Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 minuto:

Orija sem zamudil. Kak je bil? Nihče ne omenja, zato sklepam, da ne glih nekaj... Izid so povedali?

 

 

Ori Will of the Wisps bo 4K 120 fps.

 

 

A lahko kdo najde drkam gif za Mefista?

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Razocaran sem nad Halo Infinite.. prevec.. ne da se mi vec pisat :(

Ko sem gledal sem ves čas razmišljal o tem kako bo šele tebi bedno. :D

Hang in there. Na koncu bosta itak najbolj pomembena story in gameplay.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Btw Medium in Scorn sta itak samo timed ekskluzive ane? Dejansko me zanima od tega kar bi znal ekskluzivnega pridet v prvem letu samo in le Everwild... Kasneje potem pa še Hellblade in Fable. Tak da mislim da bo šel X1X dejansko na bolho dokler dobim zanj še ene 250€ in potem kupim XSX po par letih če se bo kej nabralo. 

 

 

  

tomazek reče pred 4 minutami:

Eh...lol - Ori

 

 

Pa nisi mislil da bodo že naslednji del pokazal? :D  Sej je sam par mesecev od izida Will of the Wisps.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

Pa nisi mislil da bodo že naslednji del pokazal? :D  Sej je sam par mesecev od izida Will of the Wisps.

Čist sem pozabil, da je to tak svež naslov v bistvu :D Šele letos sem oba zapored preigral. 

 

P. S.: Sele zdaj za nazaj pogledal trailer za The Medium. Evo to je zame zmagovalec predstavitve pa še letos bo! 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Sem tudi 2 strani nazaj omenil, da se mu svet zdaj podira. Hang in there buddy! Stay strong. Moral bi nas poslušat, ko smo ti govorili, da ne pričakuj preveč in si nas ignoriral ter se dodatno hypal.

 

Men resno ni jasno kako folk sploh še verjame Spencerju in njegovi ekipi kar se iger tiče?!? @Playstation se je v času ko je ta model v vodstvenem kadru Xboxa zamenjal že praktično ves kader na glavnih položajih in to kljub uspehom pa jim dejansko gre vedno samo še na bolje. Praktično vsi njihovi studiji delajo vedno boljše igre medtem ko Rare dobesedno gnije pod okriljem Microsofta. Sicer Everwild zgleda res hudo noro in očitno so končno dobil bolj proste roke kaj lahko delajo, sam vseen si kar predstavljam kake hude platformerje bi modeli delal pod okriljem SIE.

 

Kar se tiče gamepassa in BC pa samo kapo dol. Tukaj so pa svetlobna leta pred konkurenco

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče Pravkar:

Se splaca pol celo zadevo pogledat al sam trailerje(katere)?

 

Samo trailerje ker so v mnogo boljši kvaliteti. Stream je bil sicer boljše kvalitete kot od Playstationa sam še vseen je blo celga fuka compression artefaktov.

Povezava do prispevka
IGN spoke with Halo Infinite Studio Head Chris Lee ahead of today’s long-awaited gameplay reveal of Halo Infinite. During that conversation, Lee revealed that Infinite is the last standalone release for the franchise for the foreseeable future.

“Halo Infinite is the start of our platform for the future,” he said. “We want Infinite to grow over time, versus going to those numbered titles and having all that segmentation that we had before. It’s really about creating Halo Infinite as the start of the next ten years for Halo and then building that as we go with our fans and community.”
This does not mean that Halo Infinite is a live service game, a la Destiny. But it does mean that new story experiences will be told underneath Infinite’s umbrella, and it also means Infinite will be evolved technologically for quite a while. 343 confirmed that Infinite will get a free raytracing update sometime after launch.
uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Kera igra iz Japonske je bla zdej tista za katero je Spencer nedavno reku da bo folk zelo vesel?!?

Phantasy star sigurn

 

Drgač pa je Phil tak bullshitar da adijo pamet. Sam še njegova oproda Albert "EU is a single country" Penello je večji bednik. Pa dejmo še Greenberga v ta mix, pa se Sonyju sploh ni treba dost matrat, da jih bodo prodajno povozili.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...