Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Kaj je trenutno najbolj ugoden nacin za nabavit gamepass? Mika me nabavit series s ravno zaradi gamepassa in vidim pri par nasih trgovcih bundle series s + 13 mesecev gamepass ultimate za 420e. A je to ok cena, al so se mogoci razni conversioni iz gold v ultimate oz. kar je bilo aktualno pred cajtom?

Povezava do prispevka

Evo, upgradal iz Xbox Series S na Series X. Kupil sem ga za 500€ od nekoga na Bolhi, ki ga je zadel v nagradni igri 😃

Prej sem imel PS5, pa sem ga raje prodal in kupil X-a. Kolikor sem bral reviewe naj bi bil itak X obcutno hitrejsi, boljse zoptimiziran za stare/current gen spile, zelo mi je vsec gamepass, Forza mi je top game, MS Flight Simulator pride vn v ponedeljek....tako da jebes PS5 in ves njegov hype. 

 

IMG_20210722_204907.jpg

Povezava do prispevka
Arey reče pred 4 minutami:

Obcutno hitrejsi x pravis. 

Mocnejsi je X od PS5ke ja, poglej si mal reviewe ce mislis da si zmisljujem. 

https://youtu.be/RHSpjyMHPYg

 

Ampak sej vem ja...tle na mn3njalniku ste pac sami Sony fanboyi 😅

 

Kakor za koga v glavnem. Jaz mam do naslednjega leta verjetno samo XSX potem se pa PS5 kupim, ko bo kaj vec dobrih ekskuziv zunaj.

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 50 minutami:

Evo, upgradal iz Xbox Series S na Series X. Kupil sem ga za 500€ od nekoga na Bolhi, ki ga je zadel v nagradni igri 😃

Prej sem imel PS5, pa sem ga raje prodal in kupil X-a. Kolikor sem bral reviewe naj bi bil itak X obcutno hitrejsi, boljse zoptimiziran za stare/current gen spile, zelo mi je vsec gamepass, Forza mi je top game, MS Flight Simulator pride vn v ponedeljek....tako da jebes PS5 in ves njegov hype. 

 

IMG_20210722_204907.jpg

Gre se za igre. 

 

Ce te zanima GP je boljsi Xbox

 

Ce te zanimajo nove sony ekskluzive DeS in Returnal do sedaj... je boljsi ps5

 

Glede na moje skromne izkusnje imas z GP ful vec za igrat nekih retro igrc in vse free trenutno, ko je susa je GP bolj deal imo

 

Ps5 pa pac imas une dve tri bomba igrce, ki jih na xboxu ni, ostalo je isti kurac al pa placljivo

 

To kaj je hitrejse je irelevantno.. ker na koncu lockajo nq 60 fps in standardizirajo gejm da je isti kurac

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 5 minutami:

Ampak sej vem ja...tle na mn3njalniku ste pac sami Sony fanboyi

Ne gre se toliko za to. Bolj se gre za to, da skušaš na vsak način striggerat folk, ki mu je že znano vse kar si napisal.

Mi smo se o teh zadevah pogovarjali PRED izidom konzol, ne več kot pol leta kasneje.

Obrni ploščo in napiši kej pametnega/zanimivega, pa te bo morda folk celo poslušal in bo stekel dialog. Tole kar ti počneš je samo krneki.

 

Drugače pa je kolega @Slinch zgoraj samo namignil, da nujno sprobaj enhanced Red Dead Redemption. Baje je milina.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Ne gre se toliko za to. Bolj se gre za to, da skušaš na vsak način striggerat folk, ki že ve vse kar si napisal.

Mi smo se o teh zadevah pogovarjali PRED izidom konzol, ne več kot pol leta kasneje.

Obrni ploščo in napiši kej pametnega/zanimivega, pa te bo morda folk celo poslušal.

🐑 pac kupujete PS5, ceprav nimate nic za spilat na njem 😂 bog ne daj da kdo kaj napise proti PSju tu....preber si mal tuje objektivne reviewe kaj pravijo, kje je lepsa grafika, kje je boljsi frame rate, kje za 11€ na mesec dobiš 100 iger+ itd, ampak sej vem da zgubljam cas z vamu 🐑 tle ja 😅

  • Trol 2
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

Gre se za igre. 

 

Ce te zanima GP je boljsi Xbox

 

Ce te zanimajo nove sony ekskluzive DeS in Returnal do sedaj... je boljsi ps5

 

Glede na moje skromne izkusnje imas z GP ful vec za igrat nekih retro igrc in vse free trenutno, ko je susa je GP bolj deal imo

 

Ps5 pa pac imas une dve tri bomba igrce, ki jih na xboxu ni, ostalo je isti kurac al pa placljivo

Se strinjam ja, trenutno ni bog ve kaj zunaj na PSju, vsaj za moje pojme ne, zato pa se prestavljam za kaksno leto primarno na Xbox, potem pa konec naslednjega leta verjetno upgradam iz PS4 Pro na PS5...

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 1 minuto:

preber si mal tuje objektivne reviewe kaj pravijo, kje je lepsa grafika, kje je boljsi frame rate, kje za 11€ na mesec dobiš 100 iger+ itd,

Meni je to vse znano. Reče se mu PC.

Jaz mam PS5 zaradi ekskluziv, ki jih na PCju ne morem igrat. Series X mi je neuporaben.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Meni je to vse znano. Reče se mu PC.

Jaz mam PS5 zaradi ekskluziv, ki jih na PCju ne morem igrat. Series X mi je neuporaben.

Nimamo vsi gaming PCja.....zato je za nas med PS5 in XSX sigurno TRENUTNO drugi boljsa izbira. Ko pa pridejo tezkokategorniki ven pa itak se 5ko nabavim...do takrat pa mi ni smisla.

uredilo bitje Shemso999
Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 2 minutama:

Se strinjam ja, trenutno ni bog ve kaj zunaj na PSju, vsaj za moje pojme ne, zato pa se prestavljam za kaksno leto primarno na Xbox, potem pa konec naslednjega leta verjetno upgradam iz PS4 Pro na PS5...

Nabavi si GP za 3 leta za 100 eur

 

Samo kupis gold za 3 leta in ga za 1 euro konvertiras v GP ultimate

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 2 minutama:

Hahahaha, kupim tebe pa se tvoj tvojo gaming škatlo zram ce hočem, eni investiramo svoj tezko prigarani denar raje v kaj bolj pametnega 😅

 

ke_kit reče pred 4 minutami:

Eni ste pač :ikonica_revež:, jebi ga.

Očitno tudi po duši.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...