Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 1 uro:

Problem Kendrica je v tem, da on nima obcutka za kurčenje. On bo vedno spadal v backpack reperje, in to se vidi pri dissih. Vse je fino in kalkulirano, ampak manjka tisti fuck you moment. 

 

Pusha T je pa rojen za to, od Clipsov naprej je točno to. Zato je beefa bilo hitro konec.

Kendrick playing the long game. Kendrick ni hotu zaključit po dveh dissih, on je hotu da se cela percepcija okoli Drakea spremeni

Še wordplayi so kr jaki, pa bi bli v kakem drugem beefu standouts, tuki so pa samo fillerji ffs :lol:

 

Ko prbije he a deadbeat dad who should never say more life

 

Sem padel iz stola

Povezava do prispevka

Jebo vas rap beef

Kot da smo v srednji soli

Takat so raperji vsaj znali delat beef in je kalsen tudi umrl.. zdaj se neki pederisijo preko sporocilc

 

Dejmo raje govorit o nasem beefu KeKit DaCapo, kdo je vecji master troll haha, ker vidim, da kekitu ni prav, da je dacapo master

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

@Aktivist Vanč, kakšno muziko pa ti puslušaš, evo, če že delimo? :D 

 

Hitr povej, preden začne DaCapo lepit svoje priljubljene komade 

 

Zjutraj poslušam radio, da slišim kake novice. Ko pa poslušam kaj na YouTube čez dan na compu ob delu, pa mam vedno samo stari rock, yu rock ali celo starejšo glasbo 60', 70'. Nekaj mi vmes fukne tudi disco 90' včasih YouTube kar sam. Še Elvisa mam v algoritmih :)

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 4 minutami:

Jebo vas rap beef

Kot da smo v srednji soli

Takat so raperji vsaj znali delat beef in je kalsen tudi umrl.. zdaj se neki pederisijo preko sporocilc

 

Dejmo raje govorit o nasem beefu KeKit DaCapo, kdo je vecji master troll haha, ker vidim, da kekitu ni prav, da je dacapo master

 

Ko sem malo bolj izvedel za kaj sploh gre, sem tudi pričakoval vsaj grožnje s smrtjo, ulične napade, streljanje... Ni blo... 

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 5 minutami:

Jebo vas rap beef

Kot da smo v srednji soli

Takat so raperji vsaj znali delat beef in je kalsen tudi umrl.. zdaj se neki pederisijo preko sporocilc

 

to kar kendrick dela drejku gre dlje kot katerkoli repr 25, 20, 15 let nazaj

vidš k nisi poslušu pa ne veš o čemu govoriš

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 8 minutami:

@DaCapo kaj pa ti meniš o tem znamenitem beefu? 

Dokler gre za hrano nimam pripomb.

 

Pri glasbi pa lahko na srečo brez težav izberem najlubši komad vseh časov. Za razliko od lestvice pri igrah, filmih itd. mi tu ni noben problem izbrati izključno 1 pesem, ki zmaga z res velikim naskokom. Bohemian Rhapsody namreč. Ker ta komad ima čisto vse, kar si lahko pri dobrem komadu želiš. Od melodije, ritma, besedila, ni da ni.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 20 minutami:

vidim, da kekitu ni prav, da je dacapo master

Eni temu pravite trollanje. Jaz mu pravim laganje.

Kar se mene tiče je DaCapo izgubil vso moje spoštovanje.

Zame je samo še dementen starec, ki se obnaša kot otrok.

 

Ti pa kar dalje prcaj. Je pa boleče očitno, da te muči, če nisi najjači v neki debati. Malo se mi smiliš, samo ne ful dosti ajde.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ja, sej pomoje kr gre v smeri, da bo kdo popio metak

sam to bo kak v tretji vrsti entouraga, ne Kendrick/Drake

 

sigurno je to biggest beef po Biggie - Who Shot Ya / 2Pac - Hit Em Up

edin tu ni/ne bo East vs West, ampak Hip-hop vs. Drake :D

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Razen We started from the bottom, pa še ta naj bi bil ukraden, ni Drake naredil ničesar, kar bi meni prišlo na radar. Jaz sem vedno mislil da je on nek miki miška pop raper, a tip se dela da je nek zaebanc. Kendric ma vsaj maso bangerjev, od Draka poznam enga.  

Povezava do prispevka

 

men je bil ta komad zmeri kul, pa tega je od odkupil od nekoga drugega :) 
sej zih je early Drake imel par kul komadov


samo alo, Kendrick ima Section.80, GKMD, To Pimp A Butterfly, Mr. Morale - kvaliteta teh plat men preseže vse Jay-Zje, Emineme, Lil Wayne tega sveta

kdor je mislil, da Kendrick ne bo šel beast mode, ni tok v temu. Za komercjalo je Kendrick svoj nivo, še Pulitzerja je dobil za eno plato :D

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 minuto:

Jaz sem mega casual, sam Good kid, m.A.A.d city mi je ena najjacih hiphop plat, vedno ima mesto na playlisti.

Section.80 k je izšel eno leto prej ti priporočam, če ti je ta ulični Kendrick kul

 

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

Kendrick ima 4 hude, diverse plate, Jay-Z ima eno vrhunsko, ki je classic (R.Doubt), 3 bengerske (Blueprint, Black Album, American Gangster)

glede na kvaliteto over quantity ga Kendrick poje

pa veš da sm Jay ventilator

Sej to se strinjam, nisem primerjal vse skupaj, ampak 1v1. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...