Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Dejch reče pred 4 minutami:

@Berbasecks miško sem popravil. neki je blo polomljeno not. Veš čisti naziv od Kobo ereaderja?

 

Rakuten Kobo Clara HD

 

hehe, no je vsaj eno uspelo :D

Drug teden, če se bom spomnil vzet v SG, ti lahk prnesem še eno prastaro Logitech MX500, tam pa res sploooh ne dela scroll wheel (vse ostalo OK). Tisto bi pa cenil, če jo popraviš in, v kolikor uspeš, mi jo vrneš. Drgač pač isto smeti :D

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 minutami:

 

Rakuten Kobo Clara HD

 

hehe, no je vsaj eno uspelo :D

Drug teden, če se bom spomnil vzet v SG, ti lahk prnesem še eno prastaro Logitech MX500, tam pa res sploooh ne dela scroll wheel (vse ostalo OK). Tisto bi pa cenil, če jo popraviš in, v kolikor uspeš, mi jo vrneš. Drgač pač isto smeti :D

Kobo mogoče se da popravt, sam ne vem kok se splača. Baterija je sigurno šla, lahk pa da je še kaj drugega. Kaj mi je hecno, ker se ekran kr zapeče gor pa je gor kokr kakšna fotka. 

 

Ja kar prinesi MX500, da vidm, če se da, vrnem pa itak, če bom zirhtu.

Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

Kobo mogoče se da popravt, sam ne vem kok se splača. Baterija je sigurno šla, lahk pa da je še kaj drugega. Kaj mi je hecno, ker se ekran kr zapeče gor pa je gor kokr kakšna fotka. 

 

Ja, ker je ekran iz e-inka, karkoli je gor, se sam 1x naloži, in je potem "zapečeno", ne osveževano, kot pri standardnih ekranih.

Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Oziroma, Dejč, imam še jači predlog, pazi to

 

Doma se mi valja ta sovjetski TV - http://rr20.ddns.net/Item.aspx?ItemId=a8e8fd74-eb4d-406f-8e1b-9f9c9feddd59&Lang=En

 

Slika dela, zvok pa ne. Ajde majstore, bi upal to odpret in pogledat, kaj je narobe z zvokom :D

Enkrat sem na to priklopil PS2 in sprobal Resident Evil 4, najbolj insane stvar ever :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 43 minutami:

Oziroma, Dejč, imam še jači predlog, pazi to

 

Doma se mi valja ta sovjetski TV - http://rr20.ddns.net/Item.aspx?ItemId=a8e8fd74-eb4d-406f-8e1b-9f9c9feddd59&Lang=En

 

Slika dela, zvok pa ne. Ajde majstore, bi upal to odpret in pogledat, kaj je narobe z zvokom :D

 

Samo take zadeve pa se že kasira. Razmišljam, da bi postal Dejćov manager.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 16. 2. 2024 at 13:11:

Žrtvuj teh 20 eur in se malo poglobi v zadevo v tem mesecu imo.

Tko boš najbolje videl ali je stvar vredna tvojga keša, oz. ti s pomočjo ob delu celo povrne vložek.

 

Aktivist Vanč reče Dne, 16. 2. 2024 at 13:14:

 

Sem praktično odločen, da bom. S tem, da bom probal danes poslat par mailov s predlogom in mogoče dobim plačano to naročnino :D

 

Par sporočil in sem dobil sponzorja :D

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 urama:

 

To boš ziher dobil gor zapečeno sliko Berbovega otepača.

 

Pizda, jaz sem ti tudi obljubil, da ti nekaj pošljem, ampak še nisem uspel pobrskati po zalogah. Ne boš mi nič vračal, če boš kaj popravil, boš kar obdržal.

pošlji, čimveč prakse rabm.

 

Hernire reče pred 1 uro:

Jaz imam en Nintendo DSi XL, ki sem mu menjal zgornji screen (pokvarjen) in sem po nesreči mal natrgal eno vezje, ki gre do power buttna. Bi se rad lotil? 

To bi z veseljem probal, ker nisem DSa niti sprobal za minuto.

 

Hernire reče pred 1 uro:

Oziroma, Dejč, imam še jači predlog, pazi to

 

Doma se mi valja ta sovjetski TV - http://rr20.ddns.net/Item.aspx?ItemId=a8e8fd74-eb4d-406f-8e1b-9f9c9feddd59&Lang=En

 

Slika dela, zvok pa ne. Ajde majstore, bi upal to odpret in pogledat, kaj je narobe z zvokom :D

Pa nisem majstor tud nam, sam zna pa bit mi hobi, k ni tok drag kokr šraufanje avta. To si sploh ne predstavljam kak bi mi poslal, pa kako bi se lotu. 

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 5 minutami:

Ma a nisi ti s Šiške, pred časom sem te videl s skuterjem v Mercatorju na Litostrojski. Jaz sem v tem istem bloku zdaj še neki časa, preden prevzamem nov flet. Pripel se mimo s skuterjem in ti bom dal, se bova zmenila

Kermu mercatorju tm pr slovenijalesu? Ja skuter morm zadnjo gumo zamenjat, zbušena. Sej načeloma bi tud peš lahk uletu ni to daleč. Kok je pa ta ekran velk?

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

@Bessie a low key rabiš prevoz? :D

Čeprav midva vrjetn glih neki ful dolgo ne bova 

Hvala, če bi šel bi se ustavil še pri bratu... sam me migrena neki preveč jebe tako, da nisem za nikamor. :unsure:

Bom mal igrice špila pa bo bolš. :rofl:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

A je bil Xecutlor? 

 

Lepo, smo igrali Mario Kart na 8 DSjev :D

 

ni ga blo ne. Je persona non grata tbh. Tasty drama s Kavbojcem.

Xecutlor je en dan po tem, k mu je Kavbojc dal un res spicy korejski ramen (Buldak) fasu možgansko kap in za to okrivil Kavbojca in ramen. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 minutami:

Lepo, smo igrali Mario Kart na 8 DSjev :D

 

ni ga blo ne. Je persona non grata tbh. Tasty drama s Kavbojcem.

Xecutlor je en dan po tem, k mu je Kavbojc dal un res spicy korejski ramen (Buldak) fasu možgansko kap in za to okrivil Kavbojca in ramen. 

Mislim, pri Xecutlorju ne vem zares, ampak to z možgansko kapjo je resno? :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...