Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče Pravkar:

Sem pa v nedeljo prav nehal hodit na Twitter, ker sem šel pregloboko v rabbit hole. Sem spremljal vedno bolj fuknjene stvari in algoritmi so pomoje začeli mislit, da sem nek neonaci antijew, ker mi je začelo feedat dobesedno še sam slovenski antijew hate. Sem raj kar cel account pobrisal in prišel nazaj v Gostilno :D 


Zdej pa pomisli kaki so možgani 15 letnika in kako adiktiven je tist jeben TikTok dopaminski rush. Po mojem zradikaliziraš / zdebiliziraš generacijo mladine v šusu bp.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

Drugače pa jaz tudi o ničemer dosti ne razmišljam in se ne sekiram za prihodnost. To mi je prednost, ker nimam frocov. Dosti ljudi vidim, da se bolj sekira zaradi otrok in za njihoo prihodnost. Jaz lahko to izpustim in me boli kurac kaj bo pa pač bo....

 

 

Ti nimaš otrok, wtf? Sem vedno mislil da si nek štajerski očak trem fantom in da skupej vozite traktor in hodijo s tabo na marelični sok s smetano medtem ko ti sisaš JUPIja 

 

Sekirancija zaradi otrok itak je ampak se dost povrne. V večini, vsem itak ne, zmeri gre lahko vse v kurac in otrok postane kralj ulice.

 

Sej ti se boš pa mogoče pa sekiral ker ti noben ne bo pomagal it po štengah ko boš star, nevem mogoče :D 

 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

 

Jaz sem zadnje oreng snege doživel v srednji šoli 25 let in več nazaj. Zdaj se več ne spomnim poštenega snega.

Ja na unih fotkah sem pomoje bil jaz nekje do 10-ega leta, verjetno še kakšno leto manj

 

Sam je res bilo noro, slikan zraven snega pa mi je do glave, torej najmanj 1m ... Se mi zdi, da prav po teh naših ravnicah v ptujskem polju in adjencant ozemlju da je ful zasipalo not 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 5 minutami:

 

 

Ti nimaš otrok, wtf? Sem vedno mislil da si nek štajerski očak trem fantom in da skupej vozite traktor in hodijo s tabo na marelični sok s smetano medtem ko ti sisaš JUPIja 

 

Sekirancija zaradi otrok itak je ampak se dost povrne. V večini, vsem itak ne, zmeri gre lahko vse v kurac in otrok postane kralj ulice.

 

Sej ti se boš pa mogoče pa sekiral ker ti noben ne bo pomagal it po štengah ko boš star, nevem mogoče :D 

 

 

Ne, saj sem to večkrat napisal. Itak so prednosti in slabosti. Lahko pa tudi imaš otroke in se sekiraš, ker te vseeno nihče ne merka, ko si star. Dosti, dosti je takih primerov.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 minutami:

Se strinjam, samo saj ne jemat preveč resno najav folka tukaj, saj veš pač sem pridemo malo ramblat pa pogledat fotko DaCapota s Kitajko, ni zdaj da pridemo sem imet neke zelo resne razprave :D 

 

Chenir: spiše ful resen post s teorijami kaj se bi lahko zgodilo

kemik: reče da verjetno noben nima pojma

Chenir: ej ne tako resno jemat

 

:D

 

Ne sej štekam itak. Meni se je pomoje mal obrnilo med korono, ne tok zarad korone ampak bolj zarad vseh teh teorij o recesiji, money printingu... naju je z enim kolegom čist not potegnilo in sva IQ200jala na pune bombe. Needless to say da se ni zgodilo popolnoma nič od najinih teorij k sva jih gojila dve leti :D

 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Ja na unih fotkah sem pomoje bil jaz nekje do 10-ega leta, verjetno še kakšno leto manj

 

Sam je res bilo noro, slikan zraven snega pa mi je do glave, torej najmanj 1m ... Se mi zdi, da prav po teh naših ravnicah v ptujskem polju in adjencant ozemlju da je ful zasipalo not 

 

Jup, so bli še časi, ko nismo šli v šolo, ker avtobus ni mogel peljat zaradi snega al pa je nafta zmrznila ipd. Zdaj pa vidiš kaj mamo.

 

Mi tudi znanci, ki imajo kmetije jamrajo kako so si kmetje časih čez zimo spočili, ker so zaradi snega in mraza čepeli notri in opravljali kaka lažja dela. Zdaj pa jih že 2 desetletji lepo vreme sili, da non stop kaj delajo zunaj. Vinogradi so se nekoš rezali marca... zdaj jih ima večina zrezano in zvezano že pred božičem.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 minutama:

Chenir: spiše ful resen post s teorijami kaj se bi lahko zgodilo

kemik: reče da verjetno noben nima pojma

Chenir: ej ne tako resno jemat

 

:D

 

Ne sej štekam itak. Meni se je pomoje mal obrnilo med korono, ne tok zarad korone ampak bolj zarad vseh teh teorij o recesiji, money printingu... naju je z enim kolegom čist not potegnilo in sva IQ200jala na pune bombe. Needless to say da se ni zgodilo popolnoma nič od najinih teorij k sva jih gojila dve leti :D

Mene začne peglat, čim se prične približevat nek pomemben datum v službi/na projektih

 

Zdaj naslednjo večjo stvar oddajam 25. maja. Lih tok, da še lahko delam malo na easy in zraven ramblam na netu, sam že dovolj blizu, da mal čutim, da bo treba menjat v višjo prestavo :D 

 

Prav filing imam, da mi v tem obdobju pade IQ. Pa se ne hecam, pač vedno je nek tak window enega ali dveh tednov, ko pred rukerjem začnem čekirat razne Twitterje in podobna legla zarot in mi začne padat IQ :D 

Povezava do prispevka

Drugače zdaj je bila carska scena pri doomerjih, ki so kupovali zaloge zarad sončnega mrka v Ameriki

 

Doomerji so mi res najbolj carski ameriški community, tipi prav čakajo na nek najbolj benigni znak, da bo konec sveta, da grejo tako s kreditno v trgovino in začnejo metat konzerve v vozek

 

Prav živijo za ta moment :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 48 minutami:

Ampak tudi tretji svet bo v naslednjih desetletjih peakal, potem pa začel padat

 

Gen Z bi naj drugače bila drgač zadnja "white majority" generacija v ZDA

 

V Sloveniji pa bi naj leta 2050 bili 50:50 etnični Slovenci in priseljenci (plus potomci)

Imeli bomo ali

a) resno pizdarijo

b) tone priseljencev

c) AI bo na nivoju, da bo rešil problem (si ne predstavljam, kako, ampak dosti ljudi piše o tem, nisem pa se poglabljal)

 

Jaz bi z veseljem rekel, da nas bodo priseljenci spasili, ker res nimam beefa z njimi, ampak zaenkrat pač ne kaže, da bi se EU s priseljevanjem posebej dobro odrezala. Nehendlano priseljevanje tudi ruši javni sistem, od zdravstva (h kerim zdravnikom boš stisnil par tisoč priseljencem letno, če vsi pokajo po šivih) do izobraževanja (že zdaj se Albanci po šolah družijo med sabo in se izključujejo iz socialnih krogov) itd. Tudi vidim na svojem prostovoljnem delu, ki ga zdaj opravljam ene 15 let (prostovoljno učim slovenščino otroke priseljencev — zdaj pač malo manj, ker jim država da zastonj ure od nekje 2019). Se mi zdi, da imajo 2024 otroci priseljenci ful več nekega inherentnega hejta do države "gostiteljice", kot so imeli 15 let nazaj. Takrat smo z vsemi bili buddyji in se imeli fajn na teh urah, zdaj pa je pri vseh teh najstnikih nek hejt prisoten, noži po torbah, nezainteresiranost za slovenščino ("itak gremo naprej v Švico, kaj se bom učil" (ga vidim čez 5 let na isti ulici)), na kurac jim grem jaz in ostali Slovenci, res se počutim ko budala s tisto slovenščino

 

To morajo bit prav na tiktoku neki communityji, da se hypajo med sabo s to jezo do države gostiteljice, ker drgač ne razumem teh sprememb

 

Tudi tukaj lahko rečemo bobu bob. It's faking Islam. 

To ni res, da priseljenci se prisljencine integrirajo. Sam vero daš notri in je to to... V Yugi so se ful lažje integriral, ker se je skušalo vero dost omilit s komunizmom. TO je najbolj vidno na Bosanskih muslimanih, k so bli včasih precej manj radikalni.

 

Poglejmo samo mešane zakone, ni to pravilo, ampak je zaznat trend:

Kdor se je mešal s Srbi so kr v redu integriral, je vidno, da so pol pol in da imajo korenine dol.

Kdor se je mešal s Hrvati, je vera in priimki tako podobni, da se niti ne smatrajo več pol/pol ampak celo čisti Slovenci, ala razni Robert Kranjc. Kolk je sam politikov takih, Jelko Kacin, Ivo Vajgl, Mate, Žnidaršič...

Medtem, ko se je z Bosanci ful manj Slovencev mešal, z Albanci praktično 0, ga ni zakona.

 

Danes 40 let kasneje so trendi zelo podobni. Pogledaš na Hrvaško, kjer jim primankuje delovne sile. S Filipinci čist na five. Tud na zahodu, z Azijci nima nihče problemov. Z Islamom pa na polno. Jest sem bil vedno zagovornik Kosovarjev, kako jih je treba integrirat. Ampak oni se niti 2% trudijo niti imajo interesov, niti se ne nočejo družit z nami domačini. Tud da bi zvečer sedel zunaj v lokalu, in da bi za sosednjo mizo sedeli Albulena pa Liridona tega ni. To so do 18ga zaprte doma, po 20mu gredo pa lahko ven samo takrat, ko dva otroka za sabo vleče, enega v vozičku in enega še v trebuhu.

 

Islam ni kompatibilen z moderno družbo in pika.

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Drugače zdaj je bila carska scena pri doomerjih, ki so kupovali zaloge zarad sončnega mrka v Ameriki

 

Doomerji so mi res najbolj carski ameriški community, tipi prav čakajo na nek najbolj benigni znak, da bo konec sveta, da grejo tako s kreditno v trgovino in začnejo metat konzerve v vozek

 

Prav živijo za ta moment :D 


Also moja fav subkultura.
Cel lajf živijo v nizkem štartu da bojo enkrat meli priliko preko morsejeve kode klikat "REKU SEM VAM" iz podzemnih preppeer bunkerjev, ko nam vsem ostalim odpada koža. 
 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 minutami:

To ni res, da priseljenci se prisljencine integrirajo. Sam vero daš notri in je to to... V Yugi so se ful lažje integriral, ker se je skušalo vero dost omilit s komunizmom. TO je najbolj vidno na Bosanskih muslimanih, k so bli včasih precej manj radikalni.

Pa kaj je to sploh s temi bosanskimi muslimani, kaj jih je tako radikaliziralo, vpliv iz BV?

 

Dvakrat sem bil v Bosni v lajfu in kontrast je bil občuten (količina burk in moških, ki se jeznega obraza sprehajajo 3 korake pred žensko)

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 8 minutami:

Pa kaj je to sploh s temi bosanskimi muslimani, kaj jih je tako radikaliziralo, vpliv iz BV?

 

Dvakrat sem bil v Bosni v lajfu in kontrast je bil občuten (količina burk in moških, ki se jeznega obraza sprehajajo 3 korake pred žensko)

Zdaj si me spomnil, ko sem se sprehajal z zensko in ker imam bolj dolge noge in sem navajen hodit bolj hitro, se je dosti krat zgodilo, da je hodla za mano.. in pol cujem alo alo bolj pocasi kaj smo muslimani :)))))

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

 

Hernire reče pred 38 minutami:

Se strinjam, samo saj ne jemat preveč resno najav folka tukaj, saj veš pač sem pridemo malo ramblat pa pogledat fotko DaCapota s Kitajko, ni zdaj da pridemo sem imet neke zelo resne razprave :D 

 

Sem pa v nedeljo prav nehal hodit na Twitter, ker sem šel pregloboko v rabbit hole. Sem spremljal vedno bolj fuknjene stvari in algoritmi so pomoje začeli mislit, da sem nek neonaci antijew, ker mi je začelo feedat dobesedno še sam slovenski antijew hate. Sem raj kar cel account pobrisal in prišel nazaj v Gostilno :D 

kje bomo zdaj dobili zabavne twite

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 9 minutami:

Pa kaj je to sploh s temi bosanskimi muslimani, kaj jih je tako radikaliziralo, vpliv iz BV?

 

Dvakrat sem bil v Bosni v lajfu in kontrast je bil občuten (količina burk in moških, ki se jeznega obraza sprehajajo 3 korake pred žensko)

Te burke itd so 95% arabci iz bogve katerih drzav, domaci muslimani jih ne marajo niti nocejo v drzavi, ampak ni opcije, ker oni financirajo vse. Govorim za Sarajevo zdaj.

 

Jaz imam kolegico v slovenijo, rojena slovenka, ampak muslimanka. Porocila se z muslimanom, ker je to normalno. Dejtala slovence, ulovila muslimana. 

En kolega je tudi rojen v sloveniji, ampak srb. Najde punco, rojena v sloveniji ampak muslimanka, njena familija je dvignla kaos takoj. 

 

Tko da Atomic ima prav, muslimani se tezko integrirajo v druzbo. 

Povezava do prispevka

Evropa (in njen privesek ZDA), kot jo poznamo od 955 naprej (recimo neka simbolna letnica) je finished

 

 

we had a good run za cca tisočletje, isto k Rimljani prej (uspelo nam je osvojiti večino znanega sveta, genocidirati prebivalce večine svetovnih regij, živet kak bubrek v loju zadnjih 200 let)

 

the future is milijarda kitajcev, ki se ne selijo zelo veliko, niti se tako veliko folka ne seli k njim

 

2 milijardi indijcev

 

potem pa interesantna euro-afro-latam-SevAm mišunga

 

morda se par slovanom uspe obdržat (vzhodno od dunaja in berlina, kakor je že dokaj stara zgodovinska navada)

 

pa albanci bodo verjetno ostali specifična grupa, kt so zdej

 

  

Vučko3 reče pred 4 minutami:

Te burke itd so 95% arabci iz bogve katerih drzav, domaci muslimani jih ne marajo niti nocejo v drzavi, ampak ni opcije, ker oni financirajo vse. Govorim za Sarajevo zdaj.

 

Jaz imam kolegico v slovenijo, rojena slovenka, ampak muslimanka. Porocila se z muslimanom, ker je to normalno. Dejtala slovence, ulovila muslimana. 

En kolega je tudi rojen v sloveniji, ampak srb. Najde punco, rojena v sloveniji ampak muslimanka, njena familija je dvignla kaos takoj. 

 

Tko da Atomic ima prav, muslimani se tezko integrirajo v druzbo. 

Pa niti ne Sarajevo.

 

Men je blo kr fascinantno se furat po Bosni pa tam v eni občini (kantonu al what de fak ever) ogromen center s turško zastavo, v drugi občini ogromen center s pakistansko zastavo, v tretji s savdsko :D

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 1 minuto:

Evropa (in njen privesek ZDA), kot jo poznamo od 955 naprej (recimo neka simbolna letnica) je finished

 

 

we had a good run za cca tisočletje, isto k Rimljani prej

 

the future is milijarda kitajcev, ki se ne selijo zelo veliko, niti se tako veliko folka ne seli k njim

 

2 milijardi indijcev

 

potem pa interesantna euro-afro-latam-SevAm mišunga

 

morda se par slovanom uspe obdržat (vzhodno od dunaja in berlina, kakor je že dokaj stara zgodovinska navada)

 

pa albanci bodo verjetno ostali specifična grupa, kt so zdej

 

  

Pa niti ne Sarajevo.

 

Men je blo kr fascinantno se furat po Bosni pa tam v eni občini (kantonu al what de fak ever) ogromen center s turško zastavo, v drugi občini ogromen center s pakistansko zastavo, v tretji s savdsko :D

Jaz govorim za Sarajevo, ker sem iz Sarajeva in poznam Sarajevo. Za ostale vukojebine ne vem.

Povezava do prispevka

Jaz sem enkrat nekaj mutil z eno bosanko. Tako proper momak, lep, mlad, poln keša, programer, dobr avto, gosta čupa, ni da ni. Njena mtka ji je rekla, da ker nisem bosanc bo to sramota za družino in fuuuul navijala proti meni.

 

No zdaj je ženska dobila tako res najbolj proper bosanka, grd ko kača, riše tatuje in tako res proper glup scum. Mama cela ponosna nanjo:D

 

Drugače pa je v Ljubljani noro več albancem, musličev in podobnih kot drugje. Maribor mi deluje fuuul bolj etično čist.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 4 minutami:

Drugače pa je v Ljubljani noro več albancem, musličev in podobnih kot drugje. Maribor mi deluje fuuul bolj etično čist.


Kaj pa vem. Mogoče se tako samo zdi, ker je pač manjše mesto kot LJ. Jaz imam občutek, da jih je ogromno.

 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

tukej se pripadniki civilizacij, kjer bomo imeli kmalu resno pizdarijo ker imamo premalo otrok in preveč starostnikov in zna enkrat v gospodarstvu hudo zaropotat

Se sicer strinjam s tabo glede ostalih stvari, sam čemu točno naj bi to kogarkoli brigalo? Jaz bom umrl veliko pred človeštvom ali planetom. Tole mi je osebno res zadnja briga.

A ti se dejansko pri sebi sekiraš za to?

Povezava do prispevka
Feget reče pred 12 minutami:

Jaz sem enkrat nekaj mutil z eno bosanko. Tako proper momak, lep, mlad, poln keša, programer, dobr avto, gosta čupa, ni da ni. Njena mtka ji je rekla, da ker nisem bosanc bo to sramota za družino in fuuuul navijala proti meni.

 

No zdaj je ženska dobila tako res najbolj proper bosanka, grd ko kača, riše tatuje in tako res proper glup scum. Mama cela ponosna nanjo:D

 

Drugače pa je v Ljubljani noro več albancem, musličev in podobnih kot drugje. Maribor mi deluje fuuul bolj etično čist.

V Mariboru so cigani. Albancev tudi jaz ne videvam, muslimanko poznam eno. To je ta izkupiček.

 

Sem pa tudi jaz imel bosanko, sicer rojena na Dunaju. Čisto ok familija, jaz srb/hrvat. Nobenega ni motilo. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 12 minutami:

Ne vem kje se ti nahajaš, v mestu jih jaz ne vidim. 


Osebno jih poznam kar nekaj. Celo en moj dober prijatelj je bil dejansko kosovski albanec, ampak se je pred kratkim odselil v Nemčijo. 
Je pa res, da je v centru mesta verjetno drugače. Jaz sem sicer Tabor, dočim jih je precej na Teznu, Studencih, nekaj tudi na Pobrežju. 

Najboljši je bil en, ki mi je na Pobrežju v privat bajti prodajal poceni šteke cigaret. Enkrat mi je rekel: "Ploščice v bajti moram menjat, ker so zelene in pes nonstop ščije po njih, ker misli da je trava." 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...