo dopoldne Wonderja :D fina stvar. Prvi 2d mario po dolgem casu, da me je pritegnil (new mario bros za wiiU in 3ds sem oboje zakljucil po parih urah, ker sta mi bla res nenavdahnjena), se pa sicer precej bolj domace pocutim v 3d mariih. Videz me ne moti, po 20 let identicnih 2d mariev mi je sprememba na bolje. Wonder flower je kul dodatek, ker res ne ves, kaj te caka, ko ga poberes. Spil ne spremeni prehudo mario formule, ampak ravno tolk da je svez obcutek. Zaenkrat ga se ne bi postavljal ob bok recimo Rayman Legends (tropical freeza se nisem igral jao jao), ampak dopoldanski vtisi so zelo pozitivni.

Povezava do prispevka

Men je izgled do jaja, ajde slon je res najbolj random možna stvar, samo v štartu je italjanski vodovodar med cevmi in hodečimi bombami zrasel, če je pojedu mušnico in nam je po 35 letih "valda". Detajlov v grafiki je miljon, teme so mal znane, mal nove, isto zvoki in glasba, tako da hitro vrže kavelj in te vozi dalje.

 

Sem pa zaključil samo w1, tako da nekih hudih vtisov o mapah, raznolikosti in mehanikah še nimam, zaenkrat ni bilo še nobene res bomba plate, pa nobene bedne, nivo zgleda zaenkrat visok. Pa na kurac mi gre prompt za badge vsakič ko umreš.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...