Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 14 minutami:

evo js sm se vdal :D

jutr dobim rabljenga Switcha

 

ampak same kr ene špile, ne vem, kko je tej osebi to uspelo

sploh nism vedu, da se da kupit Nintendo brez Zelde/Maria 

 

tko da, če ma kdo kaj pametnega za prodat

Ring Fit pa pomoje boljš novga

Za prodat ne, komot pa ti posodim v bistvu cel switch library najboljših špilov. Brez omejitve, kdaj mi vrneš, sam da mi pač vrneš :D

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 18 minutami:

sam hbo je dejansko kr proper. čeprav filme so mal skenslal v evropi, pa nasplošno ni starih filmov kar bi blo win, odkar so mrđal z discovery sam mi tega ne dobimo, ker mamo kanale, sam je bedno, ker jz bi gledu tist na max. sam so ameri spet določl, da pač ne a ne, neki spet gledal raziskave pa določil da pač naaah. 

to ni tko kokr amazon prime al pa netflix. hbo max ma eno bedno politiko. celo knjižnico majo zaprto, ker pač evropa nau gledala vsega tega, ker ameri majo pač neko logiko, kdo bi vedu kero.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 7 minutami:

Za prodat ne, komot pa ti posodim v bistvu cel switch library najboljših špilov. Brez omejitve, kdaj mi vrneš, sam da mi pač vrneš :D

 

za kakega se dejva slišat, kaj ekstra pa pomoje ne, k pr najinem pacu vprašanje, kdaj bo kaj obrnjeno 

mene najbolj mika Xenoblade,/Monster Hunter, Evito pa Zelda :)

 

Smash Bros je pa itak treba nabavit, da maš skos 

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 12 minutami:

sam hbo je dejansko kr proper. čeprav filme so mal skenslal v evropi, pa nasplošno ni starih filmov kar bi blo win, odkar so mrđal z discovery sam mi tega ne dobimo, ker mamo kanale, sam je bedno, ker jz bi gledu tist na max. sam so ameri spet določl, da pač ne a ne, neki spet gledal raziskave pa določil da pač naaah. 

 

moja ima HBOMax samo stare nadaljevanke. Friends skozzz, Sopranos, The Wire, Sex and the City,. Pa od tanovih je rewatchala True Detective S01 in S03 ter The Outsiderja. Večine novih žal ne more gledat, ker daje mož med gledanjem glasne pripombe, se pizdi in vrešči na televizijo.

 

Filma mislim da nisva gledala niti enega še.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

 

moja ima HBOMax samo stare nadaljevanke. Friends skozzz, Sopranos, The Wire, Sex and the City,. Pa od tanovih je rewatchala True Detective S01 in S03 ter The Outsiderja. Večine novih žal ne more gledat, ker daje mož med gledanjem glasne pripombe, se pizdi in vrešči na televizijo.

 

Filma mislim da nisva gledala niti enega še.

ja sam HBO je WB in en kup starih filmov iz tega ni, ni niti deadliest cath pa še en kup zadev. Serije neki so, to je res. Sam vse ostalo pa ne fuknejo v evropo, kar je pomoje napaka.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 44 minutami:

Mislim sej se lepo zaključi, a knjiga se še nadaljuje???


Knjiga se ne nadaljuje.
Dočim v seriji je bil čisto na koncu prizor, ki bi lahko bil nastavek za nadaljevanje. Berbasecs je verjetno mislil to.  

Razlika med knjigo in serijo je tudi v tem, kako oz. kdo dokončno pokonča El Cuca. To slednje bi rekel, da je še največja razlika.
Plus seveda to, da so v seriji izpustili precej materiala, ker knjiga je pač knjiga in King si vedno vzame čas za pripovedovanje :) .

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

 

moja ima HBOMax samo stare nadaljevanke. Friends skozzz, Sopranos, The Wire, Sex and the City,. Pa od tanovih je rewatchala True Detective S01 in S03 ter The Outsiderja. Večine novih žal ne more gledat, ker daje mož med gledanjem glasne pripombe, se pizdi in vrešči na televizijo.

 

Filma mislim da nisva gledala niti enega še.

Pošlji mi ženo, začel sem Friendse gledat. Hvala :D

Povezava do prispevka

Jaz na HBo tudi v 90% gledam serije. Samo ene par filmov sem pogledal. Raje zvečer kako serijo pred spanjem, ker se mi celega filma ne ljubi. Še vedno sem v Dva moža in pol... pa kako serijo vmes (OZ ipd.). Na seznamu za naprej pa je True Detective, ki še nisem gledal. Za nekaj humorističnega bom verjetno tudi dodal Friends, ko končam z omenjeno.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 9 urami:

 

za kakega se dejva slišat, kaj ekstra pa pomoje ne, k pr najinem pacu vprašanje, kdaj bo kaj obrnjeno 

mene najbolj mika Xenoblade,/Monster Hunter, Evito pa Zelda :)

 

Smash Bros je pa itak treba nabavit, da maš skos 

ah, škoda da sem Smash Bros prodal, mi tega nikol nismo igrali, ker je vsem Mario Kart ljubši

 

lahko posodim Zelda:BOTW za kukrkol časa rabita, jaz sem itak na nadaljevanju trenutno

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

moja ima HBOMax samo stare nadaljevanke. Friends skozzz, Sopranos, The Wire, Sex and the City,. Pa od tanovih je rewatchala True Detective S01 in S03 ter The Outsiderja. Večine novih žal ne more gledat, ker daje mož med gledanjem glasne pripombe, se pizdi in vrešči na televizijo.

 

Filma mislim da nisva gledala niti enega še.

Ampak saj HBO ima dosti non-woke reči, ki so zelo dobre, da ne bi rabil vreščat. White Lotus, Succession, Euphoria ... a tega nista nič gledala?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 minutami:

Succession ji ni bil všeč ("to sranje sem gledala 5 let na jpbu" lol) in sem gledal sam, noro cool serija itak. Euphoria ji tud ni bla všeč (je bla pa meni, moram pogledat do konca). White lotus pa ne poznam??? Bom preveril, oink

White Lotus noro carski in smešen, obvezno pogledat :D

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 20 minutami:

Stari, Euphoria je najbolj genialno woke, ko se zaljubis v zenski lik in ti po parih mesecih po ogledu serije prijatelji povejo, da je tip 😀 nevem kako mi je uspelo to zgresit.

Model v pol prizorih vidiš kurca v gatkah, kako si to zgrešil haha

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...