Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 39 minutami:

Meni je carsko, kako no fucks given je DaCapo do svojih fotk. Tako dobesedno NOBEN drug uporabnik ne kuca svojih fotk v Konzolec, DaCapo pa brez enega zadržka. Kralj :D 

 

mogoče je v tem pogledu ful bolj podoben zoomerjem in dejansko bolj keeping up with the times kot mi 

 

vsaj men se zdi, da milenijci načeloma imamo več zadržkov do deljenja svojih fotk, zasebnega lajfa in javnih profilov na socialih, al pa smo se vsaj z odraščanjem tega navadili; marsikdo je imel iz tega razloga tudi apriori odpor do IG, da ne omenjam TikToka

 

zoomerji so pa kar navajeni delit vse zasebno in vse svoje pizdarije (droge, promiskuiteta, mental health issues itd.) online

 

pol imaš pa seveda še late-to-the-party penziče in ostale 50+ generacije, k so na stara leta odkrili Facebook in razvaljivajo na polno v komentarjih :D 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

A vaši starši kaj razvaljivajo na FB-jih, tisti, ki jih še imate, mi je RAZ dal zanimivo iztočnico? :D Moja mama uporablja FB od penzije dalje in na srečo NE razvaljiva. Tu in tam komu napiše pohvalo za lepo fotografijo pod kakšno objavo, to je pa to. Je pa med korono imela en moment, ko je napisala nek TL;DR pro-cepljenje post (njena prijateljica je umrla zaradi korone), samo ga potem ni objavila, le meni ga je dala za prebrat. Sem bil ful sesut drgač, ker je res zanimiv POV, ker je imela te klasične štajerske anticepilce na FB-ju, medtem ko ji je prijateljica umrla in potencialno s cepljenjem ne bi (pustmo zdaj debato al bi al ni, pač moja mama je tako percipirala takrat), ampak sem vesel, da ni objavila, ker vem, da bi se samo začela kregat z RL sosedi, ki bi prebrali njeno objavo in rejdžali o cepivih

 

Fotr je pa uletel na internet tudi v penziji in ga je čisto ubilo. Najprej mu je bilo ful carsko, ker je na youtube gledal clipe tovornjakov in v google vpisoval "seks video". Pol pa je odkril 24ur komentarje in ga je čisto demontiralo, kako se folk tam krega in žali. Je rekel, da še ni česa takega videl v svojih 65 letih lajfa pred internetom, pa da to ne more bit normalno za družbo, da lahko folk piše take kommente :D

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Ej DaCapo, enkrat si drugače pisal, da bo Pubec odprl trgovino s špili. A to je bilo kdaj realizirano?


Ma ni bilo, čeprav je do otvoritve manjkalo samo še čisto malo. Dejansko je zadeva "na čakanju" :) . 

Povezava do prispevka

men je še vedno en boljših starševskih momentov na internetu, k je mami poskusila dobit nek pdf dokument s svojega maila v outlooku onlike, in ji je firefox butnil gor opozorilo, da ta tip datoteke lahko škoduje vašemu računalniku

pol si ni upala kliknit da ga res hoče :rofl:

 

že 15 let nazaj sem med zaznamki tud našla en kr dobr narisan erotičen webcomic, k sem kr ziher da ga ni kera od naju s sestro dala tja :D

 

socialnih omrežij ne razumeta glih, sta pa vzela WhatsApp in Viber, tako da zdej ne izgineta več čist z roba sveta k gresta potovat

trenutno sta v Egiptu in dobil smo eno (1) fotko od mami, tolk da vemo da sta res tam pa še živa

je pa kr epska fotka, po mojem še ni bil odrasel človek tolk slabe volje na fotki z dopusta, se pustil slikat, in se strinjal da je to primerna fotka da se jo pošlje potomcem

Povezava do prispevka

Men je pa zanimivo da mtka na šihtu na računalniku, mail, pdfji ni da ni. Pride k men na obisk ali jaz k njej pa brainfart za brainfartom ji nič ni jasno. Zna samo slovenske novice odpret pa spamat na fb klasične objave.

 

Fotr je bil pa itak samouk in mi je za vsako stvar težil, ko kaj ni delalo. Na koncu sem pa tak še jaz bil kriv, ker nisem upošteval njegovih navodil, katere je prebral na internetu. Ja te pa si sam rihtaj.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 33 minutami:


Butasto je, ker vedno pride nekaj vmes. Evo, npr. ni dolgo kar je začel vozit za Glovo, pa so zadevo ukinili. 

Priporočam kariero v postavljanju rekordov v pravih sklecah. S temi geni bi lahko verjetno podrl tudi tvoj rekord in služil mastne denarce!

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 45 minutami:

 

upajmo da res

kr manjka v RUPETINI

To bi lahko vi liberalni levicarji spravli skozi namesto konoplje.. mislim, sej proti konoplji ne morem bit ker drugace bi bil hinavec do 10 let svojega zivljenja..ampak se vedno mislim, da konoplja lahko skodi dolocenim ljudem in legalizacija bi lahko zavedanje tega prwcej poslabsalo..

 

legalna prostitucija pa samo dobro, na socijalno kartico.. ce mesec to naredi, mu celo dam roko, kar bi bilo zame, kot da si tetoviram svastiko na celo

Povezava do prispevka

prostitucija je že zdavnaj legalna, kurbnhaus tudi še je kak I guess. Vsaj v NG je 100% , pa vrjetno še kje, žal na Vrhniki ne več ...

na to se je nanašal moj post, da bi lahk bil še kak :)

 

ja in kaj, če nekaterim škodi

tobak vsem, alkohol tudi mnogim, sladkor prav tako

vse lepo legalno

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...