Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jaz sem imel 7,9 al 7,8

Mialim da je bilo vedno okoli 8 8,1

Pol swm enkrar naredil pod 8 in to je bilo to igrica obrnjena

 

Sam dobro to je bilo na stoparco, pol ko smo ali tekmovat med solami in ao merili elektronsko je bilo vedno par desetink vec

 

to v osnovni pol ni blo vec tega

 

Pizda galko

Preseneca

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Dons sva bla s Cobyjem povsod po celi dolenski pa vlak pa pol bicikeLJ. Pa kr tko ta naša mala Slovenija, je vredna spoštovanja. Sam eni jo hočjo razbit. In to jz ne maram. To je tist lokalizem, k mi gre pošteno na mojo kurčino.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 urami:

En folk ma tolk denarja, da ne ve kaj bi z njim in mu je RD mulca neka obveznost. Fukne 500€ in klukca.

Sj tisti RDji v igralnicah in woopih tud niso 100€

Pri nas na Ptuju je en otrok umrl na tem outside 'z animatorji' RD-ju v Termah Ptuj. In so ovadili animatorki. Mi je žal zanju, tudi za froca no, sam srsly kdo sprejme job, da bo 20 otrok pazil za RD v toplicah, jaz že ne

Povezava do prispevka

Mislim... res ne razumem tega kaj naredi s tem, da se odloči za praznike ne pit in se pohvali kako je zdržal brez alkota... potem pa gre celo v nedeljo na daljši sprehod nekam na dolenjsko in se vrne domov pa se ga nasipa. Kaj to se nagradi, da je naredil nekaj kao dobrega al kaj? Naredil ni nič drugega kot vse kar je dosegel v tednu porušil in še dodatno zajebal.

 

Mantranje izpred par dni spremeni dobesedno v pesji drek.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 5 minutami:

Svaka čast tistim, ki lahko pijejo v nedeljo in funkcionirajo v ponedeljek. Danes je Djurdjevdan, vceraj meli obiske, spil 3 pira, 3 rakije, danes jočem v službi. Nobene tolerance. 

toleranca je samo za smrdeče lenuhe levičarje

Povezava do prispevka

Jeben curse je ta alkohol. Alkoholik je vsak trenutek en lapsus stran od totalnega kolapsa in gledanja samega sebe v ogledalo češ da "kaj sem si spet naredu". Hvala Isusu, Višni in Alahu, da mi občutek pijanosti od alkohola nikoli ni preveč pasal.

Povezava do prispevka

Za vsako odvisnostjo so underlying problemi, dokler oni niso rešeni, se bo odvisnost pojavljala v različnih oblikah. Hrana, alko, droga, body image, ni da ni. Srečni so tisti, ki nimajo težav, ki bi se projecirale kot odvisnost, al pa tisti, katerih odvisnosti so harmless ali celo dobre. Meni je lepo videt ex narkiče in alkiče kako svoj shit transformirajo v gym in zdravje. Iz fat alkiča v fit maratonca, problemi so enaki, cope je drug - boljši. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...