Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 24 minutami:

@uros678: Kolo ni moje, je od DaPubeca. Ampak mi ga občasno (čeprav s težkim srcem) posodi, ker se foter MORA razgibat. 

Vam povem, da veliko lažje kolesarim kot pa hodim po stopnicah. Hecno, ampak tako pač je. 

 

Kje si se peljal na Ptuj? A si sel po dravski kolesarski? So jo ze porihtali? Ce je slika od danes seveda...

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 4 minutami:

Hmmm.... močno sumljivo. Slikaj se na Ptujskem gradu s kolesom, potem bom verjel.


Ok, ampak verjetno šele naslednji mesec. Nisem jaz za te hece, da bi redno kolesaril. 

Čeprav za naslednjič sem planiral Ptujsko Goro, ker smo tam nekoč imeli vikend in bi rad videl kako bajta izgleda dandanes in nato obisk Doline Vinetou v Stopercah. (majkemi, da imajo res dobre ribice)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 5 urami:

ampak kokr se delamo norca iz njega, mu je treba priznat, da je vokalno zelo, zelo, zelo na nivoju

če se v živo še nauči mal manj požirat zadnje zloge/zvoke, bi bil pa res insane

veš kaj bi šele dal od sebe če bi se lepo držal

model pol pljučne kapacitete pa moči prepone skriva pred sabo

 

Hernire reče pred 4 urami:

Torej, katere communityje še kaj aktivno spremljate, pa da pač niso Twitter/Instagram/YT kanal/whatever, ampak so bolj tradicionalne oblike, forumi, skupine etc.?

dejansko sta ene 2 FB skupini edino kjer še naletim na dejansko debato (kadar me ni skor konec od krčevin in low-effort poastov folka)

sam sta obe o kozmetiki, tko da ne vem kolk je to aplikativno tle :D

sem tud na redditu, ampak tist je revno z debatami, tja grem prej kaj prebrat pa pogledat kšn mačji video

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 4 minutami:

Torej, katere communityje še kaj aktivno spremljate, pa da pač niso Twitter/Instagram/YT kanal/whatever, ampak so bolj tradicionalne oblike, forumi, skupine etc.?


@Hernire:
Jaz na FB Commodore & Amiga Group UK. Res dobra stranka/community. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Fuksija reče Pravkar:

kako ti je ratal da si tolk hitr vtaknil moj nick v chernierjev poast

mislim vem kako se to na splošno naredi sam js bi rabila tolk časa že sam da najdem opcijo


Samo citiral sem tvoj post. Se opravičujem, ker nisem direkt Čamirju odgovoril. ;) 

image.png.6454152f20cf23ba585c332bbea72f06.png

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Jaz na FB Commodore & Amiga Group UK. Res dobra stranka/community. 

  Zakaj je dober community? Kaj ga dela dobrega? Pač resno vprašanje. Zanima me, kaj smatrate kot dober community (da bom znal sam boljš gradit, če bom kdaj v prihodnosti spet moral kak community vlečt na kup)

 

A vidiš kdaj gor uporabnika ABC in si tako "o, da vidimo, kaj je ABC spet napisal" ali je vse anonimizirano, nek množičen uporabnik, kjer si pač pišete, a se ne zavedate svojih individualnih person? Pač recimo tukaj na forumu vidiš Tomazka in imaš neko približno idejo, kaj ta uporabnik je, kakšna ima mnenja, stališča itd., a je podoben filing? 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 7 minutami:

Zakaj je dober community? Kaj ga dela dobrega?


Prvič: vsak post je pred javno objavo pregledan s strani adminov (zato ne more kar vsako budalo nekaj v tri krasne pisat).
Drugič: starci, pa tudi mladiči postajo res dobre zadeve. Imaš od renovacij starih Amig iz podstrešja do objav o kultnih igrah (posledično vedno sledi dobra debata) in do nekih obskurnih projektov (npr. v 2024 neka čisto nova igra za Amigo).
Tretjič: community je pač enostavno OK. Ni nobenega žaljenja, poniževanja itd. Vsi prijatli :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

Prvič: vsak post je pred javno objavo pregledan s strani adminov (zato ne more kar vsako budalo nekaj v tri krasne pisat).
Drugič: starci, pa tudi mladiči postajo res dobre zadeve. Imaš od renovacij starih Amig iz podstrešja do objav o kultnih igrah (posledično vedno sledi dobra debata) in do nekih obskurnih projektov (npr. v 2024 neka čisto nova igra za Amigo).
Tretjič: community je OK. Ni nobenega žaljenja, poniževanja itd. Vsi prijatli :) 

Super, nisi pa odgovoril na drugi del vprašanja, ki me enako zanima :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 minutami:

Super, nisi pa odgovoril na drugi del vprašanja, ki me enako zanima :D 


Ja pač vse to kar sem napisal ga dela dobrega. Vsakih nekaj ur najdeš kakšno dobro zadevo. Npr to:
image.thumb.png.0c5fabb20d36401dca7f10633f28d830.png

ali pa to:
image.png.ac6177066c0ff6b71346988b2bbe62a3.png

Oko se ti tudi zasolzi ob objavah, kot npr.:

image.png.bad19a6f30cf1f91bb01182464a6a305.png

itd. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 27 minutami:


Ok, ampak verjetno šele naslednji mesec. Nisem jaz za te hece, da bi redno kolesaril. 

Čeprav za naslednjič sem planiral Ptujsko Goro, ker smo tam nekoč imeli vikend in bi rad videl kako bajta izgleda dandanes in nato obisk Doline Vinetou v Stopercah. (majkemi, da imajo res dobre ribice)

 

Do Doline Vinetou pa nazaj v MB je kr kilometrov za nekoga ko ne more po stengah? Bos shendlal ti to? :)

 

 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 12 minutami:

  Zakaj je dober community? Kaj ga dela dobrega? Pač resno vprašanje. Zanima me, kaj smatrate kot dober community (da bom znal sam boljš gradit, če bom kdaj v prihodnosti spet moral kak community vlečt na kup)

 

A vidiš kdaj gor uporabnika ABC in si tako "o, da vidimo, kaj je ABC spet napisal" ali je vse anonimizirano, nek množičen uporabnik, kjer si pač pišete, a se ne zavedate svojih individualnih person? Pač recimo tukaj na forumu vidiš Tomazka in imaš neko približno idejo, kaj ta uporabnik je, kakšna ima mnenja, stališča itd., a je podoben filing? 

 

DaCapo reče pred 1 minuto:

Ja pač vse to kar sem napisal ga dela dobrega. Vsakih nekaj ur najdeš kakšno dobro zadevo. Npr to:

Seveda, saj sem ti hvaležen za odgovor, ampak spodaj je še ena vrstica (sem jo zdaj okrepil), to je stvar, ki me najbolj zanima za kontekst 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 minutami:

A vidiš kdaj gor uporabnika ABC in si tako "o, da vidimo, kaj je ABC spet napisal" ali je vse anonimizirano, nek množičen uporabnik, kjer si pač pišete, a se ne zavedate svojih individualnih person? Pač recimo tukaj na forumu vidiš Tomazka in imaš neko približno idejo, kaj ta uporabnik je, kakšna ima mnenja, stališča itd., a je podoben filing?


Dolgoročno gledano si komot zapomniš "top" uporabnike. Tako da ja, definitivno. Enih par takšnih, ki delajo res top objave imam itak "shranjene". 
Skoraj večina jih tudi uporablja dejanska imena namesto nickov. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 17 minutami:

  Zakaj je dober community? Kaj ga dela dobrega? Pač resno vprašanje. Zanima me, kaj smatrate kot dober community (da bom znal sam boljš gradit, če bom kdaj v prihodnosti spet moral kak community vlečt na kup)

 

A vidiš kdaj gor uporabnika ABC in si tako "o, da vidimo, kaj je ABC spet napisal" ali je vse anonimizirano, nek množičen uporabnik, kjer si pač pišete, a se ne zavedate svojih individualnih person? Pač recimo tukaj na forumu vidiš Tomazka in imaš neko približno idejo, kaj ta uporabnik je, kakšna ima mnenja, stališča itd., a je podoben filing? 

to deluje, kot da bi nekdo iskal bozanstvo na netu aka influenserja, ki ga potrebujes za udejstvovanje na forumu

Povezava do prispevka
lizz reče pred 32 minutami:

to deluje, kot da bi nekdo iskal bozanstvo na netu aka influenserja, ki ga potrebujes za udejstvovanje na forumu


Ma niti ne. Sčasoma pač ugotoviš kdo objavlja dobre zadeve (in je posledično zaupanja vreden), definitivno pa noben ne išče kakšnih božanstev in/ali influenserjev. V bistvu je večina preprostih "starcev", ki nostalgično debatirajo o retro igrah in železnini.  
Hvala bogovom, da imajo invite sistem in ne more kar vsak "vdret" in nekaj objavljat.

edit: ahja, ti si se obregnila ob Hamirjev post. Kapiram zdaj. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
lizz reče pred 1 uro:

to deluje, kot da bi nekdo iskal bozanstvo na netu aka influenserja, ki ga potrebujes za udejstvovanje na forumu

Ne vem, zakaj bi to mislila

 

Meni je pač dosti carsko debatirat s personaliziranimi uporabniki, za katere "vem", kdo so, kot pa z anonimizirani

 

4chan mi je bil zato vedno beden, tudi ko je bil on the top glede popularnosti

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...