Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Valda. Vse to razumem. Včasih imam celo občutek, da smo stari prdci bolj dovzetni za humor in neko zajebancijo, kot pa mlajši, ki so vsi nekaj smrtno resni, pa take pa to. 
In tudi mi ni všeč to predalčaknje po regijah (štajerc, primorc, ljubljančan, prekmurc itd.). Če bi bilo po moje bi jaz vse to ukinil in bi imeli samo eno in edino "državo". 

Povezava do prispevka

Nene tip je troll maximus.. tip je pac v zivljenju spoznal globoko resnico, da ce si sposoben samoironije in prenasat, da te folk prca, na koncu zacen folk toliko pretiravat, da sami izpadejo se vecji norci.

 

In to cel cas zlorablja proti nam.

 

Kar pa se tice supstance, ne deluje mi odvisnez od nicesar razen nezdrave hrane.. mogoce se tu pa tam napije, kot vsak staherc pac ampak ta del ni nikoli prenesel na forum, tako da dvomim, da je tle nek hud problem. Lahko pa je problemcek. Ampak whatever.

 

Tip se pac posali lahko tudi zlaze malo na svoj racun in pol se smeje tle kako mi to zacneko resno potencirat. In pol vsaketolko napise neki v stilu..ej fantje ne samo resno vam povem :)))))))))))

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 12 minutami:

Zavračam takeje ideje popolnoma! Nečem biti nič drugo kak sem! :wub:

Ti žal nisi več pravi Štajerc, jebiga, že gaming navade imaš preveč čudne za to. Pravi Štajerc ne bi igral From Software igračk lepo te prosim, kje si to videl, MAX par let stara FIFA s kolegi ali pa "v srednjišoli sem igral Call of Duty 2", ne pa Dark Souls 3 NG+++ :D. Sorry, sam bo treba nehat igrat From igračke, če boš hotel bit pravi Štajerc :D 

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 41 minutami:

 

Po moje je to. S tem, da včasih nekoliko res gre z vajeti in butne 220 pravilnih sklec v minuti

 

sem ti popravil

 

DaCapo reče pred 31 minutami:

Valda. Vse to razumem. Včasih imam celo občutek, da smo stari prdci bolj dovzetni za humor in neko zajebancijo, kot pa mlajši, ki so vsi nekaj smrtno resni, pa take pa to. 
In tudi mi ni všeč to predalčaknje po regijah (štajerc, primorc, ljubljančan, prekmurc itd.). Če bi bilo po moje bi jaz vse to ukinil in bi imeli samo eno in edino "državo". 

 

Kvečjemu gre za čist drug humor, ne pomanjkanje le tega

boomer štajerci vs zoomer/millenial neštajerci :D

 

mojim staršem je tud bla Naša mala klinika super smešna

mene je pa bolelo od KRČEVIN!

 

obratno, če jim dam js za pogledat kaj, kjer crkavam od smeha in jočem

fix dobim nazaj samo: kake bedarije to ti gledaš

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

 

sem ti popravil

 

 

Kvečjemu gre za čist drug humor, ne pomanjkanje le tega

boomer štajerci vs zoomer/millenial neštajerci :D

 

mojim staršem je tud bla Naša mala klinika super smešna

mene je pa bolelo od KRČEVIN!

 

obratno, če jim dam js za pogledat kaj, kjer crkavam od smeha in jočem

fix dobim nazaj samo: kake bedarije to ti gledaš

Meni je bila Naša mala klinika ful smešna, 12-13 sem bil star, ko se je začela predvajat. Pol pa mi je postajala vse bolj cringe, na koncu vem, da mi je šla že pune na kurac. Samo se ne spomnim, a je kvaliteta padla, ali mi je ta humor postal cringe. Najbolj smešna od slovenskih serij mi je bila Brat bratu, ena serijakratkica, ki je bila malo prebekslan scenarij od Samo bedaki in konji. Ful sem umiral zraven, sem se pol trudil past tudi v bedake in kojne, samo mi ni dogajalo na isti ravni :hmm: 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

Najbolj smešna od slovenskih serij mi je bila Brat bratu, ena serijakratkica, ki je bila malo prebekslan scenarij od Samo bedaki in konji. Ful sem umiral zraven, sem se pol trudil past tudi v bedake in kojne, samo mi ni dogajalo na isti ravni :hmm: 

 

Jaz sem pa prej glejal konje in sem bil pol samo wtf nekdo je kopipejstal scenarij in nardil slabso verzijo (pa ni da sem bil ful og fan) a zato smo se borili

 

@atomic :wub:

Povezava do prispevka

čuj ti pubec Čamire @Hernire, a kaj spremljaš Drake vs. Kendrick beef?

 

Wera je včeri butnu recap, js pa padu v rabbit hole in vse prebral in preposlušal.

Ubijanje res, sploh s Kendrickove strani. To bo pomoje rezultziralo v kakem streljanju, najebal bo pa itak en tretji iz entouraga.

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 9 minutami:

Dej tldr 

 

1. Drake - First Person Shooter

2. Future - Like That

3. JCole - 7 Minute Drill

4. Drake - Push Ups

5. Drake - Taylor Made Freestyle

6. Kendrick - Euphoria

7. Kendrick - 6:16 in L.A.

8. Drake - Family Matters

9. Kendrick - Meet the Grahams

10. Kendrick - Not Like Us

11. Drake -  The Heart Part 6

 

Itak je javna objava

 

pa še Part 2

 

zadnja dva komada nista pokrita :)

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 urami:

Kar super radijska postaja, ce ima domet po celem svetu 🤣 :avadodo:ali je svet v tem primeru - stajerska 🤣

sej ni neka huda znanost tbh, pač dlje k hočeš da nese, večje so komponente pa več energije morš dat not

 

folk k se ukvarja s praktično štromarijo je že v splošnem velikrat mal poseben sam radioamaterji so ekstra klasa med njimi

s prejšnjim šihtom sem večkrat delala na dogodkih zanje in mi je blo prav awkward včasih

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 10 minutami:

 

1. Drake - First Person Shooter

2. Future - Like That

3. JCole - 7 Minute Drill

4. Drake - Push Ups

5. Drake - Taylor Made Freestyle

6. Kendrick - Euphoria

7. Kendrick - 6:16 in L.A.

8. Drake - Family Matters

9. Kendrick - Meet the Grahams

10. Kendrick - Not Like Us

11. Drake -  The Heart Part 6

 

Itak je javna objava

 

pa še Part 2

 

zadnja dva komada nista pokrita :)

Nisem mislu da mi dobesedno daš tldr, ampak ti napišeš skrajšano verzijo. Kokr sem preletel v minuti se neki prcata pač.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 urami:

čuj ti pubec Čamire @Hernire, a kaj spremljaš Drake vs. Kendrick beef?

 

Wera je včeri butnu recap, js pa padu v rabbit hole in vse prebral in preposlušal.

Ubijanje res, sploh s Kendrickove strani. To bo pomoje rezultziralo v kakem streljanju, najebal bo pa itak en tretji iz entouraga.

A si spremljal Drake vs Pusha T? 

 

Pusha je to zakljucil z enim komadom. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 10 urami:

A si spremljal Drake vs Pusha T? 

 

Pusha je to zakljucil z enim komadom. 

 

sem

ampak mi je tole zdej dost višji lvl overall (čeprav Pusha ga je tam res lepo zaključil)

sploh sem impressed, k s zdeje vn mečejo sedem minutni komadi, ne neki 2:27 :D

Povezava do prispevka

Problem Kendrica je v tem, da on nima obcutka za kurčenje. On bo vedno spadal v backpack reperje, in to se vidi pri dissih. Vse je fino in kalkulirano, ampak manjka tisti fuck you moment. 

 

Pusha T je pa rojen za to, od Clipsov naprej je točno to. Zato je beefa bilo hitro konec.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 14 urami:

Aha, glasba... še to nisn trofo :( Ćamira ne povezujem z glasbo.

Včasih sem dosti poslušal rap, ampak je šel v smer, ki mi je bila zelo anti (trap :sick:), tako da sem za ene 8 let praktično 100 % skenslal rap in poslušal druge stvari, ki so mi všeč (klasika, jazz i tako)

 

Šele pred kratkim sem si spet začel dajat nazaj gor rap albume, ki so mi best. Nas - Illmatic, Biggie Smalls - Ready to Die itd. Tudi par novih sem poslušal. Pusha T - It's Almost Dry mi je bil dober, sem si ga večkrat zavrtel

 

Itak sem spet padel not oziroma mi je še zmeraj carska muzika. Sam v unem obdobju, ko so naenkrat vsi reperji začeli ven metat trap komade sem si preveč bruhal v usta, da bi še zmogel. Pa še un Eminem "Rap God" trend mi je šel na kurac, ko so vsi metali ven neke komade z ultra hitrim repanjem. Res annoying as fuck komadi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...