Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

enkrat zvečer šetal s tremi piri v riti in bil na poti domov. In vidm pred sabo da sta se dva mal zabila, en je bil na el. skiroju en pa na kolesu, zdej en je bil očitno orng pijan, drug pa mogoče ne al pa je bil pa ne tok. Pa sm reku, nočm vidt pretepa bom šel smirit situacijo. In nekako mi rata neki smirit in pol un drug ni hotu it pač okol mim tega orto pijanga in pol jz tega agresivca z rokam pač mal z rokam odmaknem in me sucker puncha pol ga primem za ovratnik ga judo spotaknem pa k je bil večji in težji od mene je vseen padu name, pa me začne boksat jz pa ga na tleh primem za roko in z nogami prekucnem na hrbet sem tko v položaju, da mu vzamem roko in bi mu jo lahk zlomu, sam se začnem na modela drek NEHI, SMIRI SE MODEL pa se je začuda smiril pa sem se vstal in šel. un drug se mi je zahvalu, jz pa uno to se sploh neb smel zgudit. jebeš pretepe na ulci, sam počutš se k drek po tem.

 

nakonc moral of the story, ne mir dva momka k sta v konfliktu če nis omara, ker pol sam dobiš po čeljusti

 

npm

uredilo bitje Dejch
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 minuto:

O pijanček. Kaj se danes pije?

pijanček gor al dol. vsaj nabijam ne. pa še ponosen sm na to, da se pijan dejansko nisem pretepal. 

uredilo bitje Dejch
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Mutombo reče Pravkar:

A si zihr da bi se spomnil če bi se?

bi vedu, ker al bi mi policija pršla na dom, al bi bil tepen pa s šlivam zjutri al pa me nasplošno bi folk v baru totalno se ognu, če bi bil agresivc kot pijan. dejansko pa folk z mano priča. pač jz nism pijan nasilnež, nadležn definitivno, bedn tud, pa ponavljam se ful, sam ne zdravm pa kompleksov k sm pijan. 

Povezava do prispevka

grozil nism nobenmu. če pa sm reku, da me folk lahk spozna in mi reče lahk kej pa valda da lahk. komu sm jz grozil da ga bom pretepel ali karkol slabga naredu? bojda sem edino jayu neki sral, to pa se dejansko ne spomnem. tko da ja, ne nabijam in nism agresivc. nakonc me je pa tud on v živo spoznal pa zgleda nism tok fuknjen a ne. 

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 1 uro:

ja vse je odvisno

sploh pa na ulici ni pravil

v ringu pa ima vsak svoja pravila in omejitve... tako da..

enkrat sem gledal caki mogoce bom najdu...

 

 

dobro zdej ne vem koliko je show

samo kaj sele da ga prime in fukne potleh 

 

pac.. sej ta mma ki je zdaj je ql.. se najbolj objektivno iz vidika tehnike ampak se tam so kategorije in niso kategorije za brezveze

 

pa kot si reku je dosti faktorjev.. moc, hitrost, refleksi, kondicija, kolko lahko kasiras udarce, intuicija, tehnika, kategorija oz velikost oz teza.......

 

uni kitajcki mojsti, ki so trenirali kung fu ipd.. uni ki so bli gadni niso bili gadni ker so cel lajf trenirali ampak ker so se rodili gadni s pravimi predispozicijami za to borilno vecino ki je bila na kitajskem najbolj popularna in sevda cel lajf trenirali

 

drugace se te spomnem pizda ti bi bil dober za kaksen judo al rokoborbo.. se vedno si zelim videt fajt Galko vs KeKit in their primes hahahaha

Ma jaz sem bik in vse, samo nimam jajc. To je po moje najpomembnejši atribut za dobrega fighterja.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 uro:

Zanimivo kako se kekitu nenadoma ne zdi več otročje in primitivno menit o fajtanju. Internet res spremeni človeka.

Zanimivo kako si še vedno užaljen. Jaz govorim o nekih namišljenih hipotetičnih bedarijah. Meni so cringe vaše prigode in hvalisanje o street fightingu.

Pizda, vedno sem mislu, da si kao nek pametnjakovič, samo vidim, da znaš bit ista blesava vročekrvna pizda kot jaz. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Zanimivo kako si še vedno užaljen. Jaz govorim o nekih namišljenih hipotetičnih bedarijah. Meni so cringe vaše prigode in hvalisanje o street fightingu.

Pizda, vedno sem mislu, da si kao nek pametnjakovič, samo vidim, da znaš bit ista blesava vročekrvna pizda kot jaz. :avadodo:

Mogoče če še desetič napišeš da sem užaljen bo to postalo resnica, probaj.

Povezava do prispevka

Roko na srce Dejč si zdaj par krat pijan konkretno napadal in Berbo in Evito tu na forumu. Ne čudno, da se zameriš folku. Po kakih izpadih zgineš za par dni in se vrneš kot, da ni nič blo. Zato ti pravimo (večina), da to ne vodi nikamor in se čim prej spravi zdravit, da boš čim prej vreji dec s katerim se bo folk z veseljem družil tako tu kot tudi irl.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 6 minutami:

 

Prpa si. Napadas folk ko si pijan. Prides nazaj pa se delas da se ni nic zgodilo. Izmisljas si stvari, pises neumnosti in gres full retard. 

sej ti si si zdej tud izmislu stvari model pa si trezn. 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 17 minutami:

Roko na srce Dejč si zdaj par krat pijan konkretno napadal in Berbo in Evito tu na forumu. Ne čudno, da se zameriš folku. Po kakih izpadih zgineš za par dni in se vrneš kot, da ni nič blo. Zato ti pravimo (večina), da to ne vodi nikamor in se čim prej spravi zdravit, da boš čim prej vreji dec s katerim se bo folk z veseljem družil tako tu kot tudi irl.

kot jebeni cel forum. jz vsaj se ne delam prek neta celga močnga.

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...