Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Galko Faze gledanja Berserka ...

1. faza – oh, kul intro, lep meč 

2. faza – fak, kako lepe kodre in oči ima Griffith 

3. faza – okej, ta anime ima vse: brutal mečevanje, fino muziko, močne fante, bromance, Casco ... 

4. faza – aha, očitno tudi I love boys plemiče, grajsko waterboardanje, demonski antihepiend 

5. faza – ...

 berserk2.jpg

Povezava do prispevka
kemik reče pred 6 minutami:

Meni je bil Berserk neki najboljšega kar sem gledal v lajfu od vseh medijev. Potem sem pa prišel do zadnjega dela. :D

 

Še danes ne vem kaj je fora, verjetno sem takrat kej raziskal ampak vmes pozabil. Kakšen je pa kej ta remake? 

Če že, pol mango. Remake baje semi-smrdi po dreku

Povezava do prispevka
kemik reče pred 6 minutami:

Meni je bil Berserk neki najboljšega kar sem gledal v lajfu od vseh medijev. Potem sem pa prišel do zadnjega dela. :D

 

Še danes ne vem kaj je fora, verjetno sem takrat kej raziskal ampak vmes pozabil. Kakšen je pa kej ta remake? 

Ne vem, kolikor berem, je vse, kar je nastalo po tem z Berserk imenom v naslovu, mega trash. :D

 

Padajo commenti v stilu – če bi zadel na loteriji, bi financiral proper Berserk drugo sezono – tako da sem to dal to tudi jaz na bucket list.

 

Tako da, če slučajno obogatim, brootal druga sezona in free Berserk majice za cel konjzolec.

 

BigBoss82 reče pred 7 minutami:

la serie tv edizione italiana.. topaja prav za galka :))))))) bi mu kupil za RD

Obvezno.

 

p. s. Next up se gleda Attack on Titan.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

mLAV8u.jpg

 

sam pizda sam res zakaj tega še nimam, prov direkt na basket al pa za na fuk z asistentko je tole, vejo vsi naokrog že takoj iz prve da bo totalna pizdarija, al boš komu pod košem naredil odprt zlom gležnja al boš pa "po nesreči" svršil v kolegici in se potem mirno vsedel motor medtem ko ona v joku kliče fanta

 

fuck tole se naroči DANES

Povezava do prispevka

Konzolaši dejte mi mal pomagat z idejam. Ni glih to tema za to, ampak vseeno bom probal. Namreč zapiram s.p. k se mi totalno nč več ne splača, imam d.o.o. in morm dodat postavko za eno dejavnost tj. wolt.

 

Mene pa zanima sledeče, kaj je še kaj takega, da bi dodal, ker lahk butnem marsikaj (iz 90ih imam tko vse gor), seprav od teh novih

 

npr. wolt/glovo

airbnb/booking

uberja pa pr ns tko ni.

 

je še kaj takega da bi dodal, ker zdej lahk dodajam pa bo za vse isti strošek (more pa bit strošek, ker nism edin v d.o.o.)? al pa k trenutno ni še pri nas pa mogoče bo?

Povezava do prispevka

ja ne vem sploh kaj hoces

tam sem ti dal dejavnost za dostavo jedi naprimer

uporabi srč

 

ne vem kaj bi ti eno dejavnost za vse.. tudi za naprej za ziher, ker ne ves se kaj bos delal????

ne vem napisi dejavnost filozofiranja al neki

 

tam mas za primer dve dejavnosti ki so totalno razlicne

ne vem ce hoces delat eroticne masaze das dejavnost za nego telesa

 

uporabi malo google in dejavnost in to stran ki sem ti jo postal 

ne more bit neka dejavnost za vse

 

drugace folk ki neki glumi ima ponavadi dejavnost poslovnega svetovanja

https://spot.gov.si/sl/dejavnosti-in-poklici/dejavnosti/?tc=poslovno+svetovanje

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 1 minuto:

ja ne vem sploh kaj hoces

tam sem ti dal dejavnost za dostavo jedi naprimer

uporabi srč

 

ne vem kaj bi ti eno dejavnost za vse.. tudi za naprej za ziher, ker ne ves se kaj bos delal????

ne vem napisi dejavnost filozofiranja al neki

 

tam mas za primer dve dejavnosti ki so totalno razlicne

ne vem ce hoces delat eroticne masaze das dejavnost za nego telesa

 

uporabi malo google in dejavnost in to stran ki sem ti jo postal 

ne more bit neka dejavnost za vse

 

drugace folk ki neki glumi ima ponavadi dejavnost poslovnega svetovanja

https://spot.gov.si/sl/dejavnosti-in-poklici/dejavnosti/?tc=poslovno+svetovanje

sej pravim, da bi več jih dodal, kaj pa veš če bom kaj rabil. to je zato, da nam rabu spet hodt do notarja pa plačevat. ok to sm tko mislu vse pregledat, to kar mam že pa kar bi lahk dodal. sm za kakšno idejo rabm, k vsega tko ne vem kaj je.

Povezava do prispevka

@Dejch Jaz sem imel dodano 47.910 – Trgovina na drobno po pošti ali internetu.
Mogoče je OK da to dodaš, Če ti kdaj bo, boš lahko npr. fural kakšno online prodajo, brez da bi ti kdo kompiciral. Sicer lahko postavke dodajaš tudi kasneje, ampak če že v štartu planiraš je res boljše.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

jah sej vem kaj mislis

 

sam ne vem ce rabis do notarja za dodat dejavnost samo na AJPES mores in to je to.. ne skrbi 

lahko dodas komot.. nek strosek je vseeno ampak ni kot pri notarju

 

drugace pa kot sem ti reku.. uni ki se ne ve kaj delajo imajo ponavadi "poslovno svetovanje" 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Jap, seveda lahko dodajaš tudi kasneje. Za SP ni stroška in tako kot praviš urediš preko Ajpesa (gre celo online). Ampak lahko se pa načakaš.
Ne vem pa kako je z d.o.o. Pomoje se je Dejch kar dobro odločil, torej da že v štartu naredi par postavk in ima potem mir.

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 5 minutami:

jah sej vem kaj mislis

 

sam ne vem ce rabis do notarja za dodat dejavnost samo na AJPES mores in to je to.. ne skrbi 

lahko dodas komot.. nek strosek je vseeno ampak ni kot pri notarju

 

drugace pa kot sem ti reku.. uni ki se ne ve kaj delajo imajo ponavadi "poslovno svetovanje" 

morm do notarja zaradi tega, ker nisem edin v d.o.o. tko da ja, zdaj morm dodat čimveč 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

Jap, seveda lahko dodajaš tudi kasneje. Za SP ni stroška in tako kot praviš urediš preko Ajpesa (gre celo online). Ampak lahko se pa načakaš.
Ne vem pa kako je z d.o.o. Pomoje se je Dejch kar dobro odločil, torej da že v štartu naredi par postavk in ima potem mir.

sem napisal s.p. zapiram ker mam sam stroške mesečno 120€. in sm ga zapru.

 

na d.o.o. pa mi manjkajo vsaj 2 postavki.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...