Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče Pravkar:

btw, se kdo še spomni, kaj je bla una fora za ful cheap youtube premium?

Revanced zgleda tud umrl :(

 

Pizda, ne vem zdaj direkt kak se imenuje. Poglej v bazar kjer je tema o Tidal naročnini, tam je dal Febo link do strani za shared naročnine. Ne da se mi zdaj preko telefona iskat. Imajo tudi druge naročnine... 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

btw, se kdo še spomni, kaj je bla una fora za ful cheap youtube premium?

Revanced zgleda tud umrl :(

Jaz imam filipinski račun, mislim da 2,5 € na mesec. Prime slovensko kartico, samo za prvo plačilo rabiš VPN, recimo NordVPN. Meni ga je posodil en forumaš, tako da ti ga ziher kdo na forumu posodi

 

Najcenejši pa je nigerijski, mislim da je 20 centov mesečno, sam ne prime SLO kartice kljub VPN-ju

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče Pravkar:

Pa sej si inštaliraš pizdarije. Jaz imam par stvari installed in ne vem sploh da obstajajo reklame na yt (ampak samo na kompu).

 

ja no, sej kere na androidu :D

js sm do zdej mel Revanced, sam pač ne dela več.

Mi je pa relativno pomembno, da se lahko vpišem v svoj google račun (takih, kjer se ne morš, pa ni reklam, je kr neki)

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 5 minutami:

sej ma Opera integriran VPN

Wat, nisem vedel, pol bo treba presedlat na Opero

 

Vztrajam pri gnilem chromu sam zaradi dobrega synca s telefonom in google crapom + da imam ful extensionov za svoje potrebe 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 minutami:

Saj VPN rabiš sam za prvo plačilo

 

Če bi uspeli ugotovit, kako uštimat nigerijski račun, bi se ful splačalo pojebat. Jebenih 20 centov na mesec no :D

 

Pa dobro, vseeno je dodano delo. Nimam nobenega VPN ja, da bi izbiral države. Bi moral še vsaj kje registracijo naredit za free trial in to je spet delo :)

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 9 minutami:

 

ja no, sej kere na androidu :D

js sm do zdej mel Revanced, sam pač ne dela več.

Mi je pa relativno pomembno, da se lahko vpišem v svoj google račun (takih, kjer se ne morš, pa ni reklam, je kr neki)

Aja nisem vedu da je za android interes. Ma kaj tolko uporabljate yt na fonu al kaj. Jaz samo kdaj v avtu za kak komad.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 minuto:

Aja nisem vedu da je za android interes. Ma kaj tolko uporabljate yt na fonu al kaj. Jaz samo kdaj v avtu za kak komad.

 

relativno malo, sam takrat nočem reklam :)

in general nism nek fan brskanja po internetih s telefonom

Povezava do prispevka
Raz reče pred 35 minutami:

Kaj pa za umazane iphonovce? Je kaka podobna rešitev za Safari, al pa drug browser na iOS? Nekak sem se že privadil reklam na YT na telefonu, samo so res iz leta v leto daljše in mi najeda

https://apps.apple.com/us/app/adguard-adblock-privacy/id1047223162

 

Mam tole (zastonjsko verzijo), nobenih reklam v Safariju na ajfonciju.

uredilo bitje Paljo
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...