Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 7 urami:


V bistvu imas zdaj ful casa ker otrok skozi spi in ce ne spi je na joski. Tako da kar izkoristi, ce seveda nisi prevec zaspan, da lahko kaj igras. Jaz prvi mesec nisem niti uspel uzgat ps5, ker sem raje spal 😆

 

Po 7.mesecu nekje pa boste sli na 1-2 napa na dan, vmes pa daddy entertaining, v upanju da otrok ne pade na glavo, ko se fat rolla sem ter tja po stanovanju. Climba po stvareh tudi zelo okorno kot Miyazakijevi liki po lojtrah.

 

Ce mas sreco igras zvecer ali ko je na sprehodu z mamo.Ta drugi velik window of opportunity za igrat pa imas se res zgodaj zjutraj, ob nehumanih urah, ker bos itak pokonci od kake 6h dalje na dnevni bazi.
 

Pa ER in ostale Miyazakijeve stvaritve so fantasticne za nas fotre, ker imajo instant pavzo v obliki quit outa in sejvajo dobsedeno vso stanje ob casu quittanja. Tezavni za igrat so seveda multi spili (spilat kak Diablo4 recimo je velika tezava) in recimo mh world, ki pavze sploh nima. Sploh pa odpade kak Destiny, kjer te spil boota ven, ce si pri miru in povrh vsega zgubis ves progres.

 

1. Js že zdej bolj zgodi vstajam :D

2. Pr Rise pa samo lepo stisneš home in pavzira (valda ne v MP modu)

 

 

also, stajice so zdej itak ULTIMATE EVIL IN PREPOVEDANE

hojice pa še bolj

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

@Vse_je_najslabse a si ok? zanc john oliver, zdej nek mamice opremljajo facebook video. oboje mi zgleda kot neki kar bi se teb mogl maksimalno gnusit

Haha, sej se mi ja, ma oliverja sem kliknu izključno zaradi tematike zadnjič, te glupe fb videje pa včasih kliknem ker imam nek perverzen užitek gledat kako je folk prizadet, ne vem kaj imam zares od tega.

Povezava do prispevka

bitsurugi ima job, forca, zeno, nema da nema, bere knijge za vzgodo otork, bere odlocbe, hodi na sodisce, vstaja ob nehumanih urah, gre pozno spat, ne skippa dialogov od npcjev in platinira dragons dogma 2 prej od mene in se ne pritozuje ko mefisto da prevec dela

 

:avadodo: 

 

to je to

ce bi me vprasal bog al hocem kurac od 23 cm al bitsurugijeve mozgane bi imel majhen kurac 

 

in se destiny raid bo naredu prej od mene in imel boljsa orozja do dlcja

uredilo bitje BigBoss82
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka

Starševski nasveti gor al pa dol, moj DaPubec ima jutri 18 let!!!! Faking osemnajst, alo! Hitro mine čas, da. Ker ni še dolgo, kar je bil 5 in sem na forumu pisal da veselo igrava GTA in RDR.
Ob tej priložnosti pričakujem, da bo vsaj polovica mn3njalnika izrazila čestitke (tudi glaZbene v stilu "danes praznuje..." :) . 

cestitka18_low.jpg.69e203a60a27f47e60bdc3df6c830dcb.jpg

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

 

1. Js že zdej bolj zgodi vstajam :D

2. Pr Rise pa samo lepo stisneš home in pavzira (valda ne v MP modu)

 

 

also, stajice so zdej itak ULTIMATE EVIL IN PREPOVEDANE

hojice pa še bolj


Rise je super ja. World pa niti v sp nima pavze :/

 

Ampak saj se da: grem v kamp in pac tam idlam, ce ni ravno kriza pac nardis kvest v 45 min jbg 😆😅

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 1 uro:

bitsurugi ima job, forca, zeno, nema da nema, bere knijge za vzgodo otork, bere odlocbe, hodi na sodisce, vstaja ob nehumanih urah, gre pozno spat, ne skippa dialogov od npcjev in platinira dragons dogma 2 prej od mene in se ne pritozuje ko mefisto da prevec dela

 

:avadodo: 

 

to je to

ce bi me vprasal bog al hocem kurac od 23 cm al bitsurugijeve mozgane bi imel majhen kurac 

 

in se destiny raid bo naredu prej od mene in imel boljsa orozja do dlcja


Ne ne, Destiny raid 100% ne grem delat. Tudi dlc mam namen skippat, ceprav ga mam ze kupljenega. Enostavno je prevelik timesink. Se sreca da sem foter,

ker tudi ce ne bi bil, bi si naredil uslugo, da jo ne igram. Iz istega razloga kot nekoc WoW: prevec casa ti vzame, pac tako je zasnovan koncept mmoja in destinyja kot kvazi mmo.

Povezava do prispevka

Pa a ni to tak res epohalen event? Men bi bilo čudno, če ne bi bilo toliko reakcij. Predvsem, ker je tu že veliko drugih fotrov.

Jaz sem v položaju, kjer sem fouš Bitsuju in Galku, po drugi strani pa se mi zdi, da sem, za razliko od njiju, zadel na lotu al neki. :D

 

inb4, kislo grozdje oz. copium, al kako že 4chan zoomerji pravijo temu.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 23 minutami:

Prisežem, da nimam pojma. Na srečo pride k meni komaj enkrat naslednji teden, ker je čez vikend v LJ. Do takrat pa si bom že nekaj namislil. 

Jaz sem dobil 50 € od mame in 50 € od očeta. Če se prav spomnim, sem si za polovico kupil GTA 4, drugo polovico pa šparal. S kolegi sem imel pa tudi dosti neobičajno praznovanje --- hotel sem it gledat Blair Witch Project ponoči v gozd. Tako da sem jaz in trije kolegi šli najprej na pijačo, pol na random zalutali v gozd ponoči, na prenosniku pogledali Blair Witch in še un film, ko trije modelčki ostanejo na žičnici čez vikend, pol se spomnim, da sem imel nek emotional problem s prvo punco in je bilo 10 minut za čustvene pogovore, pol pa smo šli iskat izhod iz gozda X)

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Pa a ni to tak res epohalen event? Men bi bilo čudno, če ne bi bilo toliko reakcij. Predvsem, ker je tu že veliko drugih fotrov.

Jaz sem v položaju, kjer sem fouš Bitsuju in Galku, po drugi strani pa se mi zdi, da sem, za razliko od njiju, zadel na lotu al neki. :D

Dosti mojih znancev pri tvojih letih (tam 42+) useka speedrun warianto, spoznajo bejbo in tri mesece kasneje so noseči X). Tako da nikoli ne reci nikoli, loto se vedno lahko sfiži

Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Dosti mojih znancev pri tvojih letih (tam 42+) useka speedrun warianto, spoznajo bejbo in tri mesece kasneje so noseči X). Tako da nikoli ne reci nikoli, loto se vedno lahko sfiži

Ne ne, ni šans, da bi se proaktivno lotil česa takega zdaj. Imam psa in mačko. Bo čisto dovolj. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Blair Witch v gozdu mora biti res driskica. :avadodo:

Če bi sam gledal, bi me ubilo. Trije kolegi ubijejo mood, edini suspenz doda, da smo šli randomly v gozd in tako namerno probali pozabit, od kje smo prišli (saj ne, da je ponoči to težko). Sam vseeno smo se imeli cool, tudi z manj horror faktorja zaradi družbe, pa pač hotu sem praznovat z ogledom BW v gozdu in sem X). Komot bi ponovil, mi je bil cool experience

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Verjetno smo to že debatirali, ampak me vseeno zanima: uporablja kdo cvrtnik na vroč zrak (air fryer)? Nekaj gledam različne modele, pa nimam najbolj pojma. Bi pa kaj takega imel v kuhinji. Npr. da ima dve posodi, kjer lahko istočasno pripravim meso in zelenjavo. Nekateri imajo celo neko rešetko za peko pizze. ???

edit: ma resno sprašujem, alo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

Verjetno smo to že debatirali, ampak me vseeno zanima: uporablja kdo cvrtnik na vroč zrak (air fryer)? Nekaj gledam različne modele, pa nimam najbolj pojma. Bi pa kaj takega imel v kuhinji. Npr. da ima dve posodi, kjer lahko istočasno pripravim meso in zelenjavo. Nekateri imajo celo neko rešetko za peko pizze. ???

Pomoje smo manj kot mesec dni nazaj debatirali o cvrtnikih :D

 

Moja kritika je, da imajo ful malo prostora. Sem imel za 4 osebe, pa si lahko pripravil za 1 obrok max naenkrat. Moraš bolj kuhat varianta, da se je prvo porcijo in vmes naprej pripravljaš drugo in tretjo (pač jaz rad kuham na zalogo za vsaj 2 dni, če rad kuhaš ena kuha = en obrok style, je izkušnja boljša). Tako da kupi čimvečjega. Za 4 osebe je lih za enega dober experience. Za 4 osebe (torej neka casual familija) pomoje rabiš fryer za najmanj 8 ljudi

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 12 minutami:

Dosti mojih znancev pri tvojih letih (tam 42+) useka speedrun warianto, spoznajo bejbo in tri mesece kasneje so noseči X). Tako da nikoli ne reci nikoli, loto se vedno lahko sfiži

 

moja frendica, sam da je skor 10 let mlajša od zapisane starosti

si je pa ful želela, kar je bil tud eden izmed razlogov, zakaj je šla na razen z neimenovanim mn3čarjem

 

DaCapo reče pred 4 minutami:

Verjetno smo to že debatirali, ampak me vseeno zanima: uporablja kdo cvrtnik na vroč zrak (air fryer)? Nekaj gledam različne modele, pa nimam najbolj pojma. Bi pa kaj takega imel v kuhinji. Npr. da ima dve posodi, kjer lahko istočasno pripravim meso in zelenjavo. Nekateri imajo celo neko rešetko za peko pizze. ???

 

oddelek za airfryerje je na gnojišču ;)

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

 

moja frendica, sam da je skor 10 let mlajša od zapisane starosti

si je pa ful želela, kar je bil tud eden izmed razlogov, zakaj je šla na razen z neimenovanim mn3čarjem

 

 

oddelek za airfryerje je na gnojišču ;)

I see what you did there (poskus spravit DaCapota na Gnojišče :D)

 

Glede zgornjega pa itak. Pri zvezah tam okoli 30+ je dobro imet takoj razčiščeno kids yes/no. Tudi če ne začneš takoj delat na tem, da nisi npr. 4 leta skupaj in pol en partner ne bi, tadrug pa

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 10 minutami:

moja frendica, sam da je skor 10 let mlajša od zapisane starosti

si je pa ful želela, kar je bil tud eden izmed razlogov, zakaj je šla na razen z neimenovanim mn3čarjem

 

heh zanimivo, meni je tudi par dni nazaj en kolega ves kisel napisal, da se je po več kot 10 letih zveze razšel s žensko iz istega razloga - ni hotela otroka. Pa bo zdaj pri 39ih verjetno moral napolno v hunting mode, ma dedcu se itak ne da, rad bi bil doma in kosil okrog hiše :D 

 

Mora biti drgač mega beden razhod, če se v vsem ostalem štekaš in je drugače dobra zveza. Zelo nisem fouš za tako sceno :( 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...