Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 5 urami:


Noro naklučje! Ravno včeraj sem gledal neko oddajo na 24Kitchen kanalu, kjer je en šetal po Budim Pešti in se prehranjeval. Itak sta bila na sporedu langaš in tradicionalni golaž, pa polnjeno zelje (ki ga ne gre enačiti s sarmo), za sladico doboš torta...  Všečno. 

 

Sem dans sprobu to polnjene zelje. Bl podobno 'slovenski' sarmi, kot pravi južni, še vedno pa dost slično. 

Zdej se pa glih unil z Burger Kingom. 

 

Langoši še pa jutr za 'brunch', pol pa nazaj v deželo kjer nisem milijonar :(

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 19 urami:

To ker je predlagal Ezoterik je vse top.

Imam še neki v obliki celovečerca (odvrtek serije Demon Slayer), ki ima enega najboljših fightov, kar sem jih kdajkoli videl v tem mediju. Kosa se z najboljšimi obračuni v Attack On Titan.

https://www.imdb.com/title/tt11032374/

Sam nisem nikoli bral mange ali gledal anime serije, pa sem vseeno padel notri brez problema. Pure fun od začetka do konca.


sam nevem kak odvrtek je to, to je direkt cela  sezona sam da v obliki filma. Tak da mi je cudn, da nisi gledal animeja, ker ta film/sezona pase direkt vmes med dvema sezonama. Pa tudi za razliko od drugih anime filmov, ta ni “samosvoj”, dogajanje ali pa liki kasneje se navezujejo/omenjajo te dogodke

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Pojma nimam kaj je, saj sem napisal. Men ni bilo treba poznati ničesar (razen okvirne zgodbe; brat želi rešiti sestro, ki je okužena demonstva), pa sem vseeno užival.

 

Serija je ful slabša, tko da si kar prav naredu. Vleče se k svina, glavni lik je jokava pičkica, pa un klasičen shonen je, uletijo nekam in se pol vleče miljon delov. Uglavnem film je še najboljš, men se pol sploh ni več dal gledat do konca druge sezone. Verjetno je problem v men, emšo :D Ampak zgleda, da nism edini k ga emšo daje, ker modern shonen je ful bol tight, z bolšimi, odraslimi zgodbami, kar niti ne vem kako si lahk špogajo, sam recimo Chainsaw man se niti en del ne vleče, skoz poka akcija, pa niti mal ni jokanja, sploh glavna dva lika sta težka psihopata :D  Bi tud omenil OPM, sam ta pa dejansko je Seinen, tko da je normalno, da je mal drugačen.

 

Kar mi je pa všeč pr Demon Slayer (in tud Attack on Titan, Jujutsu Kaisen), hudo mi je k res vidš da fuknejo nek budget zadi, ker kšn Naruto pa tud Bleach je zgledal do take mere smeti pa tok so slabo zanimiral fighte, da mi še ta glavni aspekt (akcija) ni niti mal dogajala. Poslušat še ntič o "magičnih powerjih" in power creepu se mi pa ne da. Te tri serije so pa res na polno hudo animirane, art je hud, pač vizualno so res poslastice, da lahk tud mal uno jokanje pa vegasto zgodbo poskipas.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Nevem kakih miljon delov, prva sezona je se najdaljsa s 26 deli ampak je vec fajtov notr, druga je sestavljena iz mugen train filma (7 delov) plus entertainment district arc (11 delov), tretja sezona zopet samo 11 delov. Tak da ce primerjas z mugen trainom, je samo ene par delov vsake sezone k ni super duper narisan fajt. Pomojm tebe res samo emso daje, ker si je lazje nastimat film pa samo gledat, kokr preklikat vsake 20min za nov del 🤣

 

men osebno je entertainment district tm tm iz mugen trainom

 

 

kar se tice bleacha pa se strinjam s tabo, zdj ravno rewatcham bleach in kake animacije so res weak pa tudi sam content, noro kak preskok od 2007 (kjer sm zdj pr bleach) do danes

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Ni cisto tako, je pa priblizno tako

 

splaca se ti pogledat, lepe animacije, fighti so tut drugi zlo dobri, pa ne vlece se k jara kaca

Čisto tako je kot sem povedal. Pa saj govorim o lastni izkušnji. Kako boš ti vedel bolje od mene kakšna je bila no? :D

 

Drugače mi premisa animeja deluje malo preveč otročja. Po ogledu celovečerca verjamem, da je polna dobre akcije in karizmatičnih likov, ampak se mi ne da investirati toliko časa.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 38 minutami:

Serija je ful slabša, tko da si kar prav naredu. Vleče se k svina, glavni lik je jokava pičkica, pa un klasičen shonen je, uletijo nekam in se pol vleče miljon delov. Uglavnem film je še najboljš, men se pol sploh ni več dal gledat do konca druge sezone. Verjetno je problem v men, emšo :D Ampak zgleda, da nism edini k ga emšo daje, ker modern shonen je ful bol tight, z bolšimi, odraslimi zgodbami, kar niti ne vem kako si lahk špogajo, sam recimo Chainsaw man se niti en del ne vleče, skoz poka akcija, pa niti mal ni jokanja, sploh glavna dva lika sta težka psihopata :D  Bi tud omenil OPM, sam ta pa dejansko je Seinen, tko da je normalno, da je mal drugačen.

 

Kar mi je pa všeč pr Demon Slayer (in tud Attack on Titan, Jujutsu Kaisen), hudo mi je k res vidš da fuknejo nek budget zadi, ker kšn Naruto pa tud Bleach je zgledal do take mere smeti pa tok so slabo zanimiral fighte, da mi še ta glavni aspekt (akcija) ni niti mal dogajala. Poslušat še ntič o "magičnih powerjih" in power creepu se mi pa ne da. Te tri serije so pa res na polno hudo animirane, art je hud, pač vizualno so res poslastice, da lahk tud mal uno jokanje pa vegasto zgodbo poskipas.

Thx za potrditev sumov. :D

Ja, Chainsaw Man me je čisto odpihnu. Top zadeva.

Povezava do prispevka

Jaz drugače zdaj gledam Akiro po 15 letih, še zmer tako epic kokr mam v spominu! Zdlju sm pa še Fist of the North Star 1986. Slednjega pa nisem še gledal, tko da upam, da bo tud hud. Všeč je men tale 80s 90s narisan anime.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...