Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Pozdravljeni,

 
žal smo bili danes s strani dobavitelja obveščeni, da artikel Microsoft Xbox Series X igralna konzola ni več na voljo za dobavo, zato smo primorani naročilo artikla preklicati.
 
:cry:
 
Xbox - najtežje dobavljiva konzola na svetu :(
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Jaz sem bil pa danes prijetno presenečen ko sem od Mimovrste dobil SMS da lahko pridem iskat Xbox Series X. Tako da zdej imam obe next (current?) gen konzoli.

 

Kaj svetujete glede baterij za kontroler? Je najboljš kupit polnilec pa rechargeable AA baterije? Katere? A je kakšna boljša alternativa?

 

Pa kateri so kaj must-play XB naslovi? Zaenkrat sem si potegnil Forza Horizon 4, Halo: MCC, Ori 2 in Falconeer (zadnje tri ker vsi podpirajo 120fps).

uredilo bitje BigFoot
Povezava do prispevka
BigFoot reče pred 12 urami:

Jaz sem bil pa danes prijetno presenečen ko sem od Mimovrste dobil SMS da lahko pridem iskat Xbox Series X. Tako da zdej imam obe next (current?) gen konzoli.

 

Kaj svetujete glede baterij za kontroler? Je najboljš kupit polnilec pa rechargeable AA baterije? Katere? A je kakšna boljša alternativa?

 

Pa kateri so kaj must-play XB naslovi? Zaenkrat sem si potegnil Forza Horizon 4, Halo: MCC, Ori 2 in Falconeer (zadnje tri ker vsi podpirajo 120fps).

https://www.delko.si/sl/battery-charger-u411-plus-4-x-rechargeable-aa-nimh-1-2v-gp-2700plus-acusb-adaptor-wa12.html

Povezava do prispevka

Avaliable today on Xbox Game Pass:

 

    Arx Fatalis (PC)
    Dishonored: Death of the Outsider (console, PC, and Cloud)
    Doom (console and PC)
    The Evil Within 2 (console, PC, and Cloud)
    Rage (console and Cloud)
    Wolfenstein II: The New Colossus (console, PC, and Cloud)
    Fallout (PC)
    Fallout 2 (PC)
    Fallout Tactics (PC)
    Fallout 3 (console, PC, and Cloud)

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Grpunded izgleda ql. 

 

Sam drugace ta game pass je zakon ne, se posebej ko je susa. Samo gres malo gledat za nazaj in si neki poberes to je to. Tle 90 posto zadev free

 

Na PS5 je 90 posto za nazaj za placat 10 20 30 eur ipd

 

Sicer jaz sem bolj za day 1 stil, sam zdaj ko ni nic in morem spilat neki retro in ne vem kaj bi je toto

 

Ceprav tzdi za day 1 sem do zdaj neki dobil.. kaj je blo aja Outriders. Pizda je slo enih 50 100 urc

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Jaz sem pa včeraj dobil svojega beasta na mimovrste. Grem prevzeti v trgovino, neki čapci so se nekaj prerivali, tako da sem že takoj na vhodu dva prefukal. Potem dobim konzolo in se zaderem ko merjasec in takoj pride do mene ene huda kurbetina in mi stisne v roko listek s cifro in tangice.


Pridem domov, z orjaško sapo razpiham prah na polici posebej pripravljeni za novega beasta. Se slečem do golega in namažem z oljem. Nato priklopim konzolo in inštalliram account. Nastavim kodi video player pogledam eno serijo in grem spat:rofl:

 

Pizda no, konzola je fucking xbox one x - II. Res prav vse je isto no:rofl:  Mislim da sem bil skoraj bolj navdušen na SNES mini jajci od konzole kot sem nad novim beastom. Dejansko sem od vsega najbolj mega happy da kodi dela vrhunsko. Potem sem šel gledati koliko je kaj igric enhencanih za beasta in tudi poštena žalost. Razen gearsov nič pametnega.

 

No ja, v celem konzolnem ciklu verjetno še kaj pride, sicer pa imam kar konkretno xbox one zbirko, tako da vsaj te bodo super delali:D

  • Račka +1 1
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka

Meni je ql xbox.. vrjetno ce bi imel one x bi mi tudi bil isti k, ker bi itak imel GP ze prej. Ampak glede na to da nisem imel xboxa celo generacijo od 360 in imam zdaj prvic GP in da je suša za pop, mi ta GP kar sede.

 

Prav se pocutim, kot v starih cajtih ko sm nabavljal piratske igre in sm samo pobiral in testiral in zbrisal, haha pol vsaketolko sem odkril kaj zanimivega in tako :) 

 

Zdaj igram neki Halo 2 sm v predzadnjem levelu na heroic, je karr iziv. Pa Grounded mi je ql. Pa Doom ethernal me caka, pa se neki, ne spomnem se. Pa itak vsa Halo kolekcija.

 

Ta Phill Spancer je res en clan od komunista 🤣🤣 sploh ker se vedno dovoli, da lahko 3 leta golda pretvoris v GP ultimate. Dejansko kupis eno leto, dobis 2 zastonj 

 

Pa da se pojacajo to, da vse multi igre pridejo day one na GP.. jaz bi placal tudi 20 eur na mesec

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...