Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 4 urami:

Eustahije Brzič, najbrža zmija na ovome svijetu! GOAT!

 

a ni najbrzija zmija Zapada?

 

@DaCapo pač klasično budalira iz nevednosti

Gradišnikov prevod Alana Forda je znan kot en izmed boljših slovenskih prevodov poleg Štoparskega vodnika po galaksiji

 

seveda je pa še vedno lahko srbohrvaški boljši

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 10 minutami:


Mogoče kdaj reče, ne spomnim se. zdej sem nahitrco pogledal intro prvega dela na yt, in reče “najbrža mala zvijerka na ovome svijetu”. 

 

a tega? To je že druga sinhronizacija, ne original

pa tud mu žena reče "ti bi trebao biti najbrža zmija na Zapadu"

 

 

Povezava do prispevka

Momci čestitajte mi. Dal sem čez en teden čistega pekla! Renoviral sem komplet kopanico in preselil vse komplet na drugo mesto - vso napeljavo vse kontra kot je blo (v bloku). Šla sva se umivat k kolegom, doma s krpami in penami... prah sem goltal cel teden, delo od doma... tipkovnica za 200€ zgleda kaput (sem že kupil drugo, bom probal spucat staro). Zapiral vsa vrata pa je prah zažrt v vse pore stanovanja, na compu mam še zdaj 3mm belega praha. Bil danes čistilni servis in spucal "vse" pa boma še kak teden pucala verjetno. Malo prej pa "prvič" bil pod tušem skoraj 45 minut... Fak, se mi je že mešalo. Pa še vrat nimam gor, ker mi je danes javil, da žal ne more in lahko pride vrata montirat šele v petek. Ampak me boli kurac! Samo, da je relativno čisto in se lahko grem v miru umit :D Male radosti življenja, ki so izjemnega pomena :) Že 3 pralni stroj laufa in komaj čakam, da grem spat :ermm:

uredilo bitje Aktivist Vanč
  • Račka +1 7
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
uros678 reče pred 12 minutami:

Kaj da bi pa neke plasticne zavese obeso da se prah ne bi siro pa se nisi spomno al kak?

 

Itak sem mel, pa zaprta vrata. Ni variante, da preprečiš. Dnevna je 2m stran in sem mel pokrit PS5 in TV pa sem odkril danes in je blo gor vsaj 5mm praha po vsem. Kuhinjo, ki je 3 ovinke stran sem 5x dnevno brisal in se je kuhalo pa uporabljalo non stop. Ma res ni variante preprečit karkoli. Vsak kozarec, ki sem ga opral, je blo treba po 30 minutah spet splaknit, če si ga rabil. Groza. Upam, da zadnjič v lajfu :)

 

Kako kilo ga imam verjetno tudi v plučah, ker cel teden kašljam kot garjav pes dan in noč.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Čestitam! Dobr vem kaka pizdarija je. Upam, da te ni fejst poknlo po denarnici :D

 

Meni je mojster ko je šraufal drzalo za brisače, preluknjal vodovodno cev, 5cm vode v kopalnici, hodnik moker, komaj odprl jašek in zaprl vodo :D vse to v petek zvecer 😂

 

Večji del posla mi je naredil kolega in komplet vodovod znanec pa sem se vedno čudil kako dajeo za majhne kopalnice 5, 6, 7K... mhm... ne bo dosti manj s pomočjo vseh kolegov in znancev :(

 

Ne govori. V bloku stara napeljava in mam jaz komplet vse nove cevi zdaj, ker sem itak vse prestaljval... pa zalijemo nov estrih in drugi dan se dela (v nedeljo), jaz v kuhinji in kolega prileti, da nekaj teče ven na nov odtok v svež estrih. Kako za vraga teče, če včeraj ni??? Čez pol ure spodnja soseda prileti gor, da ji s stropa kaplja voda. Prileti vodovodar v nedeljo v 1 uri. Spucamo vse odtoke in noter nekaj črno/rjavo. On pravi, da je po njegovih izkušnjah od štemanja in vibracij nekaj streslo iz starega - blokovskega vodovoda ter zamašilo odtok... prebijemo zadevo in na srečo vse OK. Zgleda je res bla neka taka pizdarija in je odluščilo stare cevi iz skupne napeljave, ker je pri sosedi nehalo kapljati in se pričelo sušiti. Kapljalo pa ji je par cm od njene stropne luči v kopalnici, na srečo se poznamo od malega in ni komplicirala.

 

Res je to totalno sranje karkoli delat v bloku. Imam že 2 vodovodarja, ki sploh nočeta prit, ko je kaj narobe in sedaj mi je ta rekel naj ga prosim nikomur ne priporočam, ker noče delati v bloku in ne bo šel delat. Imajo čist preveč lepega dela in se sploh nočejo ukvarjati s takimi grdimi posli. Na srečo imam še znance v tem poslu, da mi še pridejo kaj porihtat. Cene znancev so kar konkretne, neznancev pa ubitačne! Kolegi pa na srečo za južino in pir.

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 2 minutama:

@Aktivist Vanč zakaj si te kupo toto staro stanovanje v starem bloku? nimate nic novega tam okoli da ne bi rabo vse stemat narazn?

 

Nič nisn kupo. Tu sem od rojstva :D Drugače pa se ni praktično nič gradilo celih 25 let... neka malenkost. Zdaj je plan 3 al 4 bloke. Ampak verjetno ne bom menjaval, ker bom itak zdaj mel vse novo, še podi so plan jeseni pa je vse porihtano.

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 1 uro:

@Aktivist Vanč zakaj si te kupo toto staro stanovanje v starem bloku? nimate nic novega tam okoli da ne bi rabo vse stemat narazn?

kaj ti je dal idejo da so novi bloki pa ful boljši

ajde maš različne probleme kot pri starih, problemi zarad hvatanja krivin so pa glih tko

od mojih babica živi v najnovejšem stanovanju pa je tud edina k ji je kdaj voda tekla iz vtikačev za elektriko :rofl:

 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 11 minutami:

kaj ti je dal idejo da so novi bloki pa ful boljši

ajde maš različne probleme kot pri starih, problemi zarad hvatanja krivin so pa glih tko

od mojih babica živi v najnovejšem stanovanju pa je tud edina k ji je kdaj voda tekla iz vtikačev za elektriko :rofl:

 

 

Kolega se je vselil v novogradnjo, vsak aspekt kvalitete izdelave je slabši od socializem project blokov, pa še ti nimajo ene ravne stene in pravega kota. Kvaliteta novih gradenj je poden podnov, cene pa astronomske.  

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 20 minutami:

 

Kolega se je vselil v novogradnjo, vsak aspekt kvalitete izdelave je slabši od socializem project blokov, pa še ti nimajo ene ravne stene in pravega kota. Kvaliteta novih gradenj je poden podnov, cene pa astronomske.  

v teh starejših gradnjah je edino problem, da se znuca kar je bilo včasih zvočne izolacije, in nenadoma slišiš notificatione od sosedov 2 štuka stran

pri nas se na srečo še ni zgodilo, par kolegov 2 ulici stran je pa prav potožilo kako je šlo v letu-dveh od čist normalnih stanovanj na papirnate stene

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...