Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ja

 

 

je pa vseno treba povedat da 100x rajsi hengam z enim snowflejkom ki ga vse moti, ceprav tudi to zna bit problematicno, kot pa z nekim debilom, ki misli, da je sam na tem svetu

prvi me zgolj omejuje, ker je pri vsaki stvari prevec zadrzan.. drugi pa mi prav dvigne zivce, ko me vidijo z njim in mislijo da sem ista budala 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 11 minutami:

ja

 

 

je pa vseno treba povedat da 100x rajsi hengam z enim snowflejkom ki ga vse moti, ceprav tudi to zna bit problematicno, kot pa z nekim debilom, ki misli, da je sam na tem svetu

prvi me zgolj omejuje, ker je pri vsaki stvari prevec zadrzan.. drugi pa mi prav dvigne zivce, ko me vidijo z njim in mislijo da sem ista budala 

 

Snowflejk nad mano!

 

PoliceSirenSirenGIF.gif.adfe7dd4a92e8b698a04084746578fd8.gif

 

NPM!

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 minutami:

Po moje se je Galko samo slabo izrazil in mislil vzgoja namesto izobrazba, čeprav gre velikokrat to dvoje hand in hand (Idiocracy primer je čisto na mestu).

ma sej tip ima po eni strani prav.. izobrazba tudi steje tako povprecno teoreticno

sam eno je kaksen si in kaj so ti vcepili v glavo ko si bil klinac

drugo je kaj se naucis kot zrela oseba.. sej kot zrela osebam, sploh ce si izborazen in hengas s podobnimi ljudmi, se naucis dosti olike, bontona ipd..

sam to je samo neka socijalna maska, poznam karnekaj ljudi, ki se znajo zelo lepo obnasat ko hocejo, ampak pol ko se sprostijo med kolegi, druzino, na zurki ipd.. pa pride na povrsje nevzgojen karater od kurca, kot da se pogovarjas s frocom =)))

 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 minutami:

Ahaha in "nekdo" je pobrisal poaste, ki neznanega oporabnika identificirajo kot sadhuja, in pobrisal loge o izbrisu, kot je do zdaj to pocel samo sadhu :avadodo:

 

Ker avtist lol

 

Aja ce zamenjas grafo se zadeva popravi, preverjeno, upam da sem pomagal

 

Dajte šerifi prosim bannat uporabnika (original račun in AE), ker to po pravilih foruma ni dovoljeno.

 

Hvala!

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 minutami:

Kolikor vem so Kitajci dosti striktni, ko pride do temnopoltih v filmih, ne vem pa, a je to fakt ali neka urbana legenda

 

A niso rezali Captaina Wakande iz postov Avengers filmov? 

Kitajski Star Wars posterji so rezali črnca oziroma ga pomanjšali (mislm da vsaj pri enem filmu, da so totalno rezali)

 

 

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 9 urami:

Lmao. 

 

The fuck je bilo to - s kakšnim smislom

tema Mortal Kmbat problem

 

pa sta ga Slinch in Vse je najslabše takoj razkrinkala, kot nekoga ki počne te stvari ;D

 

pač štajerski spaček, nothing to see here move along.jpeg

Povezava do prispevka
atomic reče pred 23 minutami:

Zato ker so Japonci tud :)

 

V bistvu so vsi rasisti, sam eni se delajo, da niso, ker je to civilizirano. 

Za Korejce ali južne azijce še nisem slišal, da bi bili neki hudi ksenofobi. Kitajci in Japonci so pa čisto svoja kategorija, ja.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Za Korejce še nisem slišal, da bi bili neki hudi ksenofobi. Kitajci in Japonci so pa čisto svoja kategorija, ja.

Korejci so zelo za Pure Blood. Bi znali oni mogoče bit celo najbolj rasistični od vseh jugovzhodnih azijcev

 

Korejci za razliko od Američanov so bolj odkriti v svoji xenofobnosti, je pa res, da to ne velja za vse in da imaš športnike v Južni Koreji, ki so črnci/belci pa se majo čist fajn.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 22 minutami:

tema Mortal Kmbat problem

 

pa sta ga Slinch in Vse je najslabše takoj razkrinkala, kot nekoga ki počne te stvari ;D

 

pač štajerski spaček, nothing to see here move along.jpeg

Fka vidim da so bili pošti kr iz une teme prestavljeni sem. Lol

Povezava do prispevka

Golden years of Sadhu trolling so bile Grand Turismo 5 fotke v random threadih :D 

 

Še zdaj mi je bizarno, da je tako nr. 1 spaming troll izven-gnoja-del foruma, čigar doprinos je bil na nivoju pijanega Dejcha, postal basically njegov šef :D 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 28 minutami:

Golden years of Sadhu trolling so bile Grand Turismo 5 fotke v random threadih :D 

 

Še zdaj mi je bizarno, da je tako nr. 1 spaming troll izven-gnoja-del foruma, čigar doprinos je bil na nivoju pijanega Dejcha, postal basically njegov šef :D 

Edini je k se mu da drkat s temi smetmi od PEHAPEJA in Invision foroma.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 urami:

Golden years of Sadhu trolling so bile Grand Turismo 5 fotke v random threadih :D 

 

Še zdaj mi je bizarno, da je tako nr. 1 spaming troll izven-gnoja-del foruma, čigar doprinos je bil na nivoju pijanega Dejcha, postal basically njegov šef :D 

 

Ti res rad lažeš. Moj renome je bil na nivoju Aggressorja, Stana in podobnih ker smo ustvarjali intelektualno vsebino foruma. Elita razsvetljenih in zadržanih.

 

Ampak dovoli, da malo obudim spomine v realni luči. Tema v Igrovju, kjer se je vzplamtela sveta vojna, ker je x model s tem topicom postavil vprašanje ali naj nabavi konzolo ali pc, je počila v trenutku ko je bila iz moje strani objavljena tale nadlegendarna in-game fotografija spodaj. PCjašem je špricnil špeh od vseh muk, konzolaši ste nekaj začeli navijati. Ker mi je vse skupaj bilo bizarno kako žaljivo ste komunicirali med sabo in ocenjujem še danes, da ste delali fundamentalno napako, se mi je zaluštalo objavljati slike iz STCC, ker mi je igra bila všeč, saj moja želja je bila da vas spreobrnem od greha v katerega ste zabredli. In potem niste več bili ziher kaj se dogaja. Ampak bili ste pa strolani vsi. PCjaši in konzolaši. Dobili ste trol kakršnega ste si zaslužili. Dočakali ste konec in sojeno vam je bilo.

 

7021011731_a2d74a20a6_h.jpg

stcc-game.jpg

 

ke_kit reče pred 4 urami:

Samo drugič. Prvič so bili pobrisani.

 

Ti tudi lažeš. Sploh niso pobrisani.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...