Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Menethil reče pred 7 urami:

Kurac res odraščal sem ob Disney risankah, a veš uno, čeprav so iz knjižic otroških kopiral, sam risanke so ble epik. A veš ročno risane, izhajale na vsake neki let, sporočilo. Pol so pa prasci pršli do muchos dnarja pa licenc.  A veš kupl Marvel pa Star Wars. Kera govna so nardil. Trilogija pa Solo pa Rogue. Edin kar je blo vsaj vredno gledanja je bil Rogue, pa ajde solo za 1x. Trilogija tako sranje, da ne morš verjet. Folk joku na prologue k je Lucas naredu, faaak kar je disney je naredu, nič se ne spomen radn da so Luke Skywalkerja fuknal not. Pol pa k so Marvel kupl, štancajo kot žemlje, pizda brez vse vsebine, direkt kokr se štempajo žemlje, tekoči trak. Ko jebe Disney!

 

meni je rogue one res top filem in jako mi je bila vsec serija andor. drugo sezono nestrpno pricakujem. ostale serije so bile za pogeldat, samo ni to to. trilogija pa bolj ali manj smeti.

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 3 urami:

ja ma dons sm pač prekoračil. i ain't lying. mislm sej sm cool. sam fak 

 

Dej Dejch nehej pit no... Kar si spil v lajfu si spil. Konec! Niti kaplce več. Po enem letu, boš videl, kako se stvari same postavljajo na svoje mesto. Precej težje je narest faks, it v fitnes, spremenit 100in eno stvar. Ti rabiš samo nehat pit, vse ostalo bo samo prišlo. Ne meč si lajfa stran.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 8 minutami:

Dej Dejch nehej pit no... Kar si spil v lajfu si spil. Konec! Niti kaplce več. Po enem letu, boš videl, kako se stvari same postavljajo na svoje mesto. Precej težje je narest faks, it v fitnes, spremenit 100in eno stvar. Ti rabiš samo nehat pit, vse ostalo bo samo prišlo. Ne meč si lajfa stran.

Jaz se 100 % strinjam

 

Se spomnim ene 8 let nazaj sva bila na vezi, da bi mu dal knjige za slovenščino na maturi, dobesedno v avtu sem vozil knjigo, pa res bi ti lohk pomagal naredit maturo pa se vpisat na nek faks

 

Pol pa tip zgine za par let in se vrne kot hardcore alkoholik in spamer

Povezava do prispevka

Poznam 2 alkoholika, ki sta bila to do svojih petdesetih (pa večino odrasle dobe prej). Zdaj, ko sta ozdravljena in sta v par letih prišla k sebi, zgledata boljš kot praktično vsi njuni vrstniki.

 

alkohol  ftw - dajte ga vsi pit čim več, ampak do določene meje, da te ciroza ne ubije

Povezava do prispevka

Tko se spravim kvihtat pa ne vem kaj bi gledal vmes. Attack on Titan je finito, Fargo S05 nekje na sredini rata trademark negledljivo Netflix woke sranje, gremo mal na hitro prebirat reddite, kaj so kaki cool akcijski animeji, ki jih še nisem gledal.

 

V oči mi pade "Terraformars", akcijski sci-fi anime, kjer se specialci iz Zemlje bojujejo proti mutiranim ščurkom z Marsa :D 

 

Emmm, ok, zanimiv opis, ocene ima dobre, ajde dejmo sprobat, ne pričakujem glih Kralja Leara, pač neki da poka pa da je cool, in kle ga baje poka ful.

 

Po petih delih samo wtf am i watching.jpg  :D :D  Kva pa to pere te japonce ej, fak a je ta folk že po naravi tako čuden ali so vsi na nekih drogah ali kaj da fak.

 

Dejansko je anime točno o tem - o boju zemeljskih NASA specialcev proti mutiranim ščurkom na Marsu. Piše se 2620, na Zemlji je izbruhnil skrivnostni virus s 100% smrtnostjo, ki so ga po nesreči prinesli znanstveniki z Marsa. Mars je sicer na polno terraforman, biosfera je prilagojena ljudem, ni pa še poseljen. Kaj je glavni twist - na Marsu so delali znanstveniki poizkuse na ščurkih, ki so nekako mutirali v noro agresivne in napadalne humanoide, ki zdaj ubijejo vsakogar, ki pride na Mars (ta del še ni čisto pojasnjen, ampak ne dvomim, da ne bo izjemno lucidna in logična razlaga). Zdaj morajo Zemljani nujno nazaj na Mars, da odkrijejo vir okužbe z virusom, in so se morali po 50ih letih ponovno vrniti na ultra sovražen planet, poln mega nasilnih humanoidnih ščurkov. Ampak! Človeštvo je tokrat pripravljeno. Specialci, ki jih pošlje Zemlja, nimajo ne strelnega orožja, ne atomskih bomb, ne laserjev, ne ničesar, kar bi nekako pričakoval od specialcev v 27. stoletju, imajo pa nekaj drugega, nekaj mnogo bolj smrtonosnega. I, kaj pa je to?, verjetno sprašuješ, dragi bralec. Imajo nekaj mnogo boljšega kot je moderno orožje, naivni sin moj - imajo lastne žuželčje mutaciije :D:D :avadodo: :avadodo:  Jebeš tanke, minigune ali taktične nukice - protagonist s skillom, da mu zraste 8 oči, to je tisto pravo. Plazmatski kanon? A si mogoče peder, prava rešitev je v junakinji, ki so jo skombinirali z rdečo mravljo. 3000 tonski mech s flamethrowerjem - ja, v igricah, v RL pa svet rešuje protagonistka, ki ima edini skill, da ji iz riti gledajo krila kačjega pastirja. In vse seveda MEGA RESNO, vsi zajebani do konca, akcija dejansko šopa 300 na uro, brutalni dvoboji, twisti v zgodbi, res uno ni da ni.

 

Tko res MEGA moška roba, sem hotel že vse pobrisat pa pljuniti na harddisk skozi disketnik, ampak sem si premislil, tole mojstrovino se pogleda do konca. 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Hja, nč, bomo pa še enkrat pogledali prve 3 sezone Fargota.

 

Drugače pa @Galko, ne vem kolk poznaš Jojo's Bizarre Adventure, to je dovolj velik odfuk da ti bo dogajalo, tud večina sezon je na Netflixu, tako da ne rabiš downloadati. Zgodbe se nadaljujejo ampak vseeno je vsaka sezona svoj arc in vsakič je nekdo drug glavni character, imaš pa zapretiravana poziranja pred fajti, odfukan humor in fajte, ki so večinoma miselne zagonetke in ne samo Dragonball type en tolče drugega.

 

Dejansko res samo preživet je treba prve 3 epizode v Phantom Blood, ki so malo počasnejše, ampak vsaj preko tega boš vedel kdo je main villain, potem pride Battle Tendency, ki ima nazije in vampirje, potem imaš pa meni najljubša sezona kateregakoli animeja ever - Stardust Crusaders, kjer buff modelčki potujejo iz Japonske proti Egiptu in je PEAK ANIME. 

 

Muzika šopa, homoerotična energija sipa čez rob, animacija je crisp, supermoči so odfukane.

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 2 minutama:

Kere boljše robe?

 

Meni so "dobre" japonske anime serije PRECEJ boljše od Arcane. Ne vem, 

 

- Berserk

- Attack on titan

- Neo Genesis Evengelion

- Dorohedoro

- Gantz

- Parasyte

- Death note

- Elfen Lied

- Claymore

- zih še kej

 

@Weraziel ne poznam, ampak rajši bi kako bolj akcijsko robo pogledal. Rabim biti v battle-mode ko se borim z 20 kg kettlom :D :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 minutami:

 

Meni so "dobre" japonske anime serije PRECEJ boljše od Arcane. Ne vem, 

 

- Berserk

- Attack on titan

- Neo Genesis Evengelion

- Dorohedoro

- Gantz

- Parasyte

- Death note

- Elfen Lied

- Claymore

- zih še kej

 

@Weraziel ne poznam, ampak rajši bi kako bolj akcijsko robo pogledal. Rabim biti v battle-mode ko se borim z 20 kg kettlom :D :D 

Arcane je chillout zgodbica postavljena v LoL svet. To kar ti naštevaš so pa kvazi filozofske budaleštine. Kul je ker so liki raznoliki, ker ne posiljuje pretirano s filozofijo. Pač neke vrste risanka za odrasle (med prazniki sem gledal masha and the bear tako da ... mogoče nisem lih taprav da bi ocenjeval filozofski content risanke :P ... aja pa pujso pepo ) 
Kot da bi LOTR primerjal z Matrico nekako. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

@Galko

 

Ne rabiš gledat Demon Slayer, ker razen dobre animacije je to precej brainless anime (razen če ti to paše). Glede na količino dobrih animejev bi to raje prišparal za potem, ko bo dokončano, če že misliš gledat. Chainsaw Man je malo boljše, samo je main character incel in je malo preveč cringe scen vmes med fajti, tko da jaz ga ne mislim gledat naprej.

 

Jujutsu Kaisen je še najboljši od teh novejših, imam tudi mango doma. 

 

Drugače Gintama ima akcijo, ampak resda ne na takem nivoju kot kakšen Hunter X Hunter ali pa Jojo.

 

Pojdi googlat One Punch Man, Baki Hanma, Kill La Kill, Hellsing Ultimate

 

Povezava do prispevka

@Weraziel sej sem dal seznam za referenco, kaj mi je cool :) Valda mi je bolj všeč roba ki ima še cool zgodbo in like zraven akcije, haha :) Čeprav ajde, nek Claymore ima glih toliko zgodbe, da je neki vmes med tem ko se babe koljejo z gigantskimi meči :D

 

Bom pa itak verjetno prečekiral vse kar predlagate, slabš kot Terraformers je že težko :D

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 16 urami:

lej nam nč reku ker nism gledu. sam disney ga zasral pa reč kar rečš

 

konkretno ja

pa js neke kvalitete sicer niti nisem pričakoval

sem pa focus na jedije oz. force userje in razširitev past fucking Skywalker saga

boy was I wrong :(

 

pol pa še kokr je npr Andor sicer res kr dobra serija, to zame ni SW, oziroma to ni SW, ki si ga želim.

 

Menethil reče pred 16 urami:

a si z evito brt?

 

kaki brt, mož prjatu

 

Vučko3 reče pred 2 urama:

Fargo nova sezona je res zoprna. 

 

 

a je slabš k 4.

 

 

also, kot nekdo, ki sploh ne gleda animejev, za enga lahkotnega pripročam Zom 100: Book of the Dead (prvi del je sicer depresiven as fuck, ampak se že proti koncu spremeni)

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

verjemi, da sem upošteval

 

Hellsing Ultimate ima (ne boš verjel) nazije in vampirje :D obstaja normalna verzija in Ultimate verzija, priporočam slednjo ker so daljše epizode ampak vseeno vse traja skupaj manj cajta in je boljša animacija

Psycho Pass ima res fajn sci fi zgodbo, tako da vsaj prvo sezono se splača pogledat, pomoje je to najbližja stvar og Blade Runnerju. Main villain je filozof, ki stalno quota druge ljudi, tako da se boš zih počutil domače če si kaj bral Zarafove poste :D 

Jujutsu Kaisen je golden child novega vala animejev, ki očitno dajo več na to, da so vsi characterji karizmatični na svoj način in kjer je akcija glavna stvar

Kill La Kill je odfukana stvar z napol nagimi bejbami, ki se tolčejo v arenah. Sem kar malo presenečen, da je moji ženski tok všeč ta anime. Je od studio Trigger, ki delajo skorajda izključno samo odfukane animeje.

Tako izgleda glavni lik te serije

KilllaKillvolume1.jpg

 

Aja, pa Vinland Saga! Odličen anime o vikingih, fajti so vrhunski. Vse štima, četudi ta anime se na nekaterih mestih malo upočasni dogajanje, ampak cenim, da je mangaka tako predan temu, da pokaže kako je bilo v času Vikingov

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 minutama:

a je slabš k 4.

 

Ne, precej boljš je k S04. U bistvu ima S05 ful obetaven začetek, cool in zanimive like, zanimiv zaplet, tko res fun times. Sam pol gre pa iz dela v del bolj downhill, ker pač Netflix ne more in ne zna iz svoje politične preachy driske. Absolutno VSI moški v seriji so ali nesposobni, ali totalni braindead idioti, ali evil naziji. Edini "pozitivni" lik, mož od protagonistke, je pa tak beta polž, taka pička, tak nemoški, da mu ne bi ti v tvojih bsdm seansah niti v faco pljunil, pa če bi ti plačal 20 eur za to. In on je predstavljen lot model moški partner :D Rad bi videl eno normalno babo na svetu, ki želi zase ali za svojo hčerko kej tako patetičnega za RL partnerja, haha. Vse ženske so pa seveda pogumne, močne in odločne ter pa predvsem 0WNAJO dedce v vsaki tisočinki serije. Tko k pijan Dejch nažiga poste, tko ta serija nažiga situacije in dialoge, kjer se moške prikazuje kot ultimate scum of the Earth.

 

Pač ne da se mi, res, poln kurac imam tega dreka. Poglej si, mogoče te ne bo tok motil, sezona je drgač kul zastavljena. Pa Ham je še vedno beast igralec in zelo lep dec.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...