Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Dejch reče pred 7 urami:

Odličen dan, za platinirat Last of Us 2!

Evo platiniral, dodal sliko v trenutno igram. Res top igrca, pa ni mi žal, da sem vrgel 70€ zanjo, to je edina igra, ki sem jo kupil po polni ceni za PS4. Pa iskat collectables sploh ni blo slabo, sm celo zgrešil sam kakšn konc čeprav sem orto šnjofal ko sem prvič šel čez. Tam v chapterju flooded city v Seattlu, ko se voziš s čolnom in greš lahk na subway najdeš sporočilo sniperja in je tud huda lokacija za snajpat scare. :avadodo:

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka

Čeprav ne tripam na trofeje, mi je zanimivo da v PS3 eri ene platine nism naredu, še goldov je blo bol mal. V PS4 sem pa 3 našopal, pa še ene 2 bi lahk sm sm reku, if it ain't fun don't do it. Batman Arkham Knight je recmo edn od teh pa RDR2. Sam morm rečt, če ma igra narejene trofeje na fun way, why not. Last of Us 2 npr. so kar ql, nč ti ne serjejo z 3 HS, melee kill pa preval za tem. Zato je blo zakon igrat. Pa še cheate sem lahk mel za collectables tko da sm vklopu za 3 stvari in sam pičiš in delaš carnage vmes k pobiraš collectables,  pol dejansko rata kar fun. 

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka

Pa ravno zato, ker sm v Last of Us 2 vklopu cheate, sm reku, to bi mogu met praktično vsak špil. Ker hej to je tko kokr v Serious Sam 1, k si obrnu špil, si pol vklopu cheate šu na uno mapo kjer je blo največ navala, izbral najtežjo težavnost, si dal vsa orožja in sam delal carnage. To mal pogrešam v bistvu.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 15 minutami:

Pa ravno zato, ker sm v Last of Us 2 vklopu cheate, sm reku, to bi mogu met praktično vsak špil. Ker hej to je tko kokr v Serious Sam 1, k si obrnu špil, si pol vklopu cheate šu na uno mapo kjer je blo največ navala, izbral najtežjo težavnost, si dal vsa orožja in sam delal carnage. To mal pogrešam v bistvu.

Skill issue. To se da vse delati brez cheatov. Sam dovolj dober moraš biti. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Skill issue. To se da vse delati brez cheatov. Sam dovolj dober moraš biti. :D

Ja sej to sem vse naredil brez cheatov, pobiranje collectables sm pa prav reku da bom šu s cheate ker bo fun. In res je blo. Pač ne obrneš Ninja Gaiden Black, al pa ne razturaš CS, če nimaš skilla. Sam zdej k sm odgovoru sm zih bil triggered. :D

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 minutama:

V čem bi bla sploh fora, da bi delal platine s cheati, če ti platine nič ne pomenijo?

ja fora je enostavna, to sm hotu narest 2x sm ubrnu igro, želel sem vse to nabrat in sm dal cheate da vidm kako bi blo, če bi bil overpowered kokr v enih FPSjih. ne vem kaj je s tem narobe. btw mel sm zlo mal artifactov pa trading cards za pobrat. 

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 2 minutama:

Ja sej to sem vse naredil brez cheatov, pobiranje collectables sm pa prav reku da bom šu s cheate ker bo fun. In res je blo. Pač ne obrneš Ninja Gaiden Black, al pa ne razturaš CS, če nimaš skilla. Sam zdej k sm odgovoru sm zih bil triggered. :D

Jaz sem se sicer samo hecal. Zato un smajli na koncu.

Povezava do prispevka

Jaz sem na 360 začel zelo ambiciozno, kao pri vseh igrah bom nabral 1000/1000 točk (tudi bolj všeč so mi bile točke napram trofejam)

 

Mislim, da sem pri drugi igri odnehal :D :D :D

 

Na PS5 imam izklopljen pop-up za trofeje, tako da sploh ne vem, da obstajajo 

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Ja, sej štekam. Ene igre imajo easy platine, ki jih narediš skoraj v celoti usput in pol ti ni panike še malo pogrindati, še posebej, če je fun gameplay.

Truditi se za trofeje pa ti je odveč.

Sva na istem.

ja točn to. pač ne mislim, recimo skinat 500 živali, če pač ni nobene zabave. konc koncev igram igre, ker so fun. posebi, če se da nardit dodatn play fun. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...